515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Pohodové jaro v Beskydech pro DVA na 3 dny
Jarní pobyt v Morávka Mountain Resort *** pro DVA na 3 dny. Polopenze, volný vstup do vnitřního bazénu s sauny - dopřejte si pohodovou dovolenou v krásné přírodě, na které si odpočinete a přitom se nebudete nudit.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Beskydy - Valašsko

Pohodové jaro v Beskydech pro DVA na 3 dny

-71 %
Pohodové jaro v Beskydech pro DVA na 3 dny

Výběr varianty

nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 45 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2014

Kde uplatnit voucher

Morávka Mountain Resort s.r.o.
Morávka 201 
739 04 Morávka, okr. Frýdek - Místek 

www.moravka.com
Tel.: 774 33 00 00 
e-mail: info@moravka.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Dovolená přesně podle Vašich představ v srdci Beskyd

Hledáte místo, kde se v nádherné přírodě vydáte na výlety a zároveň si užijete komfortního ubytování s polopenzí? Preferujete pobyt, na kterém budete lenošit ve wellness nebo spíš toužíte po pohybu? Ať jste pro jakoukoliv verzi dovolená v Beskydech Vás potěší svými možnostmi i cenou!

Dovolená přesně podle Vašich představ v srdci Beskyd

Komfortní Hotel Relax v centru Beskyd

Morávka Mountain Resort*** se nachází v malebné obci Morávka v samém srdci Beskyd. Všechny pokoje jsou nekuřácké a jejich součástí je i vlastní koupelna se sprchovým koutem a TV.

Komfortní Hotel Relax v centru Beskyd

Zaručeně Vás potěší jedinečné umění kuchařů ve stylové hotelové restauraci "Nová Salma". Můžete zde ochutnat speciality valašské, české i zahraniční kuchyně. Polopenze je první den jednotná a druhý den si vyberete ze tří variant.

Zaručeně Vás potěší jedinečné umění kuchařů ve stylové hotelové restauraci "Nová Salma"

Relax ve wellness, sport i zábava

Na každé dovolené se musí pořádně relaxovat - ať už aktivně či pasivně. A protože to v Hotelu Morávka moc dobře vědí, připravili si pro vás neomezený vstup do sauny denně od 19 do 21 hodin a neomezený vstup do vnitřního bazénu  se solí a minerály z Mrtvého moře od 14 do 16 a od 19 do 21 hod.

Relax ve wellness, sport i zábava

V letních měsících se můžete osvěžit hotelovém bazénu s atrakcemi (hydromasáže, perličková lázeň, chrlič, protiproud, noční osvětlení, dětská fontána a skluzavka...) nebo přímo na pláži s křišťálově čistou vodousplavu řeky Morávky (50m od hotelu).

V letních měsících se můžete osvěžit hotelovém bazénu s atrakcemi

. Využijte hodinu tenisu, kterou máte v rámci kuponu zdarma!Sportovci jistě uvítají aktivní odpočinek formou tenisového nebo nohejbalového turnaje na víceúčelovém hřišti s umělým povrchem

Sportovci jistě uvítají aktivní odpočinek formou tenisového nebo nohejbalového turnaje na víceúčelovém hřišti s umělým povrchem

Specialitou hotelu je originální Rybářská bašta, kde si může každý host ulovit sám svou rybu. Tuto rybu si může buď ihned nechat připravit našimi kuchaři přímo na místě a nebo se může svým úlovkem pochlubit až doma. Zkusíte to taky?

Pár tipů na zábavu a výlety

Z mnoha tipů na výlety po okolí vybíráme ta nejlepší:

 • Horský lanový park Tarzanie - Největší v ČR! Na trase dlouhé 421 metrů jsou umístněny lanové překážky, jako sítě ve tvaru pavučiny, houpací a pevné kladiny, lana, provazy apod.. Máte jedinečnou příležitost si odzkoušet pohyb mezi stromy ve výšce 4 – 7 m nad zemí a zhoupnout se na liáně jako Tarzan.
 • Gibon park Rožnov pod Radhoštěm – zábavní park – lanové centrum, obří lanovka, dětský park, minigolf, zorbing, čtyřkolky, lukostřelba, trenažery (býk, silové aj.)
 • Krytý bazén Rožnov pod Radhoštěm – plavecký bazén, aquaaerobic, tobogán
 • Aquapark Tropicana - Ve třech patrech zde najdete tobogány o celkové délce přes 550 m, plavecký bazén, venkovní bazén, několik rekreačních bazénů i s vodopádem, mořské vlnobití, solárium, šest druhů saun s poláriem nebo mnoho různorodých vířivek.
 • Aquapark Olešná - Jen pár minut cesty od hotelu. Voda v bazénech je dohřívaná tepelnými čerpadly až na teplotu až 28°C, proto je koupání velmi příjemné i při nižších teplotách vzduchu. 

Horský lanový park Tarzanie - Největší v ČR

 • Valašské muzeum v přírodě – Rožnov pod Radhoštěm – 2. nejstarší skanzen v Evropě
 • Pustevny – Pustevnám dominují dřevěné stavby od slavného architekta Dušana Jurkoviče, naleznete zde i starou valašskou zvoničku, Pustevny jsou také křižovatkou turistických tras – Čertův mlýn, Radegast aj.
 • Rozhledna Súkenická – leží 952 m n. m. v blízkosti česko–slovenských hranic. Rozhledna je 27 metrů vysoká a je sní výhled na Vsetínské vrchy, Beskydy, Radhošť, Lysou horu a při jasném počasí až k Tatrám
 • Radhošť – hora, na nichž se nachází slavná socha boha Radegasta, kaple a sousoší sv. Cyrila a Metoděje
 • Technické muzeum Kopřivnice – muzeum českého výrobce vozidel TATRA
 • Karlovské muzeum – muzeum s kostelíkem zachycující charakteristický obraz lidí zdejšího rázovitého života
 • Čeladná - s golfovým hřištěm

Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 1.4. do 30.6.2014.
 • Kupon lze uplatnit ve všední dny (pondělí - pátek), za pobyt o víkendu (pátek - neděle) příplatek 500 Kč/pobyt (celkem 2490 Kč za pobyt pro dva na 3 dny). POZOR - víkendová varianta pobytu je již zcela vyprodaná!
 • Rezervace na tel. čísle 774 33 00 00 (denně od 10 do 19h) nebo emailem na info@moravka.com.
 • Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
 • Děti od 4 do 12 let 600 Kč/pobyt.
 • Děti od 12 do 16 let za 800 Kč/pobyt.
 • Pes 400 Kč/pobyt.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena