515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty na horách v hotelu s bazénem

Milujete zimní sporty, ale cítíte se po celém dni na sněhu unavení? Nebo jste právě ušli dlouhou hřebenovou túru? Co tak mít možnost si odpočinout v bazénu? Nemusíte překonávat žádné rekordy v plavání, jen si dát pár délek, pěkně pomalu a v klidu. A když k tomu přidáte nádherný výhled na horské stráně, tak je to balzám pro tělo i duši. Vyzkoušejte jeden z našich pobytů na horách s bazénem.

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Pobyty na horách s bazénem se slevou

Hledáte letos v zimě ubytování na horách, kde byste si užili něco víc, než jen lyžování a odpočinek u televize? Vyberte si jeden z našich pobytů v hotelech s bazénem či vířivkou. Tenhle skvělý relax vás příjemně uvolní a pověstná únava třetího dne se nemusí vůbec dostavit.

ikonka slevyUmožňujeme užít si pobyt s bazénem na horách v Čechách, na Moravě i jinde Evropě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů na horách vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Slevy na horské pobyty: Česko | Slovensko | Rakousko | Itálie