515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Relaxační pobyty na horách

Dovolená na horách nemusí být jen o tom, kolikrát sjedete sjezdovku nebo kolik kilometrů ujdete po horských hřebenech. Stačí si vyjít jen na krátkou procházku a kochat se okolními kopci, dýchat čerstvý horský vzduch a pak zapadnout do nejbližší hospůdky na svařák nebo grog. A když vám bude moc zima, vrátíte se zpět do hotelu, kde už vás bude čekat vyhřátá sauna nebo nejrůznější wellness procedury. Přesně takový pobyt si můžete užít, pokud si vyberete z naší nabídky relaxačních pobytů na horách. Užijte si zasloužený odpočinek!

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte z relaxačních pobytů na horách se slevou

Toužíte po odpočinku, po dovolené, ze které se vrátíte jako znovuzrození? Přesně pro vás tu máme pobyty na horách v hotelech, kde si můžete užít spoustu úžasných wellness procedur. A nemusíte zůstat jen v Česku. Dopřejte si luxusní pobyt v Tyrolských Alpách nebo romantiku pod Tatrami!

ikonka slevyUmožňujeme užít si relax na horách v Čechách, na Moravě i jinde Evropě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů na horách vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný relaxační pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Slevy na horské pobyty: Česko | Slovensko | Rakousko | Itálie