515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty na horách pro dva

Zima moc nepřeje dlouhým procházkám, a tak je možné, že s partnerem najednou trávíte většinu času doma. Jenže to může po čase být nuda. Abyste rozbili stereotyp, co takhle vyrazit si na dovolenou? A ideálně na čerstvý vzduch a s možností si zasportovat. Připravili jsme pro vás širokou nabídku pobytů pro dva na horách, ze které si určitě vyberete to pravé místo pro vás.

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte z pobytů na horách pro dva se slevou

Užijte si společný čas s partnerem při pobytu na horách! Možností, kam se vydat, je opravdu spousta. Nejlepší sjezdovky najdete v Krkonoších, na Šumavě jsou pro vás připraveny kilometry běžeckých tras a v oblíbeném středisku Dolní Morava v Jeseníkách si můžete projít Stezku v oblacích i teď v zimě, a to dokonce i na sněžnicích. V létě pak můžete podnikat výlety po okolí, kochat se krásnou přírodou a třeba se projet i na kole. Vyberte si z naší nabídky a nestarejte se o ceny, ty máme díky slevám opravdu nízké!

ikonka slevyUmožňujeme dvojicím poznat se slevou hory v Čechách, na Moravě i jinde Evropě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů na horách levně vám oběma rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt pro dva najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.