515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Pobyty na horách
  3. Česko
Léto na samotě u lesa – pronájem chalupy v Krkonoších
Léto na samotě u lesa – pronájem chalupy na úpatí Černé hory v Krkonoších, týdenní pobyt (7 nocí) jen za 7 990 Kč. K dispozici jen 20 kuponů!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

Léto na samotě u lesa – pronájem chalupy v Krkonoších

-52 %
Léto na samotě u lesa – pronájem chalupy v Krkonoších
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2011

Kde uplatnit voucher

Milan Patáč, Hana Patáčová

e-mail: info@pension-herman.cz 

tel.: 603 52 37 35 nebo 720 104 000

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Užijte si svou letní dovolenou na chalupě v Rudníku, na úpatí Černé hory v Krkonoších, v místě obklopeném zelení, nádhernou přírodou a tichem. Využijte možnosti relaxovat v bezstarostném prostředí, načerpat energii a odvézt si příjemné zážitky z krásné přírody.

Chalupa je samostaný, stavebně oddělený objekt pro 5 osob v rámci zrenovované usedlosti. V přízemí je obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, koupelna s vanou a samostanou sprchou, oddělené WC a předsíň. V patře jsou 2 ložnice, jedna se dvěmi lůžky, druhá s manželskou postelí, k dispozici je další postel a postel pro Vaše miminko. Kuchyň je plně vybavená nádobím, ložnice jsou při Vašem příjezdu čistě povlečené. Jistě Vás potěší, že i závěrečný úklid a energie jsou obsaženy v ceně týdenního pobytu.

Místo je ideální pro dovolenou strávenou v klidu a tichu v přírodě s veškerým potřebným zázemím. Chalupa je obklopena trávou, lákající na ní posnídat, při horkých dnech se osvěžíte v soukromém bazénu a po výletu se můžete posilnit a osvěžit na příjemném, krytém venkovním posezení s grilem.

Zároveň je skvělou výchozí lokalitou pro pěší výlety do okolních kopců a lesů, výjížďky lehkým i náročným terénem na trekingovém nebo horkém kole (výjezd na Černou horu Vám dá zabrat). Hrajete-li golf, do 5 minut jste autem na golfových hřiších Mladé Buky nebo Prosečné. Vaše děti můžete potěšit výletem do Obřího akvária v Hradci Králové (40 min), známé ZOO ve Dvoře Králové (30 min) nebo výjezdem kabinovou lanovkou na vrchol Černé Hory z Jánských Lázní (10 min). Nebudete-li se Vám chtít vařit, je v nedalekém penzionu k dispozici vyhlášená restaurace pro snídaně, obědy i večeře.

 

Kolem vedou i cyklostezky, tak si nezapomeňte vzít svoje kolo :-).

 


Doplňující informace

  • kupon lze čepat od 28.5.2011 do 30.9.2011
  • POZOR: K dispozici jen 20 kuponů.
  • pobyt vždy od soboty do soboty
  • lze koupit více kuponů, a pobyt si tak prodloužit
  • pobyt je nutné rezervovat na čísle 603 52 37 35 nebo 720 104 000 (Hana Patacova)
nabídka byla ukončena