515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Pobyt pro DVA v nových, luxusních apartmánech v Jeseníkách po celé prázdniny
Užijte si dovolenou v atraktivní lokalitě Dolní Moravy v Jeseníkách - pobyt pro DVA na 3 dny v krásných apartmánech Stodola. Možnost dokoupit ubytování pro další osoby a pobyt si užít s přáteli nebo rodinou přímo pod Kralickým Sněžníkem!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jeseníky

Pobyt pro DVA v nových, luxusních apartmánech v Jeseníkách po celé prázdniny

-31 %
Pobyt pro DVA v nových, luxusních apartmánech v Jeseníkách po celé prázdniny

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2014

Kde uplatnit voucher

Apartmány Stodola
Dolní Morava 24
561 69 Králíky

www.apartmanystodola.cz
tel. +420 604 219 774
e-mail: info@apartmanystodola.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Léto pod Kralickým Sněžníkem

Pokud Vás víc než ubytování v centru města láká ticho a klid lesa, jste na správné adrese. Tedy jen co dorazíte do Dolní Moravy, kde budete na správné adrese moderního apartmánu Stodola, který obklopují jen luky a lesy. Na téhle "samotě u lesa" snad nebudete muset říkat "a chčije, a chčije", ale naopak si budete užívat letního sluníčka v centru Jeseníků!

Léto pod Kralickým Sněžníkem

Moderní apartmány Stodola pro dva, přátele nebo celou rodinu

Dolní Morava je malá víska nacházející se v nádherném zalesněném údolí na úpatí Králického Sněžníku, 6 km severně od města Králíky. Díky své poloze v téměř nedotčené přírodě a horskému klimatu je obec skvělým místem pro všechny milovníky letního vyžití v přírodě.

Moderní apartmány Stodola pro dva, přátele nebo celou rodinu

V apartmánovém domě Stodola najdete příjemně vybavený 4 nebo 5-ti lůžkový apartmán s dřevěným nábytkem, TV a vlastním sociálním zařízením. K dispozici je Vám parkoviště, úschovna kol a Wi-Fi. Můžete také využít možnosti stravování v budově.

V apartmánovém domě Stodola najdete příjemně vybavený 4 nebo 5-ti lůžkový apartmán s dřevěným nábytkem, TV a vlastním sociálním zařízením

K dispozici je Vám parkoviště, úschovna kol a Wi-Fi

Letní vyžití v Jeseníkách

V letním období je pobyt v Jeseníkách neméně krásný jako v zimě. Několik kilometrů cyklistických stezek nabízí ideální vyžití pro nenáročné i zkušené cyklisty. Na své si přijdou i milovníci pěší turistiky - stačí si jen vybrat, na který vrcholek se vydáte.

Pohodlně se po značených hřebenových turistických trasách můžete vydat třeba na vrchol Kralického Sněžníkuk prameni Moravy, na polskou stranu hřebene nebo až do Hynčic či Starého Města pod Sněžníkem.

Letní vyžití v Jeseníkách

Další tipy na výlet

V nádherné přírodě se můžete vydat na túry nebo navštívit mnohá zajímavá místa!

 • Kralický Sněžník - Na nejvyšší vrchol v okolí se můžete vydat přímo z Dolní Moravy. Cestu si můžete zkrátit lanovkou a nahoře Vás čeká krásný výhled.
 • Velké Losiny - vyjma termálního koupaliště s vodou vyhřátou na 36°C, nevynechejte ani prohlídku papírny a návštěvu zámku. 
Velké Losiny - vyjma termálního koupaliště s vodou vyhřátou na 36°C, nevynechejte ani prohlídku papírny a návštěvu zámku
 • 4 rozhledny v Červené vodě. Každá z nich je jiná, ale všechny spojuje krásný výhled a okouzlující příroda cestou i okolo rozhledny.
 • Dlouhé Stráně - V Hrubém Jeseníku se rozprostírá vodní nádrž Dlouhé Stráně. Nádherné panorama třpytící se vodní hladinou si nenechte ujít! Na kopec se můžete nechat vyvézt lanovkou.
 • Balneopark lázní Jeseník - tato unikátní vodní zahrada slouží nejen k hydroterapii, ale je ideální také pro relaxaci a načerpání nové síly.

V nádherné přírodě se můžete vydat na túry nebo navštívit mnohá zajímavá místa


Doplňující informace

 • Kupon lze využít od 1.6. do 30.9.2014.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 604 219 774 nebo emailu info@apartmanystodola.cz.
 • Děti do 2 let zdarma.
 • Děti starší 2 let či dospělá osoba za 450 Kč/osoba/pobyt (vyberete ve 2. kroku objednávky).
 • Pes 50 Kč/noc.
 • Cena nezahrnuje turistický poplatek 15 Kč/osoba/noc.
 • Více informací na www.apartmanystodola.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena