515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Silvestrovské pobyty na horách 2018

Už vás nebaví sedět na Silvestra doma u televize nebo se účastnit velkolepých oslav někde v centru města? Vyzkoušejte silvestrovský pobyt na horách! Ohňostroje na pozadí majestátních hor vám připraví nezapomenutelný zážitek. Ráno si pak můžete užít procházku na čerstvém vzduchu. A pokud se vzbudíte s pohledem na zasněžené stráně, nic vám nebrání začít Nový rok na svahu!

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte z silvestrovských pobytů na horách se slevou

Váháte, kde letos strávit Silvestra? Zkuste změnit prostředí a vyrazte na čerstvý vzduch na hory. Ať už zvolíte poklidnou Vysočinu, nebo Beskydy v některém z hotelů s wellness, určitě to bude příjemný zážitek. Čeká vás nabitý silvestrovský program s bohatým občerstvením. A oslavit Nový rok s pohledem na nádherná panoramata hor, to je zážitek, který si budete připomínat ještě několik měsíců.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám cestovat na Silvestra levně a odpočívat na krásných horách v Česku i Evropě. Spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem rádi poradíme a vyřešíme i rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že úplně totožný silvestrovský pobyt 2018 najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyU nás nakupujete bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Slevy na silvestrovské pobyty na horách: ČR | Polsko | Rakousko | Německo | Slovensko a další.