515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Rakousko
Rakouské jezero Wörthersee pro DVA na 4/5 dní s polopenzí
Poznejte okolí Wörthersee a užijte si dovolenou v okouzlující přírodě obklopené vrcholky Alp. Ubytování pro DVA na 4/5 dní v hotelu Lorenzihof**** s polopenzí a volným vstupem do bazénu u hotelu! Jedno dítě do 14 let na přistýlce ZDARMA!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Rakousko

Rakouské jezero Wörthersee pro DVA na 4/5 dní s polopenzí

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 8. 10. 2015

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Tempo Tours Praha s.r.o.
Elišky Peškové 13
150 00 Praha 5

www.tempo-tours.cz
Tel.: +420 257 315 859
E-mail:  hory@tempo-tours.cz

Odpočívejte a objevujte krásy rakouských Korutan

Hledáte-li místo, které vás uchvátí nádhernou, čistou přírodou a zajistí vám perfektní dovolenou, vydejte se do Korutan! Zelenající se vrcholky majestátných hor, rozkvetlé louky, čistý vzduch, skvělá kuchyně a nespočet cyklo a turistikých tras vám zajistí dovolenou, na kterou budete vzpomínat ještě dlouho...

Odpočinek v čisté přírodě 

Hotel Lorenzihof****

Hotel Lorenzihof**** je příjemně zařízený hotel v blízkosti světoznámého jezera Wörthersee (5 km), které leží v krásné krajině Korutanska nedaleko dalších korutanských jezer Keutschachsee a Faakersee ve výšce 460 m n.m. Toto místo pro vás bude ideálním výchozím bodem pro turistické výlety i relax.

Typický alpský hotel

Ubytujete se v pokojích pro 2-3 osoby, které disponují vlastním sociálním zařízením, televizí, telefonem a některé dokonce balkonem nebo terasou.

Standardně vybavené pokoje

Součástí je i polopenze, ve které si vychutnáte bohaté bufetové snídaně a večeře ve formě 3-chodového menu, kdy si můžete zvolit i večeři při svíčkách.

K dispozici budete mít také zastřešenou terasu a garáž na úschovu kol (nezamyká se). Za příplatek budete moci vyzkoušet plně automatické kuželkové dráhy, rybaření či tenisové kurty. Venkovní vyhřívaný bazén a stolní tenis budete mít v rámci kuponu zdarma.

K dispozici je vyhřívaný bazén

Jezero Wörthersee

Jezero Wörthersee je největším jezerem rakouské spolkové země Korutany a páté největší v Rakousku. Díky podzemním pramenům se v létě vyhřeje až na 28°C. Malebná oblast kolem jezera je ideální pro klidnou i sportovně-aktivní dovolenou. Nabízí se vodní sporty, turistika, koupání, výlety, nordic walking, cyklistika a mnohé další.

Světoznámé jezero Wöthersee

Korutany pro milovníky majestátných hor a jezer

Korutany jsou slunný kraj na jihu Rakouska, který je vsazen do jedinečné krajiny s vysokými vrcholy. Nabízejí přes 1 200 jezer s křištálově čistou vodou, která se v létě prohřeje až na 28 stupňů. Můžete se v nich osvěžit, odpočívat na břehu nebo si i aktivně zasportovat. 

Jih Rakouska - ideální pro cyklisty

K pohybu ve volné přírodě vás zve na 500 km udržovaných turistických cest upravených pro rodiny s dětmi, které vedou až do výšky 2 100 m nad mořem. Doplňuje je ještě 500 km značených cyklotras a kolem 350 km rodinných cyklistických stezek.

Krásná panoramata

Ti, kteří se více zajímají o kulturu, budou moci obdivovat hned několik skvostných památek – benediktinský klášter svatého Pavla, označovaný jako korutanská klenotnice, a zámek Wolfsberg, který se majestátně rozprostírá nad městem. Hodna prohlídky je i korutanská metropole Klagenfurt am Wörthersee či turistická atrakce Minimundus, kde vás okouzlí miniatury architektonických skvostů celého světa.

Minimundus - miniatury světových památek


Doplňující informace

 • Kupon je možné uplatnit od 6. 8. do 8. 10. 2015. POZOR, volné termíny až od 30.8.!
 • Rezervace pobytu telefonicky na +420 257 315 859, e-mailem hory@tempo-tours.cz nebo osobně v cestovní kanceláři Tempo Tours.
 • Kupony lze spojovat, a tím si pobyt prodloužit.
 • Příplatky za děti a další osoby (platí se v CK):
  • Jedno dítě do 14 let na přistýlce zdarma včetně polopenze a služeb.
  • Děti od 14 do 16 let za 50% ceny.
  • Další dospělá osoba za 3380 Kč/pobyt včetně všech služeb.
  • Pes za 5 EUR/noc.
  • Pro děti k zapůjčení: postýlky, stoličky, chůvičky a navíc malý uvítací dárek pro děti!
 • V ceně je zahrnuta turistická taxa.
 • Více informací na www.tempo-tours.cz.

Hodnocení zájezdu

4,0 z 5
Celkem hodnotil 1 zákazník.

 • Marcela 27. 7. 2015

zobrazit hodnocení / 1 zákazník

Výběr varianty

nabídka byla ukončena