515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
5-denní pobyt v Krkonoších s wellness a skipasem
5-denní pobyt v Krkonoších pro všechny milovníky lyžování a relaxace - v ceně polopenze, vstup do wellness a skipas nebo instruktor. Aktivní dovolená s přáteli či rodinou!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

5-denní pobyt v Krkonoších s wellness a skipasem

-40 %
5-denní pobyt v Krkonoších s wellness a skipasem
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 96 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2012

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Horská chata Orlík 

Aktivní dovolená je přesně to, co potřebujete po náročných pracovních týdnech a také to, co se jistě zalíbí vašim dětem na konci pololetí. Horská chata Orlík, ležící v Peci pod Sněžkou, si pro Vás přichystala atraktivní balíček ski&wellness - přes den lyžujte na svahu a po večerech relaxujte v parádním wellness centru!

Horská chata Orlík je jednou z typických horských chat, kterou české hory nabízí. Pro její návštěvníky jsou připraveny jednoduše, ale plnohodnotně vybavené pokoje. Vše je nově zrekonstruováno a připraveno na nápor zimních turistů.

Těm jistě bodne i restaurace s barem, kterou najdete v přízemí chaty. V rámci tohoto balíčku se zde budou servírovat snídaně a chutné večeře. Místo dezertu můžete navštívit místní koktejl bar nebo vyrazit do centra města, které je vzdálené necelého půl kilometru.

 

Ski & wellness pro všechny

Chata Orlík je situována v malebné a romantické krajině Krkonoš, na severním svahu s jedinečným výhledem na Studniční horu. V zimním období zaručuje tato poloha kvalitní lyžařské podmínky na trasách o celkové délce 11,2 km a zároveň nabízí nejlepší večerní lyžování v České republice.

V rámci tohoto balíčku je pro vás připravena nálož lyžování a celodenní relaxace - záleží jen na vašich představách o kvalitní a pohodové dovolené. Horská chata Orlík disponuje novým a luxusně vybaveným wellness centrem se saunou, whirpoolem a relaxační místností, kde můžete strávit denně až šest hodin 4 dny vašeho pobytu.

Pro zdatné lyžaře je součástí tohoto balíčku i 3 - denní skipas do ski areálu Pec pod Sněžkou. A začátečníci či děti nemusí vůbec zoufat! Na ně už se těší certifikovaný a profesionální instruktor lyžování či snowboardu, který se vám bude věnovat všechny tři dny po dobu 4 hodin denně a naučí vás základům Vámi vybraného zimního sportu. V případě špatného počasí, kdy byste nemohli využít služeb instruktora Vám vzniká nárok na útratu v restauraci/baru ve výši 1400 Kč!

Mimo skvělých podmínek pro zimní sporty nabízí Pec pod Sněžkou i jiné vyžití - množství českých i exotických restaurací, kavárny a bary, kluby a diskotéky, karaoke, poker či kurzy tance. Samozřejmostí jsou i půjčovny a servisy zimní výbavy. Zběhlí cestovatelé mohou vyjet na jeden z výletů:

 • do ZOO Dvůr Králové se safari
 • na návštěvu do pevnosti Josefov
 • do pozůstatků středověkého dolu Kovárna
 • do skláren Novosady
 • k našim sousedům do Polska
 • na zámky a do muzeí a hradů - např. barokního komplexu Kuks

 

Kde slevu uplatnit

Horská chata Orlík
Pec pod Sněžkou 5
www.chataorlik.cz
tel.: +420 606 618 827 
e-mail: info@chataorlik.cz


Doplňující informace

 • platnost kuponu od 17. 1. do 30. 4. 2012
 • zarezervujte si svůj pobyt na tel. čísle 606 61 88 27 nebo info@chataorlik.cz
 • děti do 3 let jsou zdarma
 • děti od 3 do 12 let mají 50% slevu z ceny kuponu (hradí se na místě)
 • pokud si zakoupíte 2 kupony, máte 2 děti jakéhokoli věku zdarma (všichni si ale musejí vybrat stejnou aktivitu - skipas nebo instruktora)
 • více informací na www.chataorlik.cz
nabídka byla ukončena