515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
6-denní pobyt pro celou rodinu v Krkonoších - Lenka
6-denní letní dovolená pro rodiny s dětmi v útulném horském hotelu ve Špindlerově Mlýně. Bohatá polopenze, jízdy na bobové dráze, výlety do hor s průvodcem a animátorský program pro děti. Dovolená pro celou rodinu, bez starostí a stresu!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

6-denní pobyt pro celou rodinu v Krkonoších - Lenka

-57 %
6-denní pobyt pro celou rodinu v Krkonoších - Lenka
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 34 zákazníků
zakoupením získáte 99 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 28. 9. 2012

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Týdenní dovolená pro celou rodinu v Krkonoších, s polopenzí a bohatým programem pro děti i dospělé jen za 5899 Kč? Věřte, že to není sen, ale jen další nabídka, kterou si pro Vás Slevotéka přichystala a která může hravě vyřešit problém, kam na letní dovolenou!

 

Hotel Lenka*** - ideální pro rodinnou dovolenou

Hotel Lenka, který najdete v nádherné krajině skiareálu Svatý Petr (kousek od Špindlerova Mlýna), je útulně vybavený horský hotel. Zde můžete strávit nezapomenutelnýh 6 dní v komfortním dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky pro 1 až 2 děti.

POZOR! Výhodné prodloužení pobytu až od dva dny - každý den i s polopenzí jen za 450 Kč/osoba!

 

Bohatá polopenze a extra strava pro děti

Stylový hotelový bar s restaurací je ideálním místem k posezení a zaplnění žaludku. V rámci tohoho balíčku je pro dospělé přichystaná bohatá polopenze - snídaně formou bufetového stolu s vital koutkem a 3 - chodové večeře výběrem ze 3 druhů jídla. Využít můžete také 15% slevu na konzumaci ve Špindlerovské hospodě.

Pro děti je klasická polopenze doplněna ještě menším obědem sestávajího z polévky a hlavního chodu (od 12. do 12.30 hod.) a odpolední svačinky v podobě koláčů či ovoce (od 16. do 16.30 hod). Samozřejmostí je po celý den dodržování pitného režimu.

 

Zábava pro malé i velké

V rámci balíčku může celá rodina využít jízd na bobové dráze přímo ve Svatém Petru nebo se s profesionálním průvodcem vydat poznávat Krakonošův kraj. Každou středu a sobotu si také můžete užít posezení u táboráku a opékání špekáčků. 

Pro děti je každý den od 9.00 do 17.00 připraven program vedený zkušenými animátory. Děti se vydají na výlety, zasportují si, naučí se spoustu nových dovedností a rodiče si mezitím mohou v klidu užívat ničím nerušenou a zaslouženou dovolenou.

 

Krakonošův kraj

Krkonoše skýtají nespočet možností, jak trávit volný čas a určitě se přitom nenudit. Vyjma aktivit, které má pro Vás přichystaný Alpský hotel, můžete ještě vyrazit na spoustu výletů a vyzkoušet množství aktivit:

 • ve Svatém Petru najdete například squash, bowling, aquacentrum apod.
 • ideální výchozí bod pro cyklo i turistické výlety
 • navštivte Sněžku, nejvyšší horu Česka
 • dále pak pramen Labe, Labský a Pančavský vodopád, Bozkovské jeskyně... a nespočet dalších možností, s jejichž výběrem Vám v hotelu rádi poradí!

Kde kupon uplatnit

Hotel Lenka***
Lyžařská 1
543 51 Špindlerův Mlýn 
tel. +420 499 433 242
email: sales@hotelonline.cz
www.hotelklik.cz

Doplňující informace

  • kupon je možno využít od 11. 6. do 28. 9. 2012
  • nástupní den je neděle (po dohodě možno změnit)
  • rezervace pobytu na tel. +420 499 433 242 nebo emailu sales@hotelonline.cz

 

  • domácí mazlíčci za příplatek 100 Kč/den (hradí se na místě)
  • dítě od 12 do 15 let za příplatek 1 480 Kč / pobyt včetně polopenze (hradí se na místě)

 

nabídka byla ukončena