515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Romantická dovolená v Krkonoších pro DVA s polopenzí
Pobyt v Krkonoších pro DVA na 3 dny v apartmánu útulného Penzionu Sedmikráska s polopenzí, lahví vína a lahodným cappuccinem. Výhodné prodloužení pobytu a platnost až do prosince 2013. Odpočívejte v nejkrásnější části Krkonoš jen kousek od Sněžky!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

Romantická dovolená v Krkonoších pro DVA s polopenzí

-47 %
Romantická dovolená v Krkonoších pro DVA s polopenzí
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 20. 12. 2013

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Napište nám na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Kde uplatnit voucher

Penzion Sedmikráska
Dolní Lysečiny 20
542 26 Horní Maršov

www.pensionsedmikraska.webnode.cz
tel. +420 499 874 176, +420 702 027 527
email: sedmikraska@toplight.cz

Romantická podzimní dovolená v Krkonoších

Kdo říká, že skvělou dovolenou můžete zažít jen v létě nebo v zimě? Omyl, i podzimní příroda má něco do sebe - představte si krásy krkonošské přírody umocněné všemi barvami podzimu, šálek lahodné kávy na zahřátí a večery v útulném penzionu...Zkrátka romantika, jak má být!

Pobyt v Penzionu Sedmikráska s polopezní a lahví vína

Penzion Sedmikráska se nachází v nejmalebnější části východních Krkonoš v Dolních Lysečinách stranou od hlavní komunikace, ale jen 8 km od Pece pod Sněžkou a 5 km od Janských Lázní. Po celý rok tedy představuje perfektní výchozí bod pro výlety.

Penzion je tvořen komplexem tří budov. Borovým dřevem obložené interiéry Vám poskytnou příjemné ubytování ve 2-lůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením. Součástí areálu je i sportovní hřiště pro tenis, volejbal, nohejbal a další sporty.

Stylová restaurace v centrální budově nabízí vedle tradiční české kuchyně i různé speciality. Vy si zde pochutnáte na polopenzi, welcome drinku, lahvi vína i lahodném cappuccinu - vše již máte v ceně pobytu!

Krkonoše ideální pro milovníky aktivní dovolené - celoročně!

Krkonoše platí za místo, kde si každý přijde na své.  Pro vyznavače pěší turistiky, cykloturistiky a lyžování jsou Krkonoše přímo rájem, ve kterém můžete na vlastní kůži poznat jedinečnou krajinu v Evropě.  Čekají zde na Vás stovky kilometrů značených cyklotras, turistických stezek a mnoho ski areálů. Od pohodlnějších okruhů až po technicky a fyzicky náročnější túry v horách.

Když zdoláte místy drsný terén a vystoupáte až na hřebeny, odměnou Vám bude dech beroucí výhled do dálav celého Česka i Polska.

Co v Krkonoších určitě nevynechat?

Díky platnosti kuponu až prosince, máte jedinečnou možnost poznávat Krkonoše zahalené do barevného listí nebo sněhové peřiny. A kam se tedy určitě podívat?

 • přírodní zajímavosti jakými jsou SněžkaLabský pramenLuční horyPančavské vodopády a další určitě nesmíte vynechat
 • děti jistě rády navštíví Safari ZOO Dvůr Králové nad Labem
 • v Trutnově najdete také krytý bazén, kuželkárnu, cvičnou horolezeckou stěnu nebo fitness centra
 • na vycházku se vydejte do Rýchorského pralesa - po naučné stezce Rýchory prozkoumáte velmi cenné území s pokroucenými starými buky a dalšími zajímavostmi
 • další příležitost k vycházkám poskytuje vycházková trasa Aichelburg nebo Křížová cesta na úbočí Staré hory, kde uvidíte místní lidovou architekturu
 • zajímavou návštěvu nabízí také sklárny v HarrachověAdršpach či zámek Kuks

Do Polska za turistikou i nákupy

Krkonoše z české strany už možná znáte, co se ale vydat za hranice? Možná budete příjemně překvapeni, protože polská strana Krkonoš je plná ledovcových jezervodopádů a živých horských městeček

Pokud by se Vám náhodou zkazilo počasí, navštivte opuštěné uranové doly - třeba podzemní štolu u Kowar. Unikátní je také dřevěný kostelík Wang, který sem byl přenesen nikoliv z Číny, jak by se mohlo podle názvu zdát, nýbrž z Norska v 19. století.

Pokud Vás příroda neláká, nic nezkazíte návštěvou větších polských měst, kde za nižší ceny můžete obnovit šatník.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 29.8. do 20.12.2013.
 • Rezervace pobytu předem na tel. +420 499 874 176, +420 702 027 527 nebo emailu sedmikraska@toplight.cz.
 • Pobyt lze prodloužit nákupem více kuponů. Při zakoupení dvou kuponů a jejich uplatnění v rámci jednoho pobytu pro dvě osoby je možnost výhodného prodloužení pobytu o další den vč. stravy za 200 Kč/dospělá osoba, 100 Kč/dítě.
 • Dítě do 3 let pobyt bez nároku na lůžko a stravu zdarma.
 • Dítě 3-10 let 300 Kč/pobyt včetně polopenze.
 • Další osoba na pokoji 600 Kč/pobyt včetně polopenze.
 • Domácí mazlíčci mají pobyt zdarma.
 • Více informací na www.pensionsedmikraska.webnode.cz.
nabídka byla ukončena