515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Pohodová dovolená v Krušných horách pro DVA
Pohodový pobyt v Krušných horách pro DVA na 3 dny v Penzionu Houda Bouda s polopenzí. Romantická dovolená v centru Božího daru - Ježíškově městě a jen kousek od Německa.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krušné hory

Pohodová dovolená v Krušných horách pro DVA

-29 %
Pohodová dovolená v Krušných horách pro DVA
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 7. 2013

Kde uplatnit voucher

Penzion Houda Bouda
Boží Dar 53
362 62 Boží dar

www.houdabouda.cz
tel. +420 721 820 800
email: penzion@houdabouda.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Jarní nebo letní dovolená v Ježíškově městě

Drsná, ale nádherná příroda s nekončícími možnostmi, kam vyrazit na výlet. Toto je jen velmi strohá charakteristika Krušných hor - k popisu jejich krás bychom ostatně potřebovali mnohem více prostoru ;-)

Pokud chcete Boží dar a celé Krušné hory poznat, neváhejte a vydejte se do Penzionu Houda Bouda, který Vám poskytne zázemí pro Vaše výlety do okolí. 

Boží Dar

Penzion Houda Bouda se nachází přímo v centru malebné krušnohorské obce Boží Dar, která leží 1028 metrů nad mořem. Z okna penzionu dohlédnete až na hranice s Německem - k Oberwiesenthalu, tedy Klínovci - nejvyšší hoře Krušných hor.

Penzion si zakládá na rodinné atmosféře, díky které se i daleko od domova budete cítit pohodlně. Ubytovaní budete v barevně sladěných 2-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

V penzionu si také pochutnáte na polopenzi, která Vám bude připravována s láskou a z rukou šikovného kuchaře.

Za Ježíškem i v létě

Krušné hory jsou melancholicky zádumčivé a krásné, poetické v každém ročním období. Stejně takové je i klidné městečko Boží dar a to už od roku 1531, kdy zde byla založena hornická osada k cínovým a stříbrným dolům.

Doly už zde dávno nenajdete, za to tu bydlí Ježíšek! Toho sice neuvidíte, ale alespoň můžete nasát přívětivou atmosféru tohoto městečka, poslat dopis z Ježíškovy pošty a třeba se projít po Ježíškově cestě.

Ježíškova cesta má dva okruhy. Malý okruh, určený menším dětem, je dlouhý 5 600 m. Velký okruh měří 13 kilometrů a je vhodný pro zdatné turisty.

Relaxujte v unikátních lázních Jáchymov

Pokud byste se snad chtěli na své dovolené nudit, v Krušných horách k tomu nebudete mít příležitost! Ale nebojte, aktivní dovolená zahrnuje i lenošení v lázních ;-)

Do těch se vydejte do Jáchymova, které leží jen 7 km od Božího daru. V Jáchymově se nachází naprosto unikátní lázně a to nejen v Česku, ale po celém světě. Pohybový aparát se zde totiž léčí radonovou vodou a to rovnou v šesti lázeňských domech. 

Účinky zdejší vody si na vlastní kůži vyzkoušel i T.G. Masaryk, Marie Curie-Sklodowská, Martin Luther či Alois Jirásek, Eduard Bass a Karel May.

Jáchymov je obecně velmi zajímavé město - vedle lázní tu najdete nespočet kulturních památek. Například Královskou mincovnu, Jáchymovskou radnici, doly a štoly a nepočítaně kostelů se zajímavou architekturou.

Sport, výlety, cyklistika - pro každého něco

A až Vás lázně omrzí, využijte některý z tipů na trávení volného času:

 • v těsné blízkosti penzionu se nachází areál Novako, ve které si spoustu zábavy i adrenalinu užijí malí i velcí.
 • sportovní areál Eduard Vám nabízí opravdu pestrou nabídku zajímavých aktivit, na které máte navíc s kuponem 15% slevu
 • Krušné hory můžete projet i na kolech, které si s 15-ti % slevou můžete půjčit v půjčovně Yettibike. Z penzionu se přímo napojíte na cyklotrasy vedoucí až do Německa
 • do Německa se můžete podívat i po svých - třeba se vydejte na výšlap na Klínovec a sejděte do Německa, odkud zkouknete Krušné hory z druhé strany.
 • preferujete-li výlety za památkami a kulturními zajímavostmi, nevychejte návštěvu Karlových Varů, Mariánských Lázní, hradu Loket, zámku Kynžvart, klášteru Teplá, historického Chebu, Františkových Lázní, nebo Klášterec n.O. s aqua centrem.

Doplňující informace

 • Kupon je možno uplatnit od 2.4. do 31.7.2013.
 • Rezervace předem na tel +420 721 820 800 nebo emailu penzion@houdabouda.cz.
 • Prodloužení pobytu nákupem více kuponů.
 • Dítě do 2 let zdarma (bez nároku na lůžko).
 • Dítě do 10-ti let 330 Kč/noc s polopenzí.
 • Další osoba 390 Kč/noc.
 • Domácí zvíře 70 Kč/noc.
 • Příplatky se hraní na místě.
 • Více informací na www.houdabouda.cz.
nabídka byla ukončena