515 550 650 (Po-Pá 8-18, Ne 15-20)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Silvestrovské pobyty na horách 2017

zobrazeny 2 slevy

Vybírejte z silvestrovských pobytů na horách se slevou

Hledáte kam na Silvestra? Být na Silvestra doma je nuda. Využijte slev a vychutnejte si Silvestr na horách pro dva nebo celou rodinu někde mimo domov. Horské hotely vás zvou do svých útrob k pohoštění, dobrému pití i dalším mimořádným silvestrovským nabídkám. Oblíbený je Silvestr v Beskydech, Silvestr v Krkonoších nebo Silvestr v Tatrách.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám cestovat na Silvestra levně a odpočívat na krásných horách v Česku i Evropě. Spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem rádi poradíme a vyřešíme i rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že úplně totožný silvestrovský pobyt 2017 najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyU nás nakupujete bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Slevy na silvestrovské pobyty na horách: ČR | Polsko | Rakousko | Německo | Slovensko a další.