515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Silvestr v Českém ráji na 4 dny s polopenzí a silvestrovským programem
Prožijte letos oslavy příchodu nového roku jinak! Silvestrovský pobyt pro JEDNOHO na 4 dny v útulném Penzionu Tábor. Těšte se na chutnou polopenzi se silvestrovským menu, odpočinek v sauně a bohatou silvestrovskou zábavu s živou hudbou!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko

Silvestr v Českém ráji na 4 dny s polopenzí a silvestrovským programem

nabídka byla ukončena
30 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

27. 12. 2015 – 4. 1. 2016

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Penzion Tábor
Chlum 20
512 51 Lomnice nad Popelkou

www.penzion-tabor.cz
Tel.: +420 606 901 777
E-mail: penzion.tabor@seznam.cz


Vydejte se oslavit Silvestr kousek od nádherného Českého ráje a Krkonoš. Penzion Tábor nabízí kromě úžasného výhledu z rozhledny také příjemné ubytování, relaxaci v sauně a atraktivní lokalitu s množstvím turistických cílů a lyžařského vyžití.

Ubytování s přátelskou atmosférou

Penzion Tábor nabízí příjemné ubytování v pokojích s televizí i vlastní koupelnou, kde nechybí sprchový kout a WC.

Ubytování s přátelskou atmosférou

V penzionu najdete také společenskou místnost s krbem, dětský koutek, saunu a malý bazének. Ve společných prostorech se můžete bezplatně připojit k Wi-Fi internetu.

V penzionu najdete také společenskou místnost s krbem, dětský koutek, saunu a malý bazének

Spokojí se vaše chuťové buňky jen s tím nejlepším? V tom případě z restaurace, umístěné přímo v penzionu, s prázdnými žaludky neodejdete. Připraveny jsou pro vás regionální a domácí speciality a nápoje vyráběné z těch nejlepších surovin.

Připraveny jsou pro vás regionální a domácí speciality a nápoje vyráběné z těch nejlepších surovin

Různé dobroty si vychutnáte v domácím prostředí s výhledem na Český ráj a Krkonoše. V ceně balíčku je zahrnuta polopenze (bufetové snídaně a tříchodové večeře), přičemž jsou na kvalitu jídla kladeny ty nejvyšší nároky.

Poslední den roku 2015 stylově!

Co by to bylo za silvestrovský pobyt, kdyby v něm chyběla pořádná večeře, zábava a slavnostní přípitek?

Poslední den roku 2015 stylově!

Všeho se vám díky kuponu dostane - pochutnáte si na silvestrovské večeři o 4 chodech s bufetem, pak se můžete zúčastnit silvestrovské zábavy s živou hudbou, tombolou a při ohňostroji si přiťuknout novoročním přípitkem.

Všeho se vám díky kuponu dostane - pochutnáte si na silvestrovské večeři o 4 chodech s bufetem, pak se můžete zúčastnit silvestrovské zábavy s živou hudbou, tombolou a při ohňostroji si přiťuknout novoročním přípitkem

Nezapomeňte také využít 30 minutový vstup do sauny, který získáváte díky kuponu.

Lyžování na Lomnicku a v okolí

I po bujaré noci vyrazte na místní svahy! Milovníci lyžování a jiných zimních sportů se jistě vydají do lyžařského areálu Lomnice nad Popelkou, jenž se nachází pouhých 5 kilometrů od penzionu.

Areál svým návštěvníkům nabízí jak možnost klasického lyžování, tak standardní upravované běžecké tratě, a to v délkách od 2 do 5 kilometrů. V areálu se nacházejí také skokanské můstky.

Lyžování na Lomnicku a v okolí

Vzdálenější Skiareál Špindlerův Mlýn (45 km) se rozkládá na horách Medvědín, Přední Planina, Hromovka a Mechovinec. Jejich zasněžené svahy nabízí možnost výběru obtížnosti sjezdovek a tak si každý lyžař vybere to své - ti nejzkušenější mohou pokořit i obávanou černou sjezdovku Svatý Petr.

Vzdálenější Skiareál Špindlerův Mlýn (45 km) se rozkládá na horách Medvědín, Přední Planina, Hromovka a Mechovinec

Pro běžkaře jsou v Krkonoších desítky upravovaných běžkařských tras, a to jak pro vyznavače klasiky, tak pro milovníky skatingu.  Jejich aktuální stav můžete zjistit zde.
 

A kam na výlety?

Stálicí mezi oblíbenými aktivitami je samozřejmě turistika a výlety do okolí. Penzion Tábor je díky svému strategickému umístění - kousek od Lomnice nad Popelkou a nedaleko Podkrkonoší - oblíbenou zastávkou milovníků túr a výletů.

Penzion Tábor je díky svému strategickému umístění - kousek od Lomnice nad Popelkou a nedaleko Podkrkonoší - oblíbenou zastávkou milovníků túr a výletů

Jen kousek od penzionu se nachází známý vrch Tábor, na kterém najdete nejen barokní kostel Proměnění Páně z roku 1704, ale také slavnou Tichánkovu rozhlednu.

Cihlová rozhledna sahající do výšky 35 metrů je právem označována za jednu z nejkrásnějších v Česku. Výstavba byla organizována na popud dědečka české herečky Věry Tichánkové.

Jen kousek od penzionu se nachází známý vrch Tábor, na kterém najdete nejen barokní kostel Proměnění Páně z roku 1704, ale také slavnou Tichánkovu rozhlednu

Cílem vašich výletů by se jistě mělo stát i město Lomnice nad Popelkou, o němž byla zmínka i v Dalimilově kronice z roku 1232. Mimo množství památek a nádherné lidové architektury zde najdete i spoustu míst, kde pobývaly slavné osobnosti, mimo jiné i Bedřich Smetana (pamětní deska na radnici).


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 27. 12. 2015 do 4. 1. 2016.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +420 606 901 777 nebo na e-mailu penzion.tabor@seznam.cz.
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • dítě do 2,9 let za 99 Kč/pobyt.
  • dítě od 3 do 12 let 50% sleva z ceny kuponu.
 • Povinné příplatky (hradí se na místě):
  • pobytová taxa za 4 Kč/osoba/noc.
 • Ostatní příplatky (nepovinné, hradí se na místě):
  • pes za 99 Kč/noc.
 • Check-in od 14:00 do 19:00 hod. (není-li dohodnuto jinak), check-out 10:00 hod. (není-li dohodnuto jinak).
 • Více informací na www.penzion-tabor.cz.

Hodnocení pobytu

2,4 z 5
Celkem hodnotilo 7 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • lendvor — 2. 6. 2016

  Krásné místo a možnost volneho vstupu na rozhlednu zdarma a v kteroukoliv denni i nocni dobu.

  Uz je to dele,ale neporadek a neutulnost kolem sauny a nefunkcni bazen.

 • Inge — 1. 6. 2016

  jídlo příšerné, pokoje špinavé, personál neochotný, napsala jsem celkový komentář, ale nejde mi ho odeslat, asi jsem se moc rozepsala a hodnocení není lichotivé.

zobrazit hodnocení / 7 zákazníků

nabídka byla ukončena