515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Pobyt v srdci Krušných hor pro DVA na 3 dny s polopenzí a vstupem do lázní
Pobyt pro DVA na 3 dny v Penzionu U Sněhuláka na Božím Daru. Polopenze, káva s domácím koláčem, vstup do bazénu a sauny v LÁZNÍCH JÁCHYMOV a 5. noc zdarma při prodloužení pobytu! Užívejte nádherné přírody a odpočinku v srdci Krušných hor!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krušné hory

Pobyt v srdci Krušných hor pro DVA na 3 dny s polopenzí a vstupem do lázní

-45 %
Pobyt v srdci Krušných hor pro DVA na 3 dny s polopenzí a vstupem do lázní
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 35 zákazníků
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 15. 12. 2013

Kde uplatnit voucher

Penzion U Sněhuláka
Boží Dar 48
362 62 Boží Dar

www.usnehulaka.com
tel. +420 775 278 386
e-mail: usnehulaka@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Podzimní nebo zimní dovolená v Ježíškově městě

Drsná, ale nádherná příroda s nekončícími možnostmi, kam vyrazit na výlet. Dech beroucí panorama, která Vás uchvátí při romantických vycházkách - třeba hned po té, co se vrátíte z relaxace v lázních. A protože klidných míst, kam můžete utéct od všedního stresu není mnoho, rozhodně využijte možnosti si tento pobyt výhodně prodloužit!

Penzion U Sněhuláku v centru Božího Daru

Penzion U Sněhuláka se nachází přímo v centru malebné krušnohorské obce Boží Dar, která leží 1028 metrů nad mořem. Z okna penzionu dohlédnete až na hranice s Německem - k Oberwiesenthalu, tedy Klínovci - nejvyšší hoře Krušných hor.

Po dobu 3 dní tu budete ubytováni v útulném pokoji s vlastním sociálním zařízením a televizí. A můžete si být jistí, že o hladu tu nebudete - součástí balíčku je polopenze a také káva s domácím koláčem, na kterém si pochutnáte v kavárně penzionu. Vedle domácích dobrot si sem určitě zajděte i na vynikající pizzu vyhlášenou po okolí!

Jelikož penzion poskytuje skvělé podmínky pro pobyt ve dvou nebo s celou rodinou, připravili jsme si pro Vás také možnost pobýt tu déle. K nákupu dvou kuponů navíc získáváte další noc se snídaní zdarma!

Odpočinek v lázeňském centru Agricola v Jáchymově

Co by to bylo za dovolenou v horách, kdybyste si po výletě nemohli "zalenošit" v bazénu nebo prohřát ztuhlé svaly v sauně? Obojí si užijete v Aquacentru Agricola v lázeňském městě Jáchymově, kam máte díky kuponu oba zdarma vstup na 90 minut.

Aquacentrum Agricola (jen 7 km od penzionu) je úplně nově vystavěné, tradice radonových lázní v jáchymovské údolí však slaví už více jak 100 let. Odpočívat a užívat si zábavy zde můžete v bazénu se dvěma plaveckými dráhami o délce 25 m, na Kneippově chodníku, v rehabilitačním bazénku, na tobogánu či venkovní terase, ve finské sauně, parním boxu a Vaše děti v dětském bazénku s vodopádem.

Bazén i sauna jsou otevřeny denně, v pondělí od 13 do 21 hodin, od úterý do neděle pak už od 10 do 21 hodin. V areálu najdete i wellness, lázeňské procedury, solnou jeskyni, kavárnu...a nespočet dalších atrakcí.

V Jáchymově se nachází naprosto unikátní lázně a to nejen v Česku, ale po celém světě. Pohybový aparát se zde totiž léčí radonovou vodou a to rovnou v šesti lázeňských domech. Účinky zdejší vody si na vlastní kůži vyzkoušel i T.G. Masaryk, Marie Curie-Sklodowská, Martin Luther či Alois Jirásek, Eduard Bass a Karel May. 

Jáchymov je obecně velmi zajímavé město - vedle lázní tu najdete nespočet kulturních památek. Například Královskou mincovnu, Jáchymovskou radnici, doly a štoly a nepočítaně kostelů se zajímavou architekturou.

Na návštěvu za Ježíškem celoročně

Krušné hory jsou melancholicky zádumčivé a krásné, poetické v každém ročním období. Stejně takové je i klidné městečko Boží dar a to už od roku 1531, kdy zde byla založena hornická osada k cínovým a stříbrným dolům.

Doly už zde dávno nenajdete, za to tu ale bydlí Ježíšek! Toho sice taky neuvidíte, ale alespoň můžete nasát přívětivou atmosféru tohoto městečka, poslat dopis z Ježíškovy pošty a třeba se projít po Ježíškově cestě.

Ježíškova cesta má dva okruhy. Malý okruh, určený menším dětem, je dlouhý 5,5 km. Velký okruh měří 13 kilometrů a je vhodný pro zdatné turisty.

Výlety do okolí Božího Daru

A až Vás lázně omrzí, využijte některý z tipů na trávení volného času:

 • Národní přírodní rezervace Božídarské rašeliniště nebo Blatenský příkop
 • Horní hrad, hrad Loket, hrad a zámek Bečová, premonstrátský klášter v Teplé
 • Muzeum letecké bitvy nad Krušnohořím 11.9.1944 v obci Kovářská
 • na Božím daru se nachází areál Novako, ve které si spoustu zábavy i adrenalinu užijí malí i velcí. Stejně tak i sportovní areál Eduard Vám nabízí opravdu pestrou nabídku zajímavých aktivit.
 • Krušné hory můžete projet i na kolech - z penzionu se přímo napojíte na cyklotrasy vedoucí až do Německa
 • do Německa se můžete podívat i po svých - třeba se vydejte na výšlap na Klínovec a sejděte do Německa, odkud okouknete Krušné hory z druhé strany.
 • preferujete-li výlety za památkami a kulturními zajímavostmi, nevynechejte návštěvu Karlových VarůMariánských Lázní, zámku Kynžvart, historického Chebu, Františkových Lázní, nebo Klášterec n.O. s aqua centrem.

Doplňující informace

 • Kupon je možné uplatnit od 27.9. do 15.12.2013.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 775 278 386 nebo emailu usnehulaka@seznam.cz.
 • Při nákupu DVOU kuponů získáváte 5. noc se snídaní zdarma.
 • Dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko.
 • Dítě 3 až 15 let sleva 50% z ceníkové ceny (hradí se na místě).
 • Domácí mazlíček pouze po předchozí domluvě (cena podle velikosti a plemena je na rozhodnutí majitele od 50 Kč do 250 Kč/pobyt).  
 • Check in od 14 hod., check out do 12 hod.
 • Rekreační poplatek 19Kč/osoba/den není zahrnut v ceně.
 • Více informací na www.usnehulaka.com.
nabídka byla ukončena