515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Itálie
Italské Alpy (Jižní Tyrolsko) na 4/5 dní s polopenzí + 2 děti do 15 LET ZDARMA
Dovolená pro celou rodinu v italských Alpách – Jižním Tyrolsku na 4/5 dní pro jednoho v hotelu Tiroler Adler*** v Luttachu. Komfortní ubytování, polopenze a svěží alpský vzduch. 2 děti do 15 let včetně polopenze ZDARMA!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Itálie

Italské Alpy (Jižní Tyrolsko) na 4/5 dní s polopenzí + 2 děti do 15 LET ZDARMA

-30 %
Italské Alpy (Jižní Tyrolsko) na 4/5 dní s polopenzí + 2 děti do 15 LET ZDARMA

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 90 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 29. 10. 2015

Kde uplatnit voucher

Tempo Tours Praha s.r.o.
Elišky Peškové 13
150 00 Praha 5

www.tempo-tours.cz
Tel.: 257 315 859
E-mail: hory@tempo-tours.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Italské Alpy v létě i na podzim

Toužíte po aktivní dovolené s komfortním ubytováním, polopenzí a nespočtem možností, jak trávit volný čas? Přesně taková může být vaše ideální dovolená v Jižním Tyrolsku! Ať už v létě či na podzim.

Italské Alpy v létě i na podzim

Hotel Tiroler Adler***

Pokud si přejete zažít pravou tyrolskou pohostinnost a přátelské prostředí, navíc s jedinečnými vrcholky Alp okolo, je pro vás ubytování v hotelu Tiroler Adler*** přesně to pravé.

Hotel Tiroler Adler***

Hotel se nachází v malém městečku Luttach (970 m n.m.) asi jeden kilometr od jeho centra, a je jedním z nejvýznamnějších turistických středisek obce Ahrntal.

Ubytováni budete ve dvou až čtyřlůžkových komfortních pokojích, které disponují vlastním soc. zařízením. Dále jsou vybaveny satelitní televizí a trezorem. Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi připojení. Všechny pokoje mají balkon.

el se nachází v malém městečku Luttach (970 m n.m.) asi jeden kilometr od jeho centra, a je jedním z nejvýznamnějších turistických středisek obce Ahrntal

Abyste načerpali energii do nového dne, jistě přijdou vhod vydatné bufetové snídaně podávané ve zdejší jídelně. Po celodenních výletech a jiných aktivitách zase oceníte večeři o třech chodech.

Mimo výlety si můžete ve zdejším malém wellness centru dopřát trochu odpočinku. Využijte například saunu, parní lázeň či vířivku. A pokud vám nebude stačit zdejší horské sluníčko, k dispozici je také solárium.

Mimo výlety si můžete ve zdejším malém wellness centru dopřát trochu odpočinku

Aquapark Cascade

Opomenout nesmíte ani návštěvu Aquaparku Cascade, který disponuje velkým množstvím bazénů pro relaxaci, plavání i pro děti. Areál se nachází v obci Sand in Taufers, která je od vašeho ubytování vzdálena pouhých 8 kilometrů.

Aquapark Cascade

Areál Cascade tvoří unikátní a otevřená architektura. Při plavání se vám tak naskytne dechberoucí výhled do okolní přírody. V letních měsících si zaplavte v přírodním rybníku s různými atrakcemi, z čehož si jistě odnesete jedinečný zážitek!

Areál Cascade tvoří unikátní a otevřená architektura

Cascade však není pouze o plavání a saunování - nachází se zde také část GUSTO s panoramatickou restaurací, barem a velkou sluneční terasou. V části RELAX se vám pak dostane opravdového odpočinku v jednom z několika tematických prostorných pokojů s výhledem do přírody. 

Prázdninová lokalita Kronplatz

Dechberoucí krajina vás okamžitě nadchne svou rozmanitostí. Hlavní středisko Bruneck je od vašeho ubytování vzdáleno pouze 20 kilometrů a svým návštěvníkům nabízí buď odpočinek v jedné z mnoha kaváren a restauracíc či aktivní vyžití v oblasti Kronplatz. 

Prázdninová lokalita Kronplatz

Na své si přijdou milovníci turistiky a horolezectví díky tisícům kilometrů pěších i horských cest. Na kole se můžete vypravit po více než 100 kilometrech cyklistických stezek v mírně zvlněném údolí.

Ochuzeni nezůstanou ani vyznavači méně náročných sportů - nachází se zde mnoho stezek pro nordic walking, 9 jamkové golfové hřiště i jezdecké stáje.

Dolomity (UNESCO) - region plný kulturní rozmanitosti a překrásné přírody

Jižní Tyrolsko je nejsevernější italskou provincií. Kombinuje se zde duch Alp s italským stylem života. Nedaleko hotelu najdete Dolomity, které jsou na seznamu UNESCO.

Dolomity (UNESCO) - region plný kulturní rozmanitosti a překrásné přírody

Jižní Tyrolsko je region kontrastů nejen kvůli své poloze - alpské vrchy uprostřed středomořské krajiny, ale i kvůli své historii - tradice severu jsou zde hluboce zakořeněny, ale dnes se již mísí s italským způsobem života. 

Vzniká tak unikátní celek plný harmonie, ale i protikladů, který vás vždy překvapí!

Jaké z mnoha přírodních krás určitě navštívit?

 • Dolomity - jejich jedinečný tvar je důsledkem toho, že se jedná o zkamenělé korálové útesy, které miliony let vznikaly na dně pradávného moře. Když moře ustoupilo, odhalily se i Dolomity, nazývané také Bledé hory.
 • Erdpyramiden/Piramidi di terra - "pozemní pyramidy" (97 km). Jedinečná podívaná na pozoruhodný div přírody. Jedná se o vysoké špičky morénových sutin, chráněné skalami před vodní erozí.

Erdpyramiden/Piramidi di terra - "pozemní pyramidy"

Můžete se zde věnovat pěší turistice, cykloturistice, horolezectví, paraglidingu, ale také sjíždění řek na raftech, canyoingu či jachtaření a surfování.

Kultura a historie v Jižním Tyrolsku

Celá lokalita je poseta hrady, zámky a kostely, o které je velmi dobře pečováno a jsou tak ve skvělém stavu. Kam tedy na celodenní výlet?

 • Hrad Tirol (133 km) - je sídelním hradem Tyrolska a nyní zde sídlí muzeum. Hrad vznikl na konci 13. století a část své středověké podoby si uchoval. Expozice se věnují minulosti Jižního Tyrolska a v archeologickém muzeu najdete přehled hmotné kultury od prvního osídlení Alp v 7. st. př.n.l. 

Kultura a historie v Jižním Tyrolsku

 • Pevnost Franzensfeste (Fortezza, 53 km) - pevnost byla vybudována císařem Františkem I. a toho času byla nejmohutnější pevností Evropy, ale její historie zažila mnoho zvratů. Byla zde vojenská kasárna a za 2. světové války ji nacisté využívali pro skrývání zlata.

V prezentaci byla použita fotografie autora bmgnrs. Tímto děkujeme.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 14. 4. 2015 do 9. 8. 2015 a od 30. 8. 2015 do 29. 10. 2015.
 • Rezervace pobytu na tel. 257 315 859 nebo na
  e-mailu
   hory@tempo-tours.cz.
 • Variantu pobytu vybírejte ve 2. kroku objednávky:
  • VARIANTA A: pobyt na 4 dny (3 noci) s nástupem 
   ČT-NE za 4 480 Kč
  • VARIANTA B: pobyt na 5 dní (4 noci) s nástupem 
   NE-ČT za 4 480 Kč
 • Příplatky (platí se v CK):
  • Pobytová taxa 1,50 EUR/osoba starší 14 let/den.
  • Děti starší 15 let 10% sleva.
 • Děti na 3. a 4. lůžku včetně stravování do 15 let ZDARMA (při dvou platících osobách).
 • Domácí zvířata povolena.
 • Kupony lze spojovat a prodloužit si tak pobyt.
 • Více informací na www.tempo-tours.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena