515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Podzimní pobyt u Lipna pro DVA na 3 a více dní se snídaní a slevou na bowling
Pohodový pobyt u jezera Lipno pro DVA na 3 a více dní v Penzionu Tomy 1 Hůrka. Komfortní ubytování, snídaně, káva s dezertem, welcome drink, sleva na bowling a především odpočinek a mnoho tipů na výlety. Vydejte se i vy do krásné přírody Šumavy.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Lipno

Podzimní pobyt u Lipna pro DVA na 3 a více dní se snídaní a slevou na bowling

-38 %
Podzimní pobyt u Lipna pro DVA na 3 a více dní se snídaní a slevou na bowling

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 11. 2014

Kde uplatnit voucher

Penzion Tomy 1 Hůrka
Hůrka 11
382 26 Horní Planá

www.penziony-tomy.cz
Tel. 720 123 445
E-mail: penzion-tomy@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Zábavou a aktivitami nabité Lipno

Chcete si odpočinout u Lipna, našeho největšího vodního díla, a bydlet kousek od jeho břehu? Toužíte si pořádně odpočinout, a zároveň využít posledních podzimních slunných dní k turistice či cyklistice? Zábavou a relaxací nabitý balíček v lokalitě plné nádherné přírody a památek je tady!

Okolí Lipna je nabité aktivitami

Poklidné ubytování s mnoha možnostmi

Penzion Tomy 1 Hůrka se nachází na levém břehu Lipenské přehrady asi 3 km od Horní Plané směrem na Černou v Pošumaví. Bezchybná okolní krajina a nesčetné možnosti sportovního vyžití jsou přednostmi, které vám váš pobyt v tomto penzionu ještě více zpříjemní.

Jižní Čechy jsou rájem pro cyklisty i turisty

Ubytováni budete v komfortně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Komfortně zařízené pokoje disponují vlastním sociálním zařízením

Součástí pobytového balíčku jsou snídaně podávané formou švédských stolů, ze kterých si jistě vybere každý dle chuti. Vychutnávat si je budete moci v restauraci, situované přímo v penzionu, a to po celou dobu vašeho pobytu.

Bohaté snídaně jsou podávány formou švédských stolů

Kromě výborných snídaní ochutnejte i některé ze zdejších podávaných českých specialit.

Součástí balíčku je sleva na bowling

Pokud vás zastihne špatné počasí a chcete si užít trochu zábavy, nezapomeňte využít 50% slevu na bowling, kterou získáváte zakoupením pobytového balíčku.

Unikátní Stezka korunami stromů s nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Naprostým unikátem je na Lipně Stezka korunami stromů, která vám poskytne jedinečnou kombinaci mnoha nevšedních zážitků. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je unikátním doplněním Active Park Lipno. Je vhodná pro všechny od dětí, po seniory i handicapované.

Na stezce dlouhé 675 metrů naleznete kromě jedinečné vyhlídky ze 40 metrové věže i spoustu dobrodružných zážitků. Vystoupáte na vyhlídkovou věž a svezete se nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Na kole po celém Lipně

Lipensko je unikátním spojením divoké, krásné a nedotčené přírody. Najdete zde ale i množství historických a technických památek. Stejně jako je Lipno v zimě protkáno běžkařskými trasami, na podzim to zde milují hlavně cyklisté. S tipy na výlety vám ochotně poradí také personál penzionu. Co zde najdete?

Okolí Lipna je protkáno naučnými stezkami i cyklotrasami

 • Nenáročné trasy pro rodiny, například cyklostezka "S dětmi za čerty", která vás dovede k Čertově stěně anebo "Jezerní cyklotrasa" vedoucí přímo od Lipna do Frymburku.
 • Cyklotrasy pro horská kola a nadšené sportovce s různým převýšením, délkou i náročností. Z těch kratších zkuste například "Vojenským újezdem okolo rybníku Olšina" o délce 32 km. Z dlouhých tras vás možná zaujme trasa "Okolo Lipna - podél Schwarzenberského kanálu" nebo "S Pražáky přes Čerťáky do Pajzlu u Jakuba". 

Pokud neholdujete kolům, zkuste se vydat po některé trase pro in-line brusle. "Jezerní inline stezka Frymburk - Lipno nad Vltavou" a "Inline stezka Nová Pec - Stožec" jsou speciálně upravené právě pro bruslaře.

Turistika s výhledem na Alpy

Zkrátka samozřejmě nepřijdou ani milovníci turistiky a nordic walking. Pro vás je zde jedna z nejkrásnějších tras na Lipensku vůbec. Vydáte se z Lipna nad Vltavou přes Alpskou vyhlídku až do Frymburku. Celá trasa měří 9 km.

Užijte si úchvatný výhled až na Alpy

Po celou dobu se budete moci kochat pohledem na Lipno, Novohradské hory, SternGartl, Alpy a šumavské třináctistovky - Hochficht, Plechý. Po cestě si na své přijdou houbaři, tamější lesy jsou na tyto dobroty bohaté.

Český Krumlov (UNESCO) a další tipy na výlet

Romantické panorama obklopené meandry Vltavy jistě každý zná alespoň z fotek. A právě toto nejčastěji zobrazované panorama je historickým středem města Český Krumlov, který je od roku 1992 zapsán na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Křivolaké uličky, ze kterých dýchá historie, jsou ideálním místem na romantickou procházku ve dvou.

Český Krumlov - město v seznamu UNESCO

Město je obklopeno hlubokými lesy, romantickými skalisky, třpytícími se hladinami rybníků a přírodními parky.

Ptáte se, kam dál? Tady máte další tipy:

 • nejvýše položený hrad v Česku (1053 m n. m.) - Vítkův hrádek - byl založen v polovině 13. století Vítkem z Načeradce pocházejícím z krumlovské větve rodu Vítkovců a nyní potěší všechny milovníky historie
 • Hrad Rožmberk pocházející z poloviny 13. století patří mezi nejstarší hrady Vítkovců, předchůdců jednoho z nejvýznamnějších českých šlechtických rodů - Rožmberků a nyní si v něm užijete několik prohlídkových tras
 • navštivte také Cisterciácký klášter ve Vyšším Brodě, jehož krutý osud mu neubral na zajímavosti
 • nedaleko Lipna se nachází Schwarzenberský plavební kanál, staré vodní dílo Šumavy, kolem kterého vede cyklotrasa
 • za romantikou se vydejte k malebnému zámku Hluboká nad Vltavou
Na zámku Hluboká se návštěvníci cítí jako v pohádce
 • Hora Kleť - rozhledna je vysoká 18 metrů a za příznivého počasí se z ní otevře nádherný pohled na Šumavské lesy, Novohradské hory, a když je opravdu příznivé počasí, je vidět i panorama Alp.
 • Boubínský prales - naučná stezka o délce necelých čtyř kilometrů. Stezka začíná u Boubínského jezírka, zahrnuje celkem osm zastávkových míst a vede po vyznačených cestách. Jedno ze stanovišť návštěvníky zavede k pozůstatkům „Krále smrků“.
 • Plešné jezero - patří k nejnavštěvovanějším místům Šumavy. Morénová hráz je vysoká 30–40 m, kamenné moře sestupuje až 150 m pod jezero. Ledovcový kotel (kar) je zahlouben do severovýchodního svahu nejvyšší hory na české straně Šumavy - Plechého.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 9. 10. 2014 do 30. 11. 2014.
 • Rezervace pobytu na tel. 720 123 445 nebo na e-mailu penzion-tomy@seznam.cz.
 • Variantu pobytu vybírejte ve 2. kroku objednávky.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Další dospělá osoba 400 Kč/noc.
  • Turistická taxa 21 Kč/osoba/noc.
 • Děti do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA.
 • Děti starší 3 let: cena po telefonické domluvě předem.
 • Pes ZDARMA.
 • Check in 14:00 hod., check out 10:00 hod.
 • Kupony lze spojovat a prodloužit si tak pobyt.
 • Více informací na www.penziony-tomy.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena