515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Rodinný Penzion U Slunečnice na Lipně na 3 dny se snídaní
Ideální rodinný pobyt u jezera Lipno pro DVĚ až ČTYŘI osoby na 3 dny v rodinném Penzionu U Slunečnice. Komfortní ubytování a snídaně v ceně. Vyrazte na dovolenou do atraktivní lokality - cyklistika, turistika, vodní i adrenalinové sporty.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Lipno

Rodinný Penzion U Slunečnice na Lipně na 3 dny se snídaní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 34 zákazníků
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 15. 7. 2015

Kde uplatnit voucher

Penzion U Slunečnice
Palackého 185
382 26 Horní Planá

www.penzionuslunecnice.cz
Tel.: 725 891 477 
E-mail: penzion.u.slunecnice@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Rodinná dovolená na Lipně

Chcete vyrazit na dovolenou s celou rodinou, ale nevíte jakou lokalitu zvolit, aby se bavili všichni? Lipno nabízí ideální mix zábavy a aktivit pro dospělé, teenagery i děti. Spojte to s ubytováním v rodinném penzionu U Slunečnice a máte perfektní dovolenou za skvělou cenu!

Strategická poloha penzionu

Penzion U Slunečnice

Penzion se nachází na okraji obce Horní Planá, na levém břehu vodní nádrže Lipno, která slouží k rekreačním účelům včetně koupání, vodních sportů a cykloturistiky. Ubytováni budete ve dvou, tří nebo čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Váš pobyt zahrnuje i snídaně.

Pokoje jsou standardně vybaveny

V areálu také najdete zahradu s ohništěm, nadzemním bazénem a možností parkování.

Součástí penzionu je zahrada s ohništěm

Večery si můžete zpříjemnit u ohniště v areálu penzionu, letním kině, bowlingem nebo procházkou po písčité pláži v Horní Plané.

Společenská místnost penzionu

Na kole po celém Lipně

Lipensko je unikátním spojením divoké, krásné a nedotčené přírody. V okolí se nachází rozsáhlá síť cyklostezek, takže na některou určitě vyrazte. Kola si můžete dát do úschovny v penzionu.

Lipno - ráj pro cyklisty

 • Nenáročné trasy pro rodiny, například cyklostezka "S dětmi za čerty", která vás dovede k Čertově stěně anebo "Jezerní cyklotrasa" vedoucí přímo od Lipna do Frymburku.
 • Cyklotrasy pro horská kola a nadšené sportovce s různým převýšením, délkou i náročností. Z těch kratších zkuste například "Vojenským újezdem okolo rybníku Olšina" o délce 32 km. Z dlouhých tras vás možná zaujme trasa "Okolo Lipna - podél Schwarzenberského kanálu" nebo "S Pražáky přes Čerťáky do Pajzlu u Jakuba". 

Pokud neholdujete kolům, zkuste se vydat po některé trase pro in-line brusle. "Jezerní in-line stezka Frymburk - Lipno nad Vltavou" a "In-line stezka Nová Pec - Stožec" jsou speciálně upravené právě pro bruslaře.

Turistika s výhledem na Alpy

Zkrátka samozřejmě nepřijdou ani milovníci turistiky a nordic walking. Pro vás je zde jedna z nejkrásnějších tras na Lipensku vůbec. Vydejte se z Lipna nad Vltavou přes Alpskou vyhlídku až do Frymburku. Celá trasa měří 9 km.

Po celou dobu se budete moci kochat pohledem na Lipno, Novohradské hory, SternGartl, Alpy a šumavské třináctistovky - Hochficht a Plechý.

Vydejte se také na pěší výlety

Ptáte se, kam dál? Tady máte další tipy:

 • Plešné jezero (cca 25 km) - patří k nejnavštěvovanějším místům Šumavy. Morénová hráz je vysoká 30–40 m, kamenné moře sestupuje až 150 m pod jezero. Ledovcový kotel (kar) je zahlouben do severovýchodního svahu nejvyšší hory na české straně Šumavy - Plechého.
 • Národní přírodní rezervace Čertova stěna (33 km) a Luč se nachází v údolí řeky Vltavy, 3 km západně od obce Vyšší Brod. Jedná se o jednu z nejhezčích skalních lokalit v jižních Čechách.
 • Hora Kleť (35 km) - rozhledna je vysoká 18 metrů a za příznivého počasí se z ní otevře nádherný pohled na Šumavské lesy, Novohradské hory, a když je opravdu příznivé počasí, je vidět i panorama Alp.
 • Nedaleko Lipna se nachází Schwarzenberský plavební kanál (37 km), staré vodní dílo Šumavy, kolem kterého vede cyklotrasa.
 • Boubínský prales (48 km) - naučná stezka o délce necelých čtyř kilometrů. Stezka začíná u Boubínského jezírka, zahrnuje celkem osm zastávkových míst a vede po vyznačených cestách. Jedno ze stanovišť návštěvníky zavede k pozůstatkům „Krále smrků“.

Hurá za zábavou - koupání i adrenalin

Lipno nabízí také spoustu zábavy. A co si vyberete vy?

 • Motokáry Horní Planá (2 km) - zábava přímo v Horní Plané.
 • Lanový park Černá v Pošumaví (7 km) - ve výšce až 18 m najdete trasy pro malé, velké, opatrné i odvážné! 
 • Paintball Černá v Pošumaví (7 km) - užijte si s partou zábavu na ploše 25.000 m2.
 • Aquapark Frymburk (17 km) - na ploše cca 1500 m2 se vyřádí děti i dospělí. Milovníci aerobiku rádi uvítají možnost zasportovat si při vodním aerobiku nebo při dalších cvičeních v bazénu. Součástí aquaparku jsou různé atrakce.
 • Vodní park Marina Lipno - Lipno nad Vltavou (25 km) - ideální zábava pro děti i dospělé. Najdete zde spoustu zábavných atrakcí jako je ledová kra, skluzavky či trampolíny.
 • Bobová dráha Lipno nad Vltavou (26 km) - řadí se svoji délkou (1 km) i rozmanitostí (21 zatáček, 2 tunely a terénní zlomy) ke světové špičce.
Lipno - úžasná letní dovolená

Unikátní Stezka korunami stromů s nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Za navštívení stojí i naprostý unikát -  Stezka korunami stromů, která vám poskytne jedinečnou kombinaci mnoha nevšedních zážitků. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je unikátním doplněním Active Parku Lipno. Je vhodná pro všechny od dětí, po seniory i handicapované.

Na stezce dlouhé 675 metrů zažijete kromě jedinečné vyhlídky ze 40 metrové věže i spoustu dobrodružných zážitků. Vystoupáte na vyhlídkovou věž a svezete se nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Český Krumlov (UNESCO), hrady a zámky

Romantické panorama obklopené meandry Vltavy jistě každý zná alespoň z fotek. A právě toto nejčastěji zobrazované panorama je historickým středem města Český Krumlov, které je od roku 1992 zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Křivolaké uličky, ze kterých dýchá historie, jsou ideálním místem na romantickou procházku ve dvou.

Český Krumlov - msto na seznamu UNESCO

Město je obklopeno hlubokými lesy, romantickými skalisky, třpytícími se hladinami rybníků a přírodními parky.

A co takhle na hrad nebo zámek?

 • Nejvýše položený hrad v Česku (1053 m n. m.) - Vítkův hrádek (40 km) - byl založen v polovině 13. století Vítkem z Načeradce pocházejícím z krumlovské větve rodu Vítkovců a nyní potěší všechny milovníky historie.
 • Hrad Rožmberk (35 km), pocházející z poloviny 13. století, patří mezi nejstarší hrady Vítkovců, předchůdců jednoho z nejvýznamnějších českých šlechtických rodů - Rožmberků a nyní si v něm užijete několik prohlídkových tras.
 • Navštivte také Cisterciácký klášter (35 km) ve Vyšším Brodě, jehož krutý osud mu neubral na zajímavosti.
 • Za romantikou se zase vydejte k malebnému zámku Hluboká nad Vltavou (60 km).
Romantický zámek Hluboká

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 9. 6. 2015 do 15. 7. 2015.
 • Před koupí kuponu je třeba se informovat o volných termínech na telefonu 725 891 477 nebo emailu penzion.u.slunecnice@seznam.cz.
 • Variantu pobytu vybírejte ve 2. kroku objednávky:
  • A: pobyt pro 2 osoby za 1 599 Kč
  • B: pobyt pro 3 osoby za 2 299 Kč
  • C: pobyt pro 4 osoby za 2 899 Kč
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
  • Pes možný po dohodě za 50 Kč/noc.
  • Turistická taxa 21 Kč/osoba/noc.
 • Více informací na www.penzionuslunecnice.cz.

Hodnocení pobytu

3,1 z 5
Celkem hodnotilo 7 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • mirbenko 17. 8. 2015
 • a.teubner 23. 6. 2015

zobrazit hodnocení / 7 zákazníků

Výběr varianty

nabídka byla ukončena