515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Rodinné pobyty na horách

Máte pocit, že se doma potkáváte maximálně tak večer? Chybí vám čas strávený pohromadě, zážitky a aktivity, na které budete společně vzpomínat? Najděte ve svých diářích společný termín a udělejte si čas na společný rodinný pobyt na horách. Líbit by se vám mohlo třeba v Jeseníkách v moderním středisku Dolní Morava, kde je spousta možností, jak trávit volný čas. Nebo si dopřejte něco méně obvyklého a vyražte do Alp. Ať už pojedete kamkoliv, společně si to určitě parádně užijete!

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte z rodinných pobytů na horách se slevou

Je pravda, že týden na horách s rodinou se může trochu prodražit. Proto jsme pro vás připravili speciální nabídku rodinných pobytů na horách se slevou, ze kterých si vybere opravdu každý. Společný čas s rodinou je to nejlepší, co pro sebe můžete udělat, tak neváhejte!

ikonka slevyUmožňujeme celým rodinám poznat se slevou hory v Čechách, na Moravě i jinde Evropě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů na horách vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný rodinný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Slevy na horské pobyty: Česko | Slovensko | Rakousko | Itálie