515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Pohodové jaro v Beskydech pro DVA na 3 dny
Jarní pobyt v Morávka Mountain Resort *** pro DVA na 3 dny. Polopenze, volný vstup do vnitřního bazénu s sauny - dopřejte si pohodovou dovolenou v krásné přírodě, na které si odpočinete a přitom se nebudete nudit.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Beskydy - Valašsko

Pohodové jaro v Beskydech pro DVA na 3 dny

-71 %
Pohodové jaro v Beskydech pro DVA na 3 dny

Výběr varianty

nabídka byla ukončena
45 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Morávka Mountain Resort s.r.o.
Morávka 201 
739 04 Morávka, okr. Frýdek - Místek 

www.moravka.com
Tel.: 774 33 00 00 
e-mail: info@moravka.com

Dovolená přesně podle Vašich představ v srdci Beskyd

Hledáte místo, kde se v nádherné přírodě vydáte na výlety a zároveň si užijete komfortního ubytování s polopenzí? Preferujete pobyt, na kterém budete lenošit ve wellness nebo spíš toužíte po pohybu? Ať jste pro jakoukoliv verzi dovolená v Beskydech Vás potěší svými možnostmi i cenou!

Dovolená přesně podle Vašich představ v srdci Beskyd

Komfortní Hotel Relax v centru Beskyd

Morávka Mountain Resort*** se nachází v malebné obci Morávka v samém srdci Beskyd. Všechny pokoje jsou nekuřácké a jejich součástí je i vlastní koupelna se sprchovým koutem a TV.

Komfortní Hotel Relax v centru Beskyd

Zaručeně Vás potěší jedinečné umění kuchařů ve stylové hotelové restauraci "Nová Salma". Můžete zde ochutnat speciality valašské, české i zahraniční kuchyně. Polopenze je první den jednotná a druhý den si vyberete ze tří variant.

Zaručeně Vás potěší jedinečné umění kuchařů ve stylové hotelové restauraci "Nová Salma"

Relax ve wellness, sport i zábava

Na každé dovolené se musí pořádně relaxovat - ať už aktivně či pasivně. A protože to v Hotelu Morávka moc dobře vědí, připravili si pro vás neomezený vstup do sauny denně od 19 do 21 hodin a neomezený vstup do vnitřního bazénu  se solí a minerály z Mrtvého moře od 14 do 16 a od 19 do 21 hod.

Relax ve wellness, sport i zábava

V letních měsících se můžete osvěžit hotelovém bazénu s atrakcemi (hydromasáže, perličková lázeň, chrlič, protiproud, noční osvětlení, dětská fontána a skluzavka...) nebo přímo na pláži s křišťálově čistou vodousplavu řeky Morávky (50m od hotelu).

V letních měsících se můžete osvěžit hotelovém bazénu s atrakcemi

. Využijte hodinu tenisu, kterou máte v rámci kuponu zdarma!Sportovci jistě uvítají aktivní odpočinek formou tenisového nebo nohejbalového turnaje na víceúčelovém hřišti s umělým povrchem

Sportovci jistě uvítají aktivní odpočinek formou tenisového nebo nohejbalového turnaje na víceúčelovém hřišti s umělým povrchem

Specialitou hotelu je originální Rybářská bašta, kde si může každý host ulovit sám svou rybu. Tuto rybu si může buď ihned nechat připravit našimi kuchaři přímo na místě a nebo se může svým úlovkem pochlubit až doma. Zkusíte to taky?

Pár tipů na zábavu a výlety

Z mnoha tipů na výlety po okolí vybíráme ta nejlepší:

 • Horský lanový park Tarzanie - Největší v ČR! Na trase dlouhé 421 metrů jsou umístněny lanové překážky, jako sítě ve tvaru pavučiny, houpací a pevné kladiny, lana, provazy apod.. Máte jedinečnou příležitost si odzkoušet pohyb mezi stromy ve výšce 4 – 7 m nad zemí a zhoupnout se na liáně jako Tarzan.
 • Gibon park Rožnov pod Radhoštěm – zábavní park – lanové centrum, obří lanovka, dětský park, minigolf, zorbing, čtyřkolky, lukostřelba, trenažery (býk, silové aj.)
 • Krytý bazén Rožnov pod Radhoštěm – plavecký bazén, aquaaerobic, tobogán
 • Aquapark Tropicana - Ve třech patrech zde najdete tobogány o celkové délce přes 550 m, plavecký bazén, venkovní bazén, několik rekreačních bazénů i s vodopádem, mořské vlnobití, solárium, šest druhů saun s poláriem nebo mnoho různorodých vířivek.
 • Aquapark Olešná - Jen pár minut cesty od hotelu. Voda v bazénech je dohřívaná tepelnými čerpadly až na teplotu až 28°C, proto je koupání velmi příjemné i při nižších teplotách vzduchu. 

Horský lanový park Tarzanie - Největší v ČR

 • Valašské muzeum v přírodě – Rožnov pod Radhoštěm – 2. nejstarší skanzen v Evropě
 • Pustevny – Pustevnám dominují dřevěné stavby od slavného architekta Dušana Jurkoviče, naleznete zde i starou valašskou zvoničku, Pustevny jsou také křižovatkou turistických tras – Čertův mlýn, Radegast aj.
 • Rozhledna Súkenická – leží 952 m n. m. v blízkosti česko–slovenských hranic. Rozhledna je 27 metrů vysoká a je sní výhled na Vsetínské vrchy, Beskydy, Radhošť, Lysou horu a při jasném počasí až k Tatrám
 • Radhošť – hora, na nichž se nachází slavná socha boha Radegasta, kaple a sousoší sv. Cyrila a Metoděje
 • Technické muzeum Kopřivnice – muzeum českého výrobce vozidel TATRA
 • Karlovské muzeum – muzeum s kostelíkem zachycující charakteristický obraz lidí zdejšího rázovitého života
 • Čeladná - s golfovým hřištěm

Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 1.4. do 30.6.2014.
 • Kupon lze uplatnit ve všední dny (pondělí - pátek), za pobyt o víkendu (pátek - neděle) příplatek 500 Kč/pobyt (celkem 2490 Kč za pobyt pro dva na 3 dny). POZOR - víkendová varianta pobytu je již zcela vyprodaná!
 • Rezervace na tel. čísle 774 33 00 00 (denně od 10 do 19h) nebo emailem na info@moravka.com.
 • Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
 • Děti od 4 do 12 let 600 Kč/pobyt.
 • Děti od 12 do 16 let za 800 Kč/pobyt.
 • Pes 400 Kč/pobyt.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena