515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty na horách s dětmi

Kam vyrazit s dětmi třeba o jarních prázdninách, abyste si to užili celá rodina? Pokud vám není úplně cizí lyžování nebo jízda na snowboardu, určitě ani letos nevynecháte pobyt na horách s dětmi. S těmi nejmenšími  můžete zvolit pobyt na klidné horské chatě v Krkonoších a ty větší vyvést do Tyrolska nebo do Korutan. Užijte si letošní zimu pěkně s rodinou a v létě si to můžete zopakovat a poznat krásu hor zase bez sněhu. 

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte z pobytů na horách s dětmi se slevou

Když máte děti, už není výběr dovolené tak jednoduchý. Ale sníh si užívají jak batolata, tak i puberťáci. Vyberte si některý z našich pobytů, ať už v Česku, nebo v zahraničí. A nemusíte vyrazit jen v zimě, i v létě je na horách krásně. Budete na čerstvém vzduchu, užijete si spoustu pohybu i legrace. A to za to stojí!

ikonka slevyUmožňujeme rodinám i s dětmi poznat se slevou hory v Česku, na Moravě i jinde Evropě. Vaše spokojenost a vašich dětí je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt s dětmi najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Slevy na horské pobyty: Česko | Slovensko | Rakousko | Itálie