515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Pobyt v Krušných horách pro DVA na 3 a více dní
Dopřejte si pobyt v překrásném starobylém hotelu Zelený Dům s polopenzí v horské vesničce Boží Dar. Poznejte krásy tamní přírody, navštivte Božídarské rašeliniště nebo vyrazte do blízkého lázeňského centra.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko

Pobyt v Krušných horách pro DVA na 3 a více dní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
68 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

23. 6. 2014 – 30. 9. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Zelený Dům
Boží Dar 46
362 62 Boží Dar

www.hotel-zelenydum.cz
tel. 775 055 833
e-mail: marek.haupt@atlas.cz

Příjemná dovolená v krušnohorské přírodě

Okolí nejvýše položené horské obce ve střední Evropě - Božího Daru, Vás jistě okouzlí svou malebností a nabídne Vám stovky kilometrů turistických a cyklistických tras, i několik naučných a hraničních stezek, po kterých můžete navštívit sousední Německo.

V Krušných horách leží nejvýše položená obec ve střední Evropě

Starobylý hotel Zelený dům

Ubytováni butete v překrásném hotelu Zelený Dům, který je jednou z mála dochovaných kulturních památek Božího Daru. Hotel Vás mile překvapí svým příjemným prostředím, které zajišťují nejen stylové interiéry, ale i přívětivý personál.

Ubytování ve starobylém hotelu Zelený dům

Jednotlivé pokoje Vám nabídnou útulnou atmosféru, kabelovou televizi, samostatné WC a sprchový kout. Některé pokoje jsou v mezonetovém stylu a v celém hotelu je WiFi.

Pokoje přináší útulnou atmosféru

Navštívit můžete také hotelovou restauraci a Loby bar, který Vám poskytne široký výběr teplých i studených pokrmů, řadu místních specialit, alkoholické i nealkoholické nápoje. Polopenze, která se skládá ze snídaní ve formě bufetu a tříchodových večeří, Vám bude podávána v jídelně mimo restauraci.

Polopenze je podávána v jídelně mimo restauraci

Celý hotel si můžete prohlédnout ve virtuální prohlídce zde.

Odpočinek v lázeňském centru Agricola v Jáchymově

Co by to bylo za dovolenou v horách, kdybyste si po výletě nemohli "zalenošit" v bazénu nebo prohřát ztuhlé svaly v sauně? Obojího si můžete užiít v Aquacentru Agricola v lázeňském městě Jáchymově.

Jáchymovské lázeňské centrum Agricola

Aquacentrum Agricola (jen 8 km od penzionu) je úplně nově vystavěné, tradice radonových lázní v jáchymovském údolí však slaví už více jak 100 let. Odpočívat a užívat si zábavy zde můžete v bazénu se dvěma plaveckými dráhami o délce 25 m, na Kneippově chodníku, v rehabilitačním bazénku, na tobogánu či venkovní terase, ve finské sauně, parním boxu a Vaše děti v dětském bazénku s vodopádem.

Bazén i sauna jsou otevřeny denně, v pondělí od 13 do 21 hodin, od úterý do neděle pak už od 10 do 21 hodin. V areálu najdete i wellness, lázeňské procedury, solnou jeskyni, kavárnu... a nespočet dalších atrakcí.

Lázeňské centrum je otevřeno denně

V Jáchymově se nachází naprosto unikátní lázně a to nejen v Česku, ale po celém světě. Pohybový aparát se zde totiž léčí radonovou vodou a to rovnou v šesti lázeňských domech. Účinky zdejší vody si na vlastní kůži vyzkoušel i T.G. Masaryk, Marie Curie-Sklodowská, Martin Luther či Alois Jirásek, Eduard Bass a Karel May. 

Unikátní lázně s radonovou vodou v Jáchymově

Jáchymov je obecně velmi zajímavé město - vedle lázní tu najdete nespočet kulturních památek. Například Královskou mincovnu, Jáchymovskou radnici, doly a štoly a nespočet kostelů se zajímavou architekturou.

Na návštěvu za Ježíškem celoročně

Krušné hory jsou melancholicky zádumčivé a krásné, poetické v každém ročním období. Stejně takové je i klidné městečko Boží dar a to už od roku 1531, kdy zde byla založena hornická osada k cínovým a stříbrným dolům.

Doly už zde dávno nenajdete, za to tu ale bydlí Ježíšek! Toho sice taky neuvidíte, ale alespoň můžete nasát přívětivou atmosféru tohoto městečka, poslat dopis z Ježíškovy pošty a třeba se projít po Ježíškově cestě.

Ježíškova cesta má dva okruhy. Malý okruh, určený menším dětem, je dlouhý 5,5 km. Velký okruh měří 13 kilometrů a je vhodný pro zdatné turisty.

Výlety do okolí Božího Daru

A až Vás lázně omrzí, využijte některý z tipů na trávení volného času:

 • Národní přírodní rezervace Božídarské rašeliniště nebo Blatenský příkop
 • Horní hrad, hrad Loket, hrad a zámek Bečová, premonstrátský klášter v Teplé
Okolí Božího Daru skýtá mnoho příležitostí pro výlety
 • Muzeum letecké bitvy nad Krušnohořím 11.9.1944 v obci Kovářská
 • na Božím daru se nachází areál Novako, ve které si spoustu zábavy i adrenalinu užijí malí i velcí. Stejně tak i sportovní areál Eduard Vám nabízí opravdu pestrou nabídku zajímavých aktivit.
 • Krušné hory můžete projet i na kolech - z penzionu se přímo napojíte na cyklotrasy vedoucí až do Německa
 • do Německa se můžete podívat i po svých - třeba se vydejte na výšlap na Klínovec a sejděte do Německa, odkud okouknete Krušné hory z druhé strany.
 • preferujete-li výlety za památkami a kulturními zajímavostmi, nevynechejte návštěvu Karlových VarůMariánských Lázní, zámku Kynžvart, historického Chebu, Františkových Lázní, nebo Klášterec n. O. s aqua centrem.

V blízkosti je také známý "lázeňský trojúhelník"


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 23.6.2014 do 30.9.2014
 • Rezervace na telefonu 775 055 833, e-mailu marek.haupt@atlas.cz.
 • Děti do 5 let zdarma bez nároku na lůžko. Možnost zapůjčení postýlky za 100 Kč/pobyt.
 • Děti od 5 do 10 let za 349 Kč/den (včetně polopenze).
 • Děti nad 10 let za 485 Kč/den (včetně polopenze).
 • Další dospělá osoba za 485 Kč/den (včetně polopenze).
 • V ceně není zahrnuta turistcká taxa 19 Kč/osoba/noc.
 • Poplatek za psa 100 Kč/noc
 • Více informací na www.hotel-zelenydum.cz

Výběr varianty

nabídka byla ukončena