515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Podzimní chvíle romantiky v Českém Švýcarsku pro DVA na 3 dny
Pobyt pro DVA na 3 dny v Českém Švýcarsku v historickém Hotelu Praha**** se snídaněmi, slavnostní večeří a romantickým balíčkem dobrot. Odpočívejte v srdci nádherné přírody NP České Švýcarsko přímo v Hřensku s možností nespočtu výletů!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, České Švýcarsko

Podzimní chvíle romantiky v Českém Švýcarsku pro DVA na 3 dny

-45 %
Podzimní chvíle romantiky v Českém Švýcarsku pro DVA na 3 dny
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 15. 12. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Praha****
Hřensko 37
407 17 Hřensko

www.hotel-hrensko.cz
tel. +420 412 554 006
email: recepce@hotel-hrensko.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Odpočinek v dech beroucí přírodě Českého Švýcarska

Poohlížíte se po místě, kde byste mohli strávit odpočinkový víkend ve dvou a zároveň si užili trochu aktivní relaxace v nádherné přírodě? Váš první požadavek splní historický Hotel Praha**** v Hřensku - srdci Českého Švýcarska. Druhou část programu zajistí Národní park České Švýcarsko, jehož přírodní krásy Vás naprosto okouzlí!

Staré časy na Vás dýchnou v Hotelu Praha****

Přeneste se s námi do začátku minulého století, kdy dámy nosily bohaté šaty, pánové cylindry a na výlet se společně vypravovali do luxusních a stylových hotelů! Podobnou atmosféru Vám nabídne také Hotel Praha****, který se ve své jedinečné architektuře vypíná v Hřensku již od roku 1910.

Spojení exkluzivní historické elegance s moderními prvky si užijete také ve dvoulůžkových pokojích s kompletně vybavenou koupelnou, TV, telefonem a minibarem. Celý hotel je bezbariérový.

V hotelových ateliérech pak můžete ocenit krásu Českého Švýcarska a Hřenska na originální kolekci téměř dvou set dobových fotografií.

Slavnostní menu i romantický balíček součástí pobytu

Celý hotel má punc přepychu a prvorepublikové atmosféry. Jinak tomu není ani v hotelové restauraci, kde si každé ráno vychutnáte snídaně podávané formou bufetu a jedenkrát také slavnostní večerní menu. Šéfkuchař bude hýčkat Vaše chuťové buňky pochoutkami tradiční české kuchyně, hotelovými specialitami i sezónními dobrotami. Dojem z návštěvy Hotelu Praha posílí také široká nabídka kvalitních vín zejména z jižní Moravy.

Po posezení v restauraci nebo na terase s výhledem do okolí si můžete užít romantický večer ve svém pokoji, na který Vás naladí balíček dobrot. Těšte se na láhev sektu, čokoládu a oříšky.

Nádherná příroda Českosaského Švýcarska

Hotel Praha**** najdete v srdci NP Českosaské Švýcarsko. Je to oblast rozkládající se po obou březích řeky Labe, mezi Děčínem a Pirnou. Jde o naprosto unikátní přírodní oblast, kde uvidíte kvádrové pískovce pocházející z druhohor. Romantický obraz divoké přírody ještě dokreslují skalní soutěsky, jezírka, vodopády, zeleň a spousta vzácných druhů zvířat.

Pravčická Brána patří mezi symboly Českého Švýcarska a je největší skalní bránou ve Střední Evropě. Je vysoká 16 metrů a má rozpětí 26 metrů. Poblíž najdete také zámeček Sokolí hnízdo, kde si můžete zajít na oběd.

Gabrielina stezka - nejoblíbenější turistická trasa Českosaského Švýcarska

Rozhodně nevynechejte nenáročnou asi osmikilometrovou procházku po Gabrielině stezce, která vede skrz Hřensko. Naučná stezka patří k nejoblíbenějším turistickým trasám Českosaského Švýcarska, která vede od Mezní Louky k Pravčické bráně. Upravena byla v roce 1892 a pojmenována podle sestry Edmunda Clary-Aldringena. 

Po cestě vás budou provázet impozantní skalní útvary. Uvidíte Křídelní stěnu, Velký Pravčický kužel i Májovou věž. Setkáte se zde také se skálou zvanou Beckstein, pojmenovanou podle Karla Becka, který zde uskutečnil první horolezecký výstup na území dnešní České republiky. Nebudou chybět ani výhledy, kterým dominuje Růžovský vrch. Projdete kolem Čínské zdi, Pravčické jehly až k Pravčické bráně. A co takhle zavítat až ke skalnímu mostu Bastei?

Vyhlídka Belvedér poskytne nejkrásnější výhled na České Švýcarsko

S unikátními tipy na výlety ale ještě nekončíme. Českosaské Švýcarsko totiž rozhodně nemůžete opustit bez návštěvy vyhlídky Belvedér, kterou najdete jen 2,5 km od Hřenska! Vyhlídka Belvedér je nejstarší vyhlídkou, kterou v roce 1711 nechal vystavit František Karel Clary-Aldringen.

Je jednou z nejhezčeji upravených vyhlídek, ze které se Vám naskytne výhled do 130 m hlubokého kaňonu řeky Labe a na stolové hory Zirkelstein a Kaiserkrone na německé straně hranice. Poblíž najdete také historický Hotel Belvedér a šlechtický letohrádek.

Na loďce po krásách Českosaského Švýcarska

Až skončíte s procházkami a turistikou, nasedněte na palubu loďky a plavte se Edmundovou a Divokou soutěskou. Na pramici bude proplouvat mezi zajímavými skalními útvary a převozník Vás seznámí s živými i zkamenělými obyvateli pískovcových útvarů.

Po projížďce na Edmundově (Tiché) soutěsce lze po stezce putovat proti toku Kamenice k Divoké soutěsce, která oplývá podobnými přírodními krásami. Před ní však můžete kaňon řeky Kamenice opustit a vystoupit tzv. Dlouhým schodištěm po naučné stezce do osady Mezná, která vyniká lidovou architekturou.

Turistiku milujete, ale rádi si dopřejete ten pravý relax v lázních? Zavítejte tedy do nedalekého lázeňského městečka Bad Schandau, které proslavil především Dr. Kneipp svými léčivými kúrami. Zdejší Toskana Therme Vám jistě dodají potřebnou energii.

V prezentaci byly použity fotografie Správy Národního parku České Švýcarsko a Bad Schandau (www.badschandau.cz) .


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 2.10. do 15.12.2013.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 412 554 006 nebo na emailu recepce@hotel-hrensko.cz.
 • Nákupem více kuponů si můžete pobyt prodloužit.
 • Děti do 6 let mají pobyt bez nároku na lůžko a stravu zdarma.
 • Děti na přistýlce 6 -15 let jsou za 500 Kč/noc se snídaní.
 • Domácí mazlíček za 100 Kč/den.
 • Místní poplatek činí 5 Kč/den a hradí se na místě.
 • Více informací na www.hotel-hrensko.cz.
nabídka byla ukončena