515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Romantika na statku v Krušných horách pro DVA s projížďkou na koni
Pobyt pro DVA na 3 dny s projížďkou na koni v podhůří Krušných hor na statku Selský dvůr. Možnost zakoupit levnější pobyt ve všední dny. Perfektní lokalita pro výlety v Česku i Německu!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krušné hory

Romantika na statku v Krušných horách pro DVA s projížďkou na koni

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

28. 6. 2013 – 30. 9. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Selský dvůr
Braňany 16
435 22 Braňany

www.selskydvur.info
tel. +420 777 895 922
email: info@selskydvur.info

Romantika na venkově nedaleko Lázní Teplice a dalších atraktivních míst

Cítíte se přepracovaní a unavení z ruchu města? Nejvyšší čas vydat se na venkov a užít si ničím nerušený odpočinek daleko od všech technických vymožeností! Venkovská romantika Vás zbaví stresu a navíc se naučíte něco nového - třeba jezdit na koni!

Nově zrekonstruovaný penzion Selský dvůr

V penzionu Selský dvůr poznáte atmosféru venkovského velkostatku na vlastní kůži - nemusíte se ale bát, na slámě spát nebudete! ;-) Naopak se těšte na 2-lůžkové pokoje vybavené v rustikálním stylu s vlastním sociálním zařízením a s možností přistýlky.

Součástí penzionu je i stylová venkovská krčma s kachlovými kamny a klenbami. Zde se budou servírovat Vaše snídaně i večeře a zároveň si tu můžete pochutnat na tradiční české kuchyni z rukou šikovného personálu.

Projížďka na koních pro začátečníky i pokročilé

V rámci kuponu získáte 10% slevu na projížďku na koních nebo v kočáře. I když jste začátečníci, personál se Vám bude věnovat, vysvětlí Vám základy jízdy na koni a navíc vybaví i bezpečnostní přilbou a vestou. Dětem je možné zakoupit jízdu na ponících.

Prohlédnete si také stáje s koňmi několika plemen - plnokrevníci, Haflingy, fríské koně  a čeští teplokrevníci. Na statku našli svůj domov oslíci, miniprasátka, kozy, ovce, králíci a další hospodářská zvířata.

Součástí statku je i mlékárna, kde si můžete zakoupit čerstvé mléko, sýry a další mléčné výrobky s lahodnou chutí.

Lázně Teplice na dosah ruky

Malebná vesnička Braňany se nachází asi 20 kilometrů od Teplic - města s mnoha památkami a hlavně lázněmi. V celkem šesti lázeňských domech můžete relaxovat a užívat si léčebných procedur. Zdejší lázně mají obrovskou tradici - termální prameny zde byly poprvé objeveny již v roce 762!

Při procházce po Teplicích navštivte také židovské město s hřbitovem a Novou synagogou. Vydejte se za poznáním na hrad či zámek, v jehož zámecké zahradě se kdysi setkal Ludwig Van Beethoven s Johannem Wolfgangem Goethem!

Mimo jiné najdete v Teplicích i několik architektonických skvostů v podobě kostelů, výklenek s pramenem Pravřídlo nebo expresionistickou budovu Concordia se zajímavou architekturou.

Kam ještě na výlet? 

Kolem Brněnce je spousta zajímavostí a oblíbených turistických cílů. Snažili jsme se pro Vás vybrat alespoň část těch nejzajímavějších:

 • vydejte se např. do Německa za nákupy. Německé hranice jsou od Brňan vzdálené necelých 50 km.
 • ve 47 km vzdáleném Mostě můžete navštívit Kostel Nanebevzetí Panny Marie, který byl zapsán v Guinessově knize rekordů jako nejtěžšího předmět přepravovaný po kolejích. Tento kostel byl přesunut o celých 841 metrů, kvůli záchraně z města, které bylo srovnáno se zemí. Když už budete v Mostě, byla by škoda vynechat mostecké jezero, které bylo napuštěno teprve roku 2012 nebo prosluslý hrad Hněvín. A mostecký Aquadrom? Zde se jistě vyřádí nejen Vaše ratolesti ;-)
 •  k aktivnímu odpočinku Vám jistě přijde vhod blízké golfové hřiště, inline dráhy, a přírodní krásy - hlavně přilehlá přírodní jezera. Okolí Brňan je jak stvořené k cyklistickým výletům.
 • nejvyšší hora Českého středohoří - Milešovka
 • skalnatý vrch Bořeň.
 • Komáří vížka - na kterou vede lanovka. Říká se, že z komáří vížky je ten nejkrásnější rozhled v celých Krušných horách.
 • Duchcov - jeden z nejkrásnějších zámků severních Čech. Sjížděli se sem známí umělci jako Goethe, Beethoven či Chopin. Bezesporu nejslavnější osobností, jejíž jméno je dodnes s Duchcovem neodmyslitelně spjato, byl však Gian Giacomo Geronimo Casanova, který si toto místo přímo zamiloval.

Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 28.6. do 30.9.2013.
 • Ve 2.kroku objednávky možno zakoupit levnější pobyt ve všední dny - sleva 200 Kč.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 777 895 922 nebo na emailu info@selskydvur.info.
 • Dětská postýlka (bez snídaně) 150 Kč/noc.
 • Děti 3-10 let za 220 Kč/noc/přistýlka + 60 Kč večeře.
 • Děti 10-15 let za 320 Kč/noc/přistýlka + 70 Kč večeře.
 • V celém areálu je zakázáno kouřit a krmit zvířata.
 • Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
 • Více informací na www.selskydvur.info.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena