515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty na horách v Rakousku

Pocitu, když zdoláte náročný výstup na jeden z alpských vrcholů, se jen tak něco nevyrovná. Pohled do daleké krajiny, mraky nad hlavou, majestátní kopce a oka jezer, ve kterých se odráží obloha. Nebo radost při sjíždení několikakilometrových sjezdovek, opojení rychlostí a čerstvý vzduch v plicích. To vše můžete zažít na dovolené na horách v Rakousku. Stačí si jen vybrat!

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Pobyty na horách v Rakousku za skvělé ceny

Věděli jste, že horské pobyty v Rakousku si Češi zamilovali už v 19. století? Aby ne, do Alp to máme v podstatě kousek. A je tu co objevovat po celý rok. Na jaře louky plné rozkvetlých hořců, v létě koupání v některém z horských jezer v Jižních Korutanech, na podzim nádherně zbarvené listnaté lesy a v zimě nekonečné možnosti sjezdového lyžování. Dovolenou na horách v Rakousku si užijete kdykoliv!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám poznat se slevou hory v Rakousku. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů na horách levně vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Nepropásněte slevy a volná místa na:

Vánoční pobyty | Silvestrovské pobyty