515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Pohodový pobyt pro DVA na 3 dny v Jizerských horách
Pohodový pobyt v Jizerských horách pro DVA na 3 dny v Hotelu Emilka! Bohaté snídaně, romantická večeře při svíčkách, vstup do aquaparku a zvýhodněné lyžování. Ideální pro milovníky aktivní dovolené či rodiny s dětmi - děti do 10-ti let ZDARMA!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jizerské hory

Pohodový pobyt pro DVA na 3 dny v Jizerských horách

-45 %
Pohodový pobyt pro DVA na 3 dny v Jizerských horách
nabídka byla ukončena
59 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Emilka
Na Novině 401
468 61 Desná III
Souš v Jizerských horách

www.hotelemilka.cz
tel. +420 608 737 730, +420 483 300 335
e-mail: hotel.emilka@volny.cz

Skvělá dovolená za hubičku v centru Jizerských hor

Kam vyrazit za levno na pár dní a přesto si užít klídek a pohodu v panenské přírodě a komfortním hotelu? Jizerky jsou jasná volba - vězte totiž, že v Hotelu Emilka, čeká na Vás idylka!

Hotel Emilka - perfektní výchozí bod k výletům

Jizerské hory jsou vyhledávaným cílem turistů, cyklistů, ale i milovníků zimních sportů. Vydejte se do hor a užijte si přírodní bohatství v podobě panenské přírody a čistého vzduchu.

Připraveno je pro Vás komfortní ubytování v Hotelu Emilka. Příjemný hotel je bezbariérový a poskytuje ubytování v jednoduše, avšak příjemně zařízených pokojích. 

Část pokojů je řešena jako vícelůžkové rodinné pokoje – apartmány, tedy dva oddělené pokoje s jedním sociálním zařízením. Každý pokoj nebo apartmán má vlastní sociální zařízeni a je vybaven televizí se satelitem a telefonem.

Parkování na kamerově hlídaném parkovišti, Wi-Fi i možnost úschovy sportovního vybavení v kolárně a lyžárně jsou součástí balíčku. Stejně tak i snídaně formou švédských stolů, které si můžete vychutnat v nekuřácké klimatizované restauraci. Dále se můžete těšit na večeři pro dva sestavenou z 2-chodového menu a na romantickou večeři při svíčkách, která se skládá z 3-chodového menu a láhve sektu. 

V hotelu se nikdy nebudete nudit

Hotel poskytuje možnosti vyžití dětem i dospělým. Pro ratolesti je připraven vnitřní i venkovní dětský koutek s prolézačkami, houpačky, pískoviště a trampolína. Dospělí využijí antukové volejbalové či nohejbalové hřiště či stolní tenis. Ve společenské místnosti naleznete mnoho společenských her k zapůjčení, kulečník, stolní fotbal, elektronické šipky či TV se satelitním příjmem. 

Celodenní lyžování a vstup do aquaparku

Součástí balíčku je také 3 hodinový vstup pro dva do aquaparku v Jablonci nad Nisou. Areál koupaliště nabízí 25 metrů dlouhý plavecký bazén, dětský bazének a rekreační bazén se spoustou atrakcí. Najdete zde 2 tobogány, umělé vlnobití, masážní lavice, vodní clonu, ale také dravou řeku. Při návštěvě Jablonce si nenechte ujít prohlídku Muzea skla a bižuterie.

Terén a vybavení oblasti jsou vhodné jak k sjezdovému, tak k běžeckému lyžování. Díky naší nabídce získáváte zvýhodněnou cenu na celodenní lyžování na sjezdovce přímo u hotelu za 500Kč/den pro dvě osoby (původní cena 700Kč). Děti mají lyžování na celý den zdarma!

Další lyžařské vleky můžete nalézt nedaleko centra na Parlamentu vzdáleném asi 3,5 km, který je osvětlen i v noci, dále např. U křížku, Černá říčka. Pro náročnější lyžaře je k dispozici lyžařský areál Špičák v Albrechticích v Jizerských horách (8km) i zde je výběr z pěti různě náročných sjezdovek. Pro běžecké lyžování je důležitá možnost nástupu na Jizerskou magistrálu.

Výlety do přírody, ale i za kulturou

Jizerské hory se rozkládají na samém severu České republiky mezi Lužickými horami a Krkonošemi. Nejvyšším vrcholem na české straně pohoří je Smrk (1124 m n.m.), řada dalších vrcholů přesahuje 1000 m n.m.

Turistické trasy Vás dovedou k mnoha krásám Jizerek - dobrodružství například slibuje procházka na Bílou Desnou k Protržené přehradě, která je národní kulturní památkou. Nevynechejte ani nejvyšší vrchol Smrk s nově obnovenou rozhlednou a další rozhledny Štěpánka, Tanvaldský Špičák, Černá Studnice či Mumlavský vodopád.

 • Nádherné jsou vodopády na Černé Desné a kaskádovité jezy na Bílé Desné. 
 • Oblíbeným cílem jsou Hejnice se známým poutním místem – bazilikou Navštívení Panny Marie. Nedaleko Hejnic se pak nachází lázeňské městečko Libverda s léčivými prameny minerální vody a známou technickou památkou, restaurací Obří sud.
 • Přírodní rezervace Jedlový Důl (vodopády a peřeje na říčce Jedlová – naučná stezka).
 • V nedalekém Liberci můžete navštívit kromě známého aquaparku i restauraci Ještěd, kam vede kabinová lanová dráha.
 • Můžete navštívit městečko Frýdlant s gotickým hradem a zámkem.
 • Malá strana (přechodové rašeliniště CHKO).
 • Vodní nádrž Josefův Důl.
 • Jizerská magistrála nabízí 115 km cyklistických tras. V blízkosti Harrachov, Smržovka, Kořenov.

Do Liberce za koupáním, zábavou i vzděláním

Asi 30 minut jízdy autem bude stačit a dorazíte do Liberce. Zde, mimo prohlídku pamětihodností, absolvujte také návštěvu aquaparku Babylon. Najdete zde vodní atrakce od klasických až po ty adrenalinové a relaxovat můžete také v saunovém světě.

Součástí centra Babylon je také IQ centrum, kde se Vy i Vaše děti na více než dvou stovkách exponátů poučíte o zajímavostem ze všech oblastí lidského života. O víkendu se těšte také na science show. V areálu se nachází také lunapark, golfový simulátor, laser game, bowling a nespočet dalších atrakcí, jejichž přehled najdete zde. V Liberci dále najdete také ZOO či Botanickou zahradu. 


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 13.1. do 30.4.2014.
 • Rezervace pobytu na tel. 608 737 730, 483 300 335 nebo emailu hotel.emilka@volny.cz.
 • Dítě do 10 let zdarma i se snídaní.
 • Děti 10-13 let 460 Kč/noc s polopenzí.
 • Dítě nad 13 let je považováno jako dospělá osoba. 
 • Nákupem více kuponů si pobyt prodlužte!
 • Hotel nabízí odvoz z centra Desné na hotel. V případě zájmu si tuto službu předem zarezervujte.
 • Hotel vítá domácí mazlíčky (za příplatek 50 Kč/noc).
 • Check-in do 20 hod., check-out do 11 hod.
 • Více informací na www.hotelemilka.cz.
nabídka byla ukončena