515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Pobyty na horách
  3. Rakousko
Relaxační víkendový pobyt pro DVA v rakouských Alpách
Pobyt pro DVĚ OSOBY na 3 dny v rakouských Alpách - Lackenhof - Hochkar. To je 50% sleva na ubytování v penzionu Sunny, kde se domluvíte i česky. Aquapark se saunou, krásná krajina okolo.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Rakousko

Relaxační víkendový pobyt pro DVA v rakouských Alpách

-50 %
Relaxační víkendový pobyt pro DVA v rakouských Alpách
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 159 zákazníků
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2011

Kde uplatnit voucher

Penzion Sunny
Promenade 1, Gaming, Austria 

pensionsunny.com
+420 608 002 008
info@pensionsunny.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Göstlinské Alpy nabízí nepřeberné množství možností, jak aktivně strávit dovolenou. Místní hory jsou totiž přímo stvořené k aktivitám.

Příjemné ubytování najdete v penzionu Sunny

Cyklisté plně využijí horská i silniční kola a turisté místní stezky. Salza patřící k nejkrásnějším horským řekám v Alpách je výzva pro raftaře a kanoisty. Můžete také prozkoumat jeskyně, které se vyvíjejí již po tisíce let od dob, kdy byla celá oblast pokryta ledovcem. Zajímavé osvícení některých vápencových stěn dodává tomuto místu tajemnou atmosféru.

Oblast je bohatá na krásné stezky. Například Die Erlebniswelt Mendlingtal se nachází v údolí Mendlingtal. Stezka je dlouhá asi 2,5 km a začíná u Dorfteich v Lassingu, vede údolím řeky, táhne se přes začátek rokle Mendlingbaches a je zakončena na starobylém statku. Je velmi dobře dostupná i pro rodiny s dětmi.

Perlami alpských údolí jsou malebná jezera

Další místní atraktivitou je cyklistická a pěší stezka v Steinbachtalu. Počátečním bodem cesty je centrum Göstlingu v podhůří Ybbských Alp.

Penzion je vybaven praktickým nábytkem

Pokoje jsou nově vybavené LCD televizemi s 40 programy, sprchovým koutem, umyvadlem, WIFI. Večer si můžete zdarma půjčit DVD. Samozřejmostí je lyžárna, sušárna, hračky pro děti,...

Můžete využít poslední šance a zalyžovat si ještě v této sezóně. Z penzionu jsou velmi dobře dostupné tři skiareály:

  • Ski Areál - MAISZINKEN - areál je 8 minut autem od penzionu, v nadmořské výšce 790 až 1030 m. n. m. najdete 4,5 km sjezdovek, celodenní lístek od 9 do 16 hodin pořídíte za 17 EURO na dospělou osobu, děti do 11 let za 15 EURO. Nabízí velmi dobré podmínky jak pro začínající tak pro pokročilé lyžaře a na své si přijdou i děti.
  • Ski Areál - Ötschter,Lackenhof - areál se nachází 12 km od penzionu, v nadmořské výšce 816 až 1893 m. n. m. je 19 km sjezdovek.
  • Ski areál Hochkar - areál se nachází cca 25 km od penzionu, v nadmořské výšce 1808 m. n. m. najdete 18,6 km sjezdovek.

Přímo v přízemí penzionu je servis lyží, prodejna lyží, lyžařských bot, oblečení a různých potřeb k zimním a letním sportům.


Doplňující informace

  • kupon je možné využít od 25.3. do 30.9.2011
  • pokud máte zájem jen o konkrétní termíny, před koupí kuponu proveďte předrezervaci
  • předrezervace na tel. čísle 774 575 016
  • počet kuponů na uživatele není omezený - pobyt si můžete prodloužit
nabídka byla ukončena