515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Pohodová dovolená v Krušných horách pro DVA
Pohodový pobyt v Krušných horách pro DVA na 3 dny v Penzionu Houda Bouda s polopenzí. Romantická dovolená v centru Božího daru - Ježíškově městě a jen kousek od Německa.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krušné hory

Pohodová dovolená v Krušných horách pro DVA

-29 %
Pohodová dovolená v Krušných horách pro DVA
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 7. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Penzion Houda Bouda
Boží Dar 53
362 62 Boží dar

www.houdabouda.cz
tel. +420 721 820 800
email: penzion@houdabouda.cz

Jarní nebo letní dovolená v Ježíškově městě

Drsná, ale nádherná příroda s nekončícími možnostmi, kam vyrazit na výlet. Toto je jen velmi strohá charakteristika Krušných hor - k popisu jejich krás bychom ostatně potřebovali mnohem více prostoru ;-)

Pokud chcete Boží dar a celé Krušné hory poznat, neváhejte a vydejte se do Penzionu Houda Bouda, který Vám poskytne zázemí pro Vaše výlety do okolí. 

Boží Dar

Penzion Houda Bouda se nachází přímo v centru malebné krušnohorské obce Boží Dar, která leží 1028 metrů nad mořem. Z okna penzionu dohlédnete až na hranice s Německem - k Oberwiesenthalu, tedy Klínovci - nejvyšší hoře Krušných hor.

Penzion si zakládá na rodinné atmosféře, díky které se i daleko od domova budete cítit pohodlně. Ubytovaní budete v barevně sladěných 2-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

V penzionu si také pochutnáte na polopenzi, která Vám bude připravována s láskou a z rukou šikovného kuchaře.

Za Ježíškem i v létě

Krušné hory jsou melancholicky zádumčivé a krásné, poetické v každém ročním období. Stejně takové je i klidné městečko Boží dar a to už od roku 1531, kdy zde byla založena hornická osada k cínovým a stříbrným dolům.

Doly už zde dávno nenajdete, za to tu bydlí Ježíšek! Toho sice neuvidíte, ale alespoň můžete nasát přívětivou atmosféru tohoto městečka, poslat dopis z Ježíškovy pošty a třeba se projít po Ježíškově cestě.

Ježíškova cesta má dva okruhy. Malý okruh, určený menším dětem, je dlouhý 5 600 m. Velký okruh měří 13 kilometrů a je vhodný pro zdatné turisty.

Relaxujte v unikátních lázních Jáchymov

Pokud byste se snad chtěli na své dovolené nudit, v Krušných horách k tomu nebudete mít příležitost! Ale nebojte, aktivní dovolená zahrnuje i lenošení v lázních ;-)

Do těch se vydejte do Jáchymova, které leží jen 7 km od Božího daru. V Jáchymově se nachází naprosto unikátní lázně a to nejen v Česku, ale po celém světě. Pohybový aparát se zde totiž léčí radonovou vodou a to rovnou v šesti lázeňských domech. 

Účinky zdejší vody si na vlastní kůži vyzkoušel i T.G. Masaryk, Marie Curie-Sklodowská, Martin Luther či Alois Jirásek, Eduard Bass a Karel May.

Jáchymov je obecně velmi zajímavé město - vedle lázní tu najdete nespočet kulturních památek. Například Královskou mincovnu, Jáchymovskou radnici, doly a štoly a nepočítaně kostelů se zajímavou architekturou.

Sport, výlety, cyklistika - pro každého něco

A až Vás lázně omrzí, využijte některý z tipů na trávení volného času:

 • v těsné blízkosti penzionu se nachází areál Novako, ve které si spoustu zábavy i adrenalinu užijí malí i velcí.
 • sportovní areál Eduard Vám nabízí opravdu pestrou nabídku zajímavých aktivit, na které máte navíc s kuponem 15% slevu
 • Krušné hory můžete projet i na kolech, které si s 15-ti % slevou můžete půjčit v půjčovně Yettibike. Z penzionu se přímo napojíte na cyklotrasy vedoucí až do Německa
 • do Německa se můžete podívat i po svých - třeba se vydejte na výšlap na Klínovec a sejděte do Německa, odkud zkouknete Krušné hory z druhé strany.
 • preferujete-li výlety za památkami a kulturními zajímavostmi, nevychejte návštěvu Karlových Varů, Mariánských Lázní, hradu Loket, zámku Kynžvart, klášteru Teplá, historického Chebu, Františkových Lázní, nebo Klášterec n.O. s aqua centrem.

Doplňující informace

 • Kupon je možno uplatnit od 2.4. do 31.7.2013.
 • Rezervace předem na tel +420 721 820 800 nebo emailu penzion@houdabouda.cz.
 • Prodloužení pobytu nákupem více kuponů.
 • Dítě do 2 let zdarma (bez nároku na lůžko).
 • Dítě do 10-ti let 330 Kč/noc s polopenzí.
 • Další osoba 390 Kč/noc.
 • Domácí zvíře 70 Kč/noc.
 • Příplatky se hraní na místě.
 • Více informací na www.houdabouda.cz.
nabídka byla ukončena