515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Rakousko
Rakouské Alpy pro DVA na 4 dny se snídaní
Ubytování se snídaní v Pensionu Concordia. Dech beroucí příroda Alp, relax v sauně a především nabitá Sommercard s velkým množstvím atrakcí i zážitků zdarma - to je to pravé na jaro a léto!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Rakousko

Rakouské Alpy pro DVA na 4 dny se snídaní

-34 %
Rakouské Alpy pro DVA na 4 dny se snídaní
nabídka byla ukončena
65 zákazníků
zakoupením získáte 90 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 10. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Pension Concordia 
Obere Leiten 266 - Sattelbergweg 266 
8972 Ramsau am Dachstein
Rakousko

www.pension-concordia.eu
tel.: +420 602776874, +420 66475033663
e-mail: podola@opava.cz

Aktivní dovolená v rakouských Alpách na dosah ruky

Kam se vydat, když chcete vidět nádhernou přírodu a užít si romantiky pod vrcholky majestátních hor? Navštivte rakouské Alpy - jsou z Česka vzdáleny jen pár hodin a užijete si zde atmosféru, kterou na českých horách nezažijete!

Aktivní dovolená v rakouských Alpách na dosah ruky

Pension Concordia je pro Čechy ideální

Penzion naleznete v Ramsau pod Dachsteinem 4 km od Schladmingu. Nachází se na klidném místě obklopen lesíkem. Z penzionu se skýtá pohled na úchvatné vrcholky Dachsteinu.

Pension Concordia je pro Čechy ideální

Pohodlné ubytování zajistí pokoje opatřené dvěma lůžky, TV s českými programy, sociálním zařízením a vanou nebo sprchovým koutem. 

Pohodlné ubytování zajistí pokoje opatřené dvěma lůžky, TV s českými programy, sociálním zařízením a vanou nebo sprchovým koutem

Součástí balíčku je také snídaně a možnost využití originální cedrové sauny v lesíku u penzionu. Tak si zarelaxujte a získejte novou energii!

Součástí balíčku je také snídaně a možnost využití originální cedrové sauny v lesíku u penzionu

Léto naplno se Sommercard

S touto Letní kartou, která je součástí balíčku, budete mít bezplatný přístup k více než 100 senzačním zařízením pro volný čas a slevu až 50% u 88 bonusových partnerů. Užijte si například:

 • jízdu lanovkou na nedaleký velmi oblíbený Dachsteinský ledovec, kde Vás čeká ten pravý adrenalinový zážitek mezi vrcholky hor, nachází se zde totiž visutý most, "Schody do nikam" i Sky Walk se skleněnými podlahami
 • vykoupejte se v Jezeře Pichl, které je opatřené místy k odpočinku, slunečníky, dětským hřištěm či hřištěm na plážový volejbal... nebo se vydejte rovnou do Koupaliště zážitků Schladming či do plovárny s atrakcemi Haus im Ennstal!
 • poznejte zámek Trautenfels, hrad Strechau nebo se vydejte do některého z muzeí
 • děti jistě potěší nedaleké horolezectví pro děti, pěší túra za dobrodružstvím, lukostřelba, Wild Wild West nebo třeba truhlářská dílna

Léto naplno se Sommercard

Turistika v nádherné přírodě rakouských Alp

Oblast Dachsteinu se nazývá lezeckým eldorádem. Přímo u penzionu jsou rodinné klettersteigy (zajištěné cesty). V Planai se nachází downhillová trať s lanovkou a pro bikery je tu spousta překrásných údolíček, singeltracků a traverzíků.

Turistika v nádherné přírodě rakouských Alp

 • vezměte kola a vydejte se na unikátní Dachsteinrunde okruh, který měří 170 km, zvolte si sami, kam se chcete vydat touto sítí cyklostezek. Po cestě se zastavte třeba u některého ze zajímavých měst, jakými je Bad Goisern, Bad Aussee nebo Gröbming
 • Dachsteinský ledovec nenabízí jenom adrenalinové zážitky, je také oblíbeným místem pro pěší turistiku, vyvezte se lanovkou na vrchol - se Sommercard zdarma - a pak už pokračujte po svých!
 • stezka k jezeru Silberkarsee  - vydejte se k tomuto tyrkysovému horskému jezeru, které poskytuje zchlazení v parných letních dnech!
 • soutěska Silberkarklamm - úžasná podívaná se Vám naskytne při návštěvě této soutěsky lemované zurčícími vodopády, cesta kolem vodopádů je vedena dřevěnými schody a lávkami a od horního konce soutěsky se pak můžete vydat k chatě Silberkarhütte
Přímo u penzionu jsou rodinné klettersteigy

Koupání v přírodě i zábava v aquaparku

Navštivte také koupaliště Lungötz Forest Bath  nebo se vydejte do aquaparku Abtenau!

 • přírodní koupaliště Lungötz je oblíbené jak turisty, tak místními, najdete zde vodní plochu o rozloze 2000 m2tobogány, dětské bazénky, stolní tenis i hřiště na plážový volejbal
 • v zábavním aquaparku Abtenau se rozhodně nebudete nudit, najdete zde zážitkový bazén se skluzavkami, vodními houpačkami, masážními prvkyvířivkou, bazénky pro menší děti se šplhacími sítěmi, plavecký bazén i sportovní hřiště


Za kulturou se můžete vydat do Salzburku, rodiště Mozarta plného krásné historické architektury, které patří mezi památky UNESCO. 

Doplňující informace

 • Kupon je možné využít od 26.5 . do 31.10.2014.
 • Kupony lze slučovat a prodloužit si tak pobyt.
 • Příplatky:
  • děti do 5 let zdarma, děti od 6 do 14 let 18 EUR/noc – placeno na místě
  • další dospělá osoba 2200 Kč/pobyt
  • pes 10 EUR/pobyt, placeno na místě
 • Možnost dokoupení večeří na místě 10 EUR osoba/večeře.
 • V ceně není zahrnuta turistická taxa 1,8 EUR/noc, placeno na místě.
 • Vice informací na www.pension-concordia.eu.
nabídka byla ukončena