515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Pobyt v Krušných horách pro DVA na 3 a více dní
Dopřejte si pobyt v překrásném starobylém hotelu Zelený Dům s polopenzí v horské vesničce Boží Dar. Poznejte krásy tamní přírody, navštivte Božídarské rašeliniště nebo vyrazte do blízkého lázeňského centra.

Pobyt v Krušných horách pro DVA na 3 a více dní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 43 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Zelený Dům
Boží Dar 46
362 62 Boží Dar

www.hotel-zelenydum.cz
tel. 775 055 833
e-mail: marek.haupt@atlas.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Příjemná dovolená v krušnohorské přírodě

Okolí nejvýše položené horské obce ve střední Evropě - Božího Daru, Vás jistě okouzlí svou malebností a nabídne Vám stovky kilometrů turistických a cyklistických tras, i několik naučných a hraničních stezek, po kterých můžete navštívit sousední Německo.

V Krušných horách leží nejvýše položená obec ve střední Evropě

Starobylý hotel Zelený dům

Ubytováni butete v překrásném hotelu Zelený Dům, který je jednou z mála dochovaných kulturních památek Božího Daru. Hotel Vás mile překvapí svým příjemným prostředím, které zajišťují nejen stylové interiéry, ale i přívětivý personál.

Ubytování ve starobylém hotelu Zelený dům

Jednotlivé pokoje Vám nabídnou útulnou atmosféru, kabelovou televizi, samostatné WC a sprchový kout. Některé pokoje jsou v mezonetovém stylu a v celém hotelu je WiFi.

Pokoje přináší útulnou atmosféru

Navštívit můžete také hotelovou restauraci a Loby bar, který Vám poskytne široký výběr teplých i studených pokrmů, řadu místních specialit, alkoholické i nealkoholické nápoje. Polopenze, která se skládá ze snídaní ve formě bufetu a tříchodových večeří, Vám bude podávána v jídelně mimo restauraci.

Polopenze je podávána v jídelně mimo restauraci

Celý hotel si můžete prohlédnout ve virtuální prohlídce zde.

Odpočinek v lázeňském centru Agricola v Jáchymově

Co by to bylo za dovolenou v horách, kdybyste si po výletě nemohli "zalenošit" v bazénu nebo prohřát ztuhlé svaly v sauně? Obojího si můžete užiít v Aquacentru Agricola v lázeňském městě Jáchymově.

Jáchymovské lázeňské centrum Agricola

Aquacentrum Agricola (jen 8 km od penzionu) je úplně nově vystavěné, tradice radonových lázní v jáchymovském údolí však slaví už více jak 100 let. Odpočívat a užívat si zábavy zde můžete v bazénu se dvěma plaveckými dráhami o délce 25 m, na Kneippově chodníku, v rehabilitačním bazénku, na tobogánu či venkovní terase, ve finské sauně, parním boxu a Vaše děti v dětském bazénku s vodopádem.

Bazén i sauna jsou otevřeny denně, v pondělí od 13 do 21 hodin, od úterý do neděle pak už od 10 do 21 hodin. V areálu najdete i wellness, lázeňské procedury, solnou jeskyni, kavárnu... a nespočet dalších atrakcí.

Lázeňské centrum je otevřeno denně

V Jáchymově se nachází naprosto unikátní lázně a to nejen v Česku, ale po celém světě. Pohybový aparát se zde totiž léčí radonovou vodou a to rovnou v šesti lázeňských domech. Účinky zdejší vody si na vlastní kůži vyzkoušel i T.G. Masaryk, Marie Curie-Sklodowská, Martin Luther či Alois Jirásek, Eduard Bass a Karel May. 

Unikátní lázně s radonovou vodou v Jáchymově

Jáchymov je obecně velmi zajímavé město - vedle lázní tu najdete nespočet kulturních památek. Například Královskou mincovnu, Jáchymovskou radnici, doly a štoly a nespočet kostelů se zajímavou architekturou.

Na návštěvu za Ježíškem celoročně

Krušné hory jsou melancholicky zádumčivé a krásné, poetické v každém ročním období. Stejně takové je i klidné městečko Boží dar a to už od roku 1531, kdy zde byla založena hornická osada k cínovým a stříbrným dolům.

Doly už zde dávno nenajdete, za to tu ale bydlí Ježíšek! Toho sice taky neuvidíte, ale alespoň můžete nasát přívětivou atmosféru tohoto městečka, poslat dopis z Ježíškovy pošty a třeba se projít po Ježíškově cestě.

Ježíškova cesta má dva okruhy. Malý okruh, určený menším dětem, je dlouhý 5,5 km. Velký okruh měří 13 kilometrů a je vhodný pro zdatné turisty.

Výlety do okolí Božího Daru

A až Vás lázně omrzí, využijte některý z tipů na trávení volného času:

 • Národní přírodní rezervace Božídarské rašeliniště nebo Blatenský příkop
 • Horní hrad, hrad Loket, hrad a zámek Bečová, premonstrátský klášter v Teplé
Okolí Božího Daru skýtá mnoho příležitostí pro výlety
 • Muzeum letecké bitvy nad Krušnohořím 11.9.1944 v obci Kovářská
 • na Božím daru se nachází areál Novako, ve které si spoustu zábavy i adrenalinu užijí malí i velcí. Stejně tak i sportovní areál Eduard Vám nabízí opravdu pestrou nabídku zajímavých aktivit.
 • Krušné hory můžete projet i na kolech - z penzionu se přímo napojíte na cyklotrasy vedoucí až do Německa
 • do Německa se můžete podívat i po svých - třeba se vydejte na výšlap na Klínovec a sejděte do Německa, odkud okouknete Krušné hory z druhé strany.
 • preferujete-li výlety za památkami a kulturními zajímavostmi, nevynechejte návštěvu Karlových VarůMariánských Lázní, zámku Kynžvart, historického Chebu, Františkových Lázní, nebo Klášterec n. O. s aqua centrem.

V blízkosti je také známý "lázeňský trojúhelník"


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 23.6.2014 do 30.9.2014
 • Rezervace na telefonu 775 055 833, e-mailu marek.haupt@atlas.cz.
 • Děti do 5 let zdarma bez nároku na lůžko. Možnost zapůjčení postýlky za 100 Kč/pobyt.
 • Děti od 5 do 10 let za 349 Kč/den (včetně polopenze).
 • Děti nad 10 let za 485 Kč/den (včetně polopenze).
 • Další dospělá osoba za 485 Kč/den (včetně polopenze).
 • V ceně není zahrnuta turistcká taxa 19 Kč/osoba/noc.
 • Poplatek za psa 100 Kč/noc
 • Více informací na www.hotel-zelenydum.cz

Hodnocení pobytu

5,0 z 5
Celkem hodnotili 2 zákazníci.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • michael.sun 25. 10. 2018
 • blazena.pluharova 21. 9. 2018

  Ochotný personál, blízko sjezdovky a na druhé straně Německa také sjezdovky v dosahu. Celkem klid, občas vrzající schody, ale to už k té chatě patří. Pluhařová Blažena

zobrazit hodnocení / 2 zákazníci

Výběr varianty

nabídka byla ukončena