515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Silvestr v Českém ráji na 4 dny s polopenzí a silvestrovským programem
Prožijte letos oslavy příchodu nového roku jinak! Silvestrovský pobyt pro JEDNOHO na 4 dny v útulném Penzionu Tábor. Těšte se na chutnou polopenzi se silvestrovským menu, odpočinek v sauně a bohatou silvestrovskou zábavu s živou hudbou!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Český ráj

Silvestr v Českém ráji na 4 dny s polopenzí a silvestrovským programem

nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 4. 1. 2016

Kde uplatnit voucher

Penzion Tábor
Chlum 20
512 51 Lomnice nad Popelkou

www.penzion-tabor.cz
Tel.: +420 606 901 777
E-mail: penzion.tabor@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.


Vydejte se oslavit Silvestr kousek od nádherného Českého ráje a Krkonoš. Penzion Tábor nabízí kromě úžasného výhledu z rozhledny také příjemné ubytování, relaxaci v sauně a atraktivní lokalitu s množstvím turistických cílů a lyžařského vyžití.

Ubytování s přátelskou atmosférou

Penzion Tábor nabízí příjemné ubytování v pokojích s televizí i vlastní koupelnou, kde nechybí sprchový kout a WC.

Ubytování s přátelskou atmosférou

V penzionu najdete také společenskou místnost s krbem, dětský koutek, saunu a malý bazének. Ve společných prostorech se můžete bezplatně připojit k Wi-Fi internetu.

V penzionu najdete také společenskou místnost s krbem, dětský koutek, saunu a malý bazének

Spokojí se vaše chuťové buňky jen s tím nejlepším? V tom případě z restaurace, umístěné přímo v penzionu, s prázdnými žaludky neodejdete. Připraveny jsou pro vás regionální a domácí speciality a nápoje vyráběné z těch nejlepších surovin.

Připraveny jsou pro vás regionální a domácí speciality a nápoje vyráběné z těch nejlepších surovin

Různé dobroty si vychutnáte v domácím prostředí s výhledem na Český ráj a Krkonoše. V ceně balíčku je zahrnuta polopenze (bufetové snídaně a tříchodové večeře), přičemž jsou na kvalitu jídla kladeny ty nejvyšší nároky.

Poslední den roku 2015 stylově!

Co by to bylo za silvestrovský pobyt, kdyby v něm chyběla pořádná večeře, zábava a slavnostní přípitek?

Poslední den roku 2015 stylově!

Všeho se vám díky kuponu dostane - pochutnáte si na silvestrovské večeři o 4 chodech s bufetem, pak se můžete zúčastnit silvestrovské zábavy s živou hudbou, tombolou a při ohňostroji si přiťuknout novoročním přípitkem.

Všeho se vám díky kuponu dostane - pochutnáte si na silvestrovské večeři o 4 chodech s bufetem, pak se můžete zúčastnit silvestrovské zábavy s živou hudbou, tombolou a při ohňostroji si přiťuknout novoročním přípitkem

Nezapomeňte také využít 30 minutový vstup do sauny, který získáváte díky kuponu.

Lyžování na Lomnicku a v okolí

I po bujaré noci vyrazte na místní svahy! Milovníci lyžování a jiných zimních sportů se jistě vydají do lyžařského areálu Lomnice nad Popelkou, jenž se nachází pouhých 5 kilometrů od penzionu.

Areál svým návštěvníkům nabízí jak možnost klasického lyžování, tak standardní upravované běžecké tratě, a to v délkách od 2 do 5 kilometrů. V areálu se nacházejí také skokanské můstky.

Lyžování na Lomnicku a v okolí

Vzdálenější Skiareál Špindlerův Mlýn (45 km) se rozkládá na horách Medvědín, Přední Planina, Hromovka a Mechovinec. Jejich zasněžené svahy nabízí možnost výběru obtížnosti sjezdovek a tak si každý lyžař vybere to své - ti nejzkušenější mohou pokořit i obávanou černou sjezdovku Svatý Petr.

Vzdálenější Skiareál Špindlerův Mlýn (45 km) se rozkládá na horách Medvědín, Přední Planina, Hromovka a Mechovinec

Pro běžkaře jsou v Krkonoších desítky upravovaných běžkařských tras, a to jak pro vyznavače klasiky, tak pro milovníky skatingu.  Jejich aktuální stav můžete zjistit zde.
 

A kam na výlety?

Stálicí mezi oblíbenými aktivitami je samozřejmě turistika a výlety do okolí. Penzion Tábor je díky svému strategickému umístění - kousek od Lomnice nad Popelkou a nedaleko Podkrkonoší - oblíbenou zastávkou milovníků túr a výletů.

Penzion Tábor je díky svému strategickému umístění - kousek od Lomnice nad Popelkou a nedaleko Podkrkonoší - oblíbenou zastávkou milovníků túr a výletů

Jen kousek od penzionu se nachází známý vrch Tábor, na kterém najdete nejen barokní kostel Proměnění Páně z roku 1704, ale také slavnou Tichánkovu rozhlednu.

Cihlová rozhledna sahající do výšky 35 metrů je právem označována za jednu z nejkrásnějších v Česku. Výstavba byla organizována na popud dědečka české herečky Věry Tichánkové.

Jen kousek od penzionu se nachází známý vrch Tábor, na kterém najdete nejen barokní kostel Proměnění Páně z roku 1704, ale také slavnou Tichánkovu rozhlednu

Cílem vašich výletů by se jistě mělo stát i město Lomnice nad Popelkou, o němž byla zmínka i v Dalimilově kronice z roku 1232. Mimo množství památek a nádherné lidové architektury zde najdete i spoustu míst, kde pobývaly slavné osobnosti, mimo jiné i Bedřich Smetana (pamětní deska na radnici).


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 27. 12. 2015 do 4. 1. 2016.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +420 606 901 777 nebo na e-mailu penzion.tabor@seznam.cz.
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • dítě do 2,9 let za 99 Kč/pobyt.
  • dítě od 3 do 12 let 50% sleva z ceny kuponu.
 • Povinné příplatky (hradí se na místě):
  • pobytová taxa za 4 Kč/osoba/noc.
 • Ostatní příplatky (nepovinné, hradí se na místě):
  • pes za 99 Kč/noc.
 • Check-in od 14:00 do 19:00 hod. (není-li dohodnuto jinak), check-out 10:00 hod. (není-li dohodnuto jinak).
 • Více informací na www.penzion-tabor.cz.

Hodnocení pobytu

2,4 z 5
Celkem hodnotilo 7 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • Jana 3. 11. 2015
 • marcela.halouzkova 3. 11. 2015

zobrazit hodnocení / 7 zákazníků

nabídka byla ukončena