515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Pobyty na horách
  3. Česko
4-denní pobyt ve všední dny pro DVA na Rejvízu
4-denní pobyt ve všední dny pro DVA na Rejvízu v Jeseníkách včetně polopenze a klidu na samotě u lesa - nejzachovalejší části Jeseníků. Platnost kuponů až do konce června 2012! Vhodné také pro rodiny s dětmi.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jeseníky

4-denní pobyt ve všední dny pro DVA na Rejvízu

-42 %
4-denní pobyt ve všední dny pro DVA na Rejvízu
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 57 zákazníků
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2012

Kde uplatnit voucher

Chata Svoboda 
Rejvíz 1, 793 76 Zlaté Hory
www.rejviz.cze-mail:info@chaluparejviz.cz
tel.: 731 240 275

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

4 dny v chráněné krajinné oblasti Jeseníků

V chráněné krajinné oblasti Jeseníků, v nejvýše položené slezské osadě Rejvíz (780 m.n.m) se nachází penzion CHATA SVOBODA s historií více jak 200 let. Chata byla původně obecní hospodou založenou už v roce 1793, byla to vůbec první budova v této osadě. Lidé prostě už tehdy věděli, co je v každé obci nejdůležitější ;-). Budete bydlet v jedné z typických roubenek této horské osady.

V ceně je ubytování pro dvě osoby na 4 dny včetně polopenze a to pouze ve všední dny s nástupem od neděle do úterý. Děti můžete klidně vzít s sebou, poloha penzionu je jako stvořená pro klidnou rodinnou dovolenou. Vyzkoušet můžete také soukromou výřivku, za hodinu dáte jako zákazník Slevotéky jen 300 Kč a můžete jít celá rodina! Po výletu je to jedna z nejlepších relaxací jaké existují...

Mechová jezírka a krajina jako z pohádky

Nejznámější místo Rejvízu je Národní přírodní rezervace s Velkým mechovým jezírkem, které je největším moravským rašeliništěm. Po dřevěném chodníku se dostaneme do dávné doby ledové, z které nám zde ledovec zanechal některé živočišné a rostlinné druhy. Okolí mechového jezírka ja krajinou jako z pohádky! 

K vyhledávaným místům Rejvízu patří také Chata Rejvíz (dříve Noskova chata), která je národní kulturní památkou. Tato celodřevěná stavba je zachovalá lidová architektura 19. století. Je známá svým krásným interiérem, zvláště populárními vyřezávanými židlemi s podobami někdejších stálých hostů. 

Tipy na výlety

Rejvíz je také ideálním místem k výletům do Polska, které je vzdálené několik kilometrů. Nebo chcete zažít pořádný adrenalin? Vydejte se do Adrenalin Parku.

Na sklonku zimy také ještě můžete využít tato lyžařská střediska: Ramzová (nejdelší sjezdovka v Jeseníkách se sedačkovou lanovkou), Petříkov, Červenohorské sedlo (7 vleků upravovaných rolbou), Ostružná  (možnost večerního lyžování při umělém osvětlení), v okolí je také dostatek upravených běžeckých tratí.

Dále doporučujeme:

Spojení s okolím

U chaty je stálé autobusové spojení, vlakové spojení ze Zlatých Hor a Jeseníku je vzdálené 12 km.

V Rejvízu tak zažijete odpočinek stranou okolního světa, přesto okolní svět je na blízku.

 

 

Doplňující informace

  • kupon je možné uplatnit od 26.2.2012 do 30.6.2012
  • pobyt pouze ve všední dny od neděle do pátku
  • doporučujeme předrezervaci na 731 240 275
  • více informací na www.rejviz.cz
nabídka byla ukončena