515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Pobyty na horách
  3. Slovensko
Víkendový pobyt v Tatrách s degustačním menu
Víkendový pobyt pro dvě osoby v penzionu Fortuna v Popradu, jen 600m od Aquacity Poprad. Vychutnejte si vynikající lyžovačku, wellness či 5-chodové Prestige menu ve výborné restauraci! Až do konce dubna 2012.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Vysoké Tatry

Víkendový pobyt v Tatrách s degustačním menu

-40 %
Víkendový pobyt v Tatrách s degustačním menu
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2012

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Kouzelný tatranský penzion Fortuna v historické části Popradu

Penzion Fortuna je bezesporu jeden z nejpoutavějších penzionů v podtatranské oblastiNachází se v historicky nejcennější části Popradu Spišské Sobote, která je městskou památkovou rezervací. Náměstí, na kterém Penzion Fortuna naleznete krášlí domy vybudované v renesančním období. 

Atraktivnost tichého prostředí a blízká poloha Vysokých Tater (15 km) pro Vás vytváří jedinečné podmínky pro odpočinek a relax. Ať už hledáte kvalitní ubytování nebo skvělou restauraci, obojí najdete u násSpokojenost našich hostů je pro nás prioritou a proto se držíme zásad jako je úsměv, profesionalita a preciznost.

Zapomeňte na stísněné hotelové pokoje, každý pokoj Penzionu Fortuna je prostorný s rozlohou od 20 do 50 m2vybavený TV, satelitemtelefonem, minibarema sociálním zařízením s koupelnou.

Ubytování a gastronomie na špičkové úrovni

Začátek nového dne si vychutnáte v Café Restaurantkde při bohatě prostřeném stole na Vás čeká bufetová snídaně. Jistě oceníte nabízená jídlaale hlavně denně čerstvé sladké domácí pečivo a záviny.
Snídaně se podávají od 6:30 do 10:00 hod.

Poté už můžete vyrazit buď na svah, na běžky a nebo relaxovat do známého aquaparku (i s termální vodou) AquaCity Poprad, který je vzdálený od Penzionu Fortuna pouhých 600 metrů. Na vstupné obrdžíte poukázku na 20% slevu

V ceně kupónu se kromě standardního obědu nebo večeře pro oba nachází i degustační 5-chodové Prestige menu pro 2 osoby. Jde o naše hlavní menu, které měníme několikrát do roka a to v závislosti od sezónyabychom Vám nabídli jen jídla z těch nejkvalitnějších surovin.

Tipy na lyžování a poznávání okolí

V okolí penzionu se nachází velké množství lyžařských středisekv zimním období můžete tedy slevu využít právě na kvalitní víkendovou lyžovačku.

Z kultury a zábavy doporučujeme:

 


Doplňující informace

  • Platnost kuponu od 6.1. do 30.4.2012 jen o víkendech (pá-ne nebo so-po)
  • Rezervace na tel. čísle +421 52 7769 602 nebo mailem fortuna@penzionfortuna.sk
  • Při rezervaci je potřeba nahlásit číslo kuponu
  • Celkový počet kuponů omezený na 100 ks
  • Check in od 14 hod, check out do 12 hod
  • V ceně není zahrnut místní poplatek 0,66 € / osoba / den
  • Více informací na www.penzionfortuna.sk
nabídka byla ukončena