515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Slovensko
Prázdninový pobyt pro DVA na 3 dny v Kysuckých Beskydech na Slovensku
Luxusní pobyt v Kysuckých Beskydách pro DVA 3 dny v Hotelu Husárik**** jen kousek od českých hranic. S bohatou polopenzí, NEOMEZENÝM vstupem do bazénu a nespočtem dalších aktivit pro celou rodinu! 1 dítě do 15-ti let ZDARMA!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Orava

Prázdninový pobyt pro DVA na 3 dny v Kysuckých Beskydech na Slovensku

-50 %
Prázdninový pobyt pro DVA na 3 dny v Kysuckých Beskydech na Slovensku

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 56 zákazníků
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Husárik****
Časť u Husárikov 2259
022 04 Čadca
Slovensko

www.hotelhusarik.sk
tel. +421 414 334 766
email: recepcia@hotelhusarik.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Prázdninový pobyt pro celou rodinu v okouzlující kysucké přírodě

Pokud hledáte dokonalé spojení nádherné přírody vhodné k perfektní relaxaci s luxusním ubytováním, komfortem a skvělými službami, můžete se radovat - právě jste našli. Vydejte se do Hotelu Husárik**** v malebné kysucké přírodě. Jako třešničku na dortu plném aktivního odpočinku si vychutnáte neomezeně bazén a zažijete nabitou dovolenou s celou rodinou!

Luxusní Hotel Husárik****

Hotel se nachází nad městem Čadca v nadmořské výšce 740 m.n.m., asi 3 km od jeho centra, v severozápadní části Slovenska, které je obklopeno horami Kysuckých Beskyd, Javorníků, Kysucké vrchoviny a Turzovské vrchoviny.

Hotel Husárik svým vzhledem a stylem zařízení vystihuje prostředí, ve kterém se nachází. Uspokojí nároky a požadavky i těch nejnáročnějších návštěvníků. Věřte, že luxus však v tomto případě nevylučuje pohodlí, útulnost a pocit příjemného tepla v každém z jeho koutů.

Útulné pokoje jsou laděny do teplých barevných odstínů a vybaveny masivním, vyřezávaným nábytkem. Každý pokoj má své sociální zařízení, fén, telefon, TV, minibar, napojení na Wi-Fi a trezor. Některé pokoje mají balkon s nádherným výhledem na okolní přírodu.

Vynikající polopenze ve stylové restauraci

Součástí Vašeho pobytu je také polopenze podávaná v hotelové restauraci, jejíž součástí je také kavárna a rozlehlá terasa s fascinujícím výhledem do krajiny. V případě Vašeho zájmu může být jedna z večeří ve formě bavorských specialit a se sklenicí piva.

Unikátní bazén a fitness neomezeně

Díky kuponu si můžete neomezeně užívat naprosto unikátní hotelového bazénu, který vypadá jako kdyby se nacházel někde v jeskyni. Ve skutečnoti si však užíváte relaxu ve vyhřátém bazénu s vkusnými dřevěnými dekoracemi a loučemi pro dokreslení atmosféry. 

V hotelu se nachází také fitness, které můžete, stejně jako bazén, využívat neomezeně. Skvělý relax Vám poskytne také vířivka (za příplatek). K dispozici vám je také tenisový kurt s umělým povrchem, půjčovna čtyřkolek a mnoho dalšího.

Jaké aktivity si vyberete?

Okolí hotelu je jako dělané na cyklo výlety - proto je součástí balíčku zapůjčení kol, díky kterým můžete poznat blízké i vzdálené okolí (doba zapůjčení po domluvě v hotelu).

Součástí zapůjčení kol je také piknik, kdy Vám hotel do piknikového koše nabalí spoustu dobrot včetně nápojů a Vy si je můžete vychutnat na některé z mítinek či paloučků, kterých je v okolích lesích spousta. Zapůjčení kol a piknik platí pro dva dospělé i dítě.

Místo zapůjčení kol a pikniku si můžete zvolit variantu posezením u ohniště a opékáním a pochutnat si špekáčcích, klobáskách, zelenině a dalších dobrotách, které si sami opečete na ohništi u koliby.

A to není vše! Kysuckou přírodu můžete poznat také z koňského hřbetu při projížďce. Místo jízdy na koni je zde opět alternativa a to v podobě adrenalinu na bobové dráze ve Velkej Rači.

A kam se vydat za zajímavostmi do okolí?

 • v Nové Bystrici najdete historickou železnici, kde se můžete projet parním vláčkem, což je zážitek nejen pro děti, ale také dospělé
 • navštivte také skanzen Vychylovka s muzeem kysovské vesnice
 • máte-li rádi adrenalin, pak zkuste aktivity ve Velké Rači, třeba bobovou dráhu, trampolíny nebo lanový park
 • na cyklovýlet je ideální vydat se Beskydsko-javornické cyklo magistrále, díky které se po mnoha trasách podíváte po slovenských i českých horách.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 1.7. do 31.8.2013.
 • Rezervace pobytu na tel: +421 414 334 766 nebo emailu recepcia@hotelhusarik.sk.
 • Pobyt dalších dětí po domluvě na recepci hotelu.
 • 1 dítě do 15-ti let má pobyt ZDARMA (ubytování vč. polopenze).
 • Děti do 5 let zdarma bez jídla. Možnost zakoupit dětskou polopenzi za 6,30 EUR/den.
 • Každý další den (ubytování a polopenze) za  1795 Kč (ve 2. kroku objednávky).
 • V ceně není zahrnut turistický poplatek.
 • Více informací na www.hotelhusarik.sk.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena