515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Pobyty na horách
  3. Slovensko
Prázdniny na Slovensku pro DVA na 3 dny s polopenzí
Letní pobyt nedaleko lázeňského městečka Rajecké Teplice. Ubytování v barokně-klasicistní budově s polopenzí pro DVA na 3 dny. Navíc dítě do 6 let zdarma nebo láhev kvalitního vína pokoj!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Považie

Prázdniny na Slovensku pro DVA na 3 dny s polopenzí

-35 %
Prázdniny na Slovensku pro DVA na 3 dny s polopenzí
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 8. 2014

Kde uplatnit voucher

Kaštiel Čičmany
Čičmany 1
013 15 Čičmany
Slovensko 

www.kastielcicmany.sk
Tel.: +421 905 342 274, +421 905 267 117
e-mail: cicmanykastiel@gmail.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Tradiční kultura, sport i relaxace

Hledáte pro svoji dovolenou klidné místo, ale zároveň se nechcete nudit? Malebná obec Čičmany jsou pak ideální volbou! Najdete zde typické malované dřevěné domečky, kopce jako stvořené pro turistiku a relaxovat můžete v nedalekém lázeňském městečku Rajecké Teplice!

Slovensko je jako stvořené pro aktivní dovolenou

Hotel Kaštieľ v Čičmanech

Ubytováni budete v horní části obce Čičmany v barokně-klasicistní budově z 18. století, odkud je úchvatný výhled na vrch Javorinka a okolní přírodu.

Budete ubytováni v historické budově hotelu

Pokoje prošly roku 2010 rekonstrukcí a mají vlastní sociální zařízení a sprchu. Při pobytu bez dětí na vás bude na pokoji čekat láhev kvalitního vína. A pokud děti berete sebou, poteší Vás pobyt pro děti do 6 let zdarma včetně polopenze

Pokoje prošly v roce 2010 rekonstrukcí

Součástí balíčku je také polopenze, která se skládá ze snídaní a večeří, které si vyberete z menu. V nabídce jsou tradiční slovenská jídla. 

Součástí každého pokoje je moderní sociální zařízení

Relaxujte v termálních lázních

Pokud toužíte po relaxaci rozhodně se vydejte do městečka Rajecké Teplice do termálních lázní. Navštivte například termální koupaliště Laura s velkým plaveckým bazénem nebo termální koupaliště Veronika, které se nachází v Rájci a ve kterém najdete nespočet vodních atrakcí.

Relaxujte v nedalekých termálních lázních

Asi nejznámějšími lázněmi v okolí jsou pak lázně Aphrodite. Zdejší termální prameny mají teplotu 39°C a léčí nemoci pohybového ústrojí a pozitivně působí na uvolnění stresu. Můžete zde odpočívat ve vodním světě, v beauty centru či na thajských masážích...

Vynikající podmínky na koupání jsou v blízkém městečku Rajec, Turčianských Teplicích, Bojnicích a pro otužilce i v Rajčiance, která teče středem obce.

Lidová architektura a krásné hrady

V samotné obci Čičmany, v nejvýše položené obci Žilinského kraje, se rozprostítá přírodní muzeum Čičmany. Památková rezervace lidové architektury je tvořena jedinečnými dřevěnými domky zdobené ornamenty namalovanými vápnem. Rozhodně si tento skvost nenechte uniknout!

Jedinečné dřevěné domky v Čižmanech

Na výlet se pak vydejte ke zřícenině Lietavského hradu, který leží v nadmořské výšce 635 m n.m. Hrad byl postaven v roce 1241 a sloužil jako centrum života tohoto kraje. V současnosti zde můžete vidět zachovalé zdi a množství architektonických detailů.

Za navštívení také stojí hrad Bojnice, Súľovský hrad, Znievský hrad či Kunerádský kašťiel. 

Okouzlující výhledy a příroda jako stvořená pro turistiku

Okolí je ideální pro turisty, lezce, milovníky paraglidingu i rekreační turisty, kteří si chtějí hlavně vyčistit hlavu a aktivně odpočinout. Nadšení budou jistě i maratonci, kteří si zde v srpnu můžou zaběhnout Rajecký maraton. 

Ideální místo pro milovníky aktivní dovolené

Turistické túry za krásnými výhledy na okolí se dají podniknout na Kľak, Strážov, Súľovské Vrchy, Martinské hole, Zniev, Lietavu a Bojnice. Zajímavá místa tu najdou i cyklisti, houbaři, ale i rybáři. 

Přijeďte si odpočinout na čerstvý vzduch v okolí Čičman a poznejte centrum vzniku slovenské lidové kultury!


Doplňující informace

  • Kupon je možné využít od 18.6. do 30.8.2014.
  • Děti do 6 let zdarma včetně polopenze.
  • Děti od 6 do 12 let za příplatek 6 EUR/noc.
  • Malý pes zdarma.
  • Další dospělá osoba za příplatek 14 EUR/noc (bez stravy), 18 EUR/noc (s polopenzí).
  • Více informací na www.kastielcicmany.sk.
nabídka byla ukončena