515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Rakousko
Rakouské Alpy a termální lázně
Doprodej posledních volných míst v penzionu Sunny v rakouských Alpách. 1 noc pro 2 osoby se snídaní Vás přitom vyjde jen na 880 Kč.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Rakousko

Rakouské Alpy a termální lázně

-54 %
Rakouské Alpy a termální lázně
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 35 zákazníků
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 18. 12. 2011

Kde uplatnit voucher

Penzion Sunny
Promenade 1 
Gaming, Austria 
tel.: +420 774 575 016 (komunikace v českém jazyce)
e-mail: info@pensionsunny.com
Více informací najdete na www.penzionsunny.cz.

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Rakousko - Alpy a termální lázně

Göstlinské Alpy nabízí nepřeberné množství možností, jak aktivně strávit dovolenou. A městečko Gaming nabízí ideální podmínky pro relaxaci - ať už v krytém bazénu s vyhřívanou vodou na teplotu 32-34 stupňů, v místní restauraci s domácím pivovarem nebo v příjemném prostředí penzionu Sunny, kam Vás dnes zveme. 

Penzion Sunny

 

Termální lázně Ybsstaler Solebad Göstling s velmi pěkným vodním světem

Naši nabídku ocení nejen milovníci turistiky, ale především milovníci termálních lázní. Ve vzdálenosti 17 kilometrů od penzionu jsou termální lázně Ybsstaler Solebad Göstling s velmi pěkným vodním světem. Najdete zde plavecký bazén o délce 16,67 m, slaný venkovní bazén s perličkovými lůžky a masážními tryskami pro jemnou relaxační masáž, krytý bazén, dětský bazén, hadí skluzavku a vodní hry. Voda je vyhřívaná na teplotu 32 až 34 °C 2 hodiny v tomto ráji Vás vyjdou na 6,9 EUR.

Termální lázně

 

Aquapark Scheibbs - celodenní vstup stojí 4,5 EUR

Můžete také využít krytý bazén se saunou přímo v Gamingu nebo 8 kilometrů vzdálený aquapark Scheibbs s krytým bazénem a opět s vyhřívanou vodou na teplotu 32 až 34 °C stupňů - celodenní vstup Vás vyjde na skvělou cenu 4,5 EUR.

Aquapark

 

Několik tipů na kratší výlety

Milovníkům turistiky doporučujeme projít se kolem řeky Salza, která patří k nejkrásnějším horským řekám v Alpách. Můžete také prozkoumat jeskyně, které se vyvíjejí již po tisíce let od dob, kdy byla celá oblast pokryta ledovcem. Zajímavé osvětlení některých vápencových stěn dodává tomuto místu tajemnou atmosféru.

Další tip na menší procházku: Die Erlebniswelt Mendlingtal se nachází v údolí Mendlingtal. Stezka je dlouhá asi 2,5 km a začíná u Dorfteich v Lassingu, vede údolím řeky, táhne se přes začátek rokle Mendlingbaches a je zakončena na starobylém statku. Je velmi dobře dostupná i pro rodiny s dětmi.

Die Erlebniswelt Mendlingtal

 

V blízkosti penzionu jsou tři ski-areály

Oblast je vhodná i pro milovníky lyžování. Z penzionu jsou velmi dobře dostupné tři skiareály:

 • Ski Areál - MAISZINKEN - areál je 8 minut autem od penzionu, v nadmořské výšce 790 až 1030 m. n. m. najdete 4,5 km sjezdovek, celodenní lístek od 9 do 16 hodin pořídíte za 17 EURO na dospělou osobu, děti do 11 let za 15 EURO. Nabízí velmi dobré podmínky jak pro začínající tak pro pokročilé lyžaře a na své si přijdou i děti.
 • Ski Areál - Ötschter,Lackenhof - areál se nachází 12 km od penzionu, v nadmořské výšce 816 až 1893 m. n. m. je 19 km sjezdovek.
 • Ski areál Hochkar - areál se nachází cca 25 km od penzionu, v nadmořské výšce 1808 m. n. m. najdete 18,6 km sjezdovek.

Parkování ve všech těchto areálech je zdarma. Přímo v přízemí penzionu je servis lyží, prodejna lyží, lyžařských bot, oblečení a různých sportovních potřeb.

Penzion Sunny

 

Útulné pokoje alpského penzionu

Pokoje jsou nově vybavené LCD televizemi s 40 programy, sprchovým koutem, umyvadlem, WIFI. Večer si můžete zdarma půjčit DVD. Samozřejmostí je lyžárna, sušárna, hračky pro děti,...

Komfortní Penzion Sunny


Doplňující informace

 • kupon je možné využít od 17.10. do 18.12.2011
 • pokud máte zájem jen o konkrétní termíny, před koupí kuponu proveďte předrezervaci
 • předrezervace na emailu penzionsun@gmail.com
 • kupte, kolik kuponů chcete, a vytvořte si klidně i týdenní pobyt
 • více na www.penzionsunny.cz nebo na tel. čísle  +420 774 575 016 (komunikace v českém jazyce) nebo +43 699 150 500 37 (kontakt přímo na penzion)
nabídka byla ukončena