515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Romantika na statku v Krušných horách pro DVA s projížďkou na koni
Pobyt pro DVA na 3 dny s projížďkou na koni v podhůří Krušných hor na statku Selský dvůr. Možnost zakoupit levnější pobyt ve všední dny. Perfektní lokalita pro výlety v Česku i Německu!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krušné hory

Romantika na statku v Krušných horách pro DVA s projížďkou na koni

-32 %
Romantika na statku v Krušných horách pro DVA s projížďkou na koni

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2013

Kde uplatnit voucher

Selský dvůr
Braňany 16
435 22 Braňany

www.selskydvur.info
tel. +420 777 895 922
email: info@selskydvur.info

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantika na venkově nedaleko Lázní Teplice a dalších atraktivních míst

Cítíte se přepracovaní a unavení z ruchu města? Nejvyšší čas vydat se na venkov a užít si ničím nerušený odpočinek daleko od všech technických vymožeností! Venkovská romantika Vás zbaví stresu a navíc se naučíte něco nového - třeba jezdit na koni!

Nově zrekonstruovaný penzion Selský dvůr

V penzionu Selský dvůr poznáte atmosféru venkovského velkostatku na vlastní kůži - nemusíte se ale bát, na slámě spát nebudete! ;-) Naopak se těšte na 2-lůžkové pokoje vybavené v rustikálním stylu s vlastním sociálním zařízením a s možností přistýlky.

Součástí penzionu je i stylová venkovská krčma s kachlovými kamny a klenbami. Zde se budou servírovat Vaše snídaně i večeře a zároveň si tu můžete pochutnat na tradiční české kuchyni z rukou šikovného personálu.

Projížďka na koních pro začátečníky i pokročilé

V rámci kuponu získáte 10% slevu na projížďku na koních nebo v kočáře. I když jste začátečníci, personál se Vám bude věnovat, vysvětlí Vám základy jízdy na koni a navíc vybaví i bezpečnostní přilbou a vestou. Dětem je možné zakoupit jízdu na ponících.

Prohlédnete si také stáje s koňmi několika plemen - plnokrevníci, Haflingy, fríské koně  a čeští teplokrevníci. Na statku našli svůj domov oslíci, miniprasátka, kozy, ovce, králíci a další hospodářská zvířata.

Součástí statku je i mlékárna, kde si můžete zakoupit čerstvé mléko, sýry a další mléčné výrobky s lahodnou chutí.

Lázně Teplice na dosah ruky

Malebná vesnička Braňany se nachází asi 20 kilometrů od Teplic - města s mnoha památkami a hlavně lázněmi. V celkem šesti lázeňských domech můžete relaxovat a užívat si léčebných procedur. Zdejší lázně mají obrovskou tradici - termální prameny zde byly poprvé objeveny již v roce 762!

Při procházce po Teplicích navštivte také židovské město s hřbitovem a Novou synagogou. Vydejte se za poznáním na hrad či zámek, v jehož zámecké zahradě se kdysi setkal Ludwig Van Beethoven s Johannem Wolfgangem Goethem!

Mimo jiné najdete v Teplicích i několik architektonických skvostů v podobě kostelů, výklenek s pramenem Pravřídlo nebo expresionistickou budovu Concordia se zajímavou architekturou.

Kam ještě na výlet? 

Kolem Brněnce je spousta zajímavostí a oblíbených turistických cílů. Snažili jsme se pro Vás vybrat alespoň část těch nejzajímavějších:

 • vydejte se např. do Německa za nákupy. Německé hranice jsou od Brňan vzdálené necelých 50 km.
 • ve 47 km vzdáleném Mostě můžete navštívit Kostel Nanebevzetí Panny Marie, který byl zapsán v Guinessově knize rekordů jako nejtěžšího předmět přepravovaný po kolejích. Tento kostel byl přesunut o celých 841 metrů, kvůli záchraně z města, které bylo srovnáno se zemí. Když už budete v Mostě, byla by škoda vynechat mostecké jezero, které bylo napuštěno teprve roku 2012 nebo prosluslý hrad Hněvín. A mostecký Aquadrom? Zde se jistě vyřádí nejen Vaše ratolesti ;-)
 •  k aktivnímu odpočinku Vám jistě přijde vhod blízké golfové hřiště, inline dráhy, a přírodní krásy - hlavně přilehlá přírodní jezera. Okolí Brňan je jak stvořené k cyklistickým výletům.
 • nejvyšší hora Českého středohoří - Milešovka
 • skalnatý vrch Bořeň.
 • Komáří vížka - na kterou vede lanovka. Říká se, že z komáří vížky je ten nejkrásnější rozhled v celých Krušných horách.
 • Duchcov - jeden z nejkrásnějších zámků severních Čech. Sjížděli se sem známí umělci jako Goethe, Beethoven či Chopin. Bezesporu nejslavnější osobností, jejíž jméno je dodnes s Duchcovem neodmyslitelně spjato, byl však Gian Giacomo Geronimo Casanova, který si toto místo přímo zamiloval.

Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 28.6. do 30.9.2013.
 • Ve 2.kroku objednávky možno zakoupit levnější pobyt ve všední dny - sleva 200 Kč.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 777 895 922 nebo na emailu info@selskydvur.info.
 • Dětská postýlka (bez snídaně) 150 Kč/noc.
 • Děti 3-10 let za 220 Kč/noc/přistýlka + 60 Kč večeře.
 • Děti 10-15 let za 320 Kč/noc/přistýlka + 70 Kč večeře.
 • V celém areálu je zakázáno kouřit a krmit zvířata.
 • Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
 • Více informací na www.selskydvur.info.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena