515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Jarní nebo letní pobyt v Jeseníkách v moderních apartmánech až pro 4 osoby
Aktivní jarní nebo letní dovolená na Dolní Moravě na 3 dny v apartmánech až pro 4 osoby v Penzionu Valevil s polopenzí. Zažijte dovolenou přesně podle Vašich představ - zábavu si užijete ve dvou, s partou kamarádů nebo rovnou s celou rodinou!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jeseníky

Jarní nebo letní pobyt v Jeseníkách v moderních apartmánech až pro 4 osoby

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 84 zákazníků
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2014

Kde uplatnit voucher

Penzion Valevil
Dolní Morava 44
561 69 Dolní Morava

www.valevil.cz
te.l: +420 603 437 275  
e-mail: valevil@valevil.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Dovolená na míru v krásné přírodě

Cyklovýlety, procházky v lesích, bobová dráha, rozhledny i koupání. Ať už rádi trávíte čas v přírodě jakkoliv, na Dolní Moravě se zaručeně zabavíte. Vyrazte s partnerem, rodinou nebo partou kamarádů a užijte si společně skvělou dovolenou!

Dovolená na míru v krásné přírodě

Prostorné apartmány v Penzionu Valevil

Penzion najdete v malebné obci Dolní Morava v Jeseníkách.  Disponuje několika apartmány, které jsou natolik prostorné, že se v nich pohodlně ubytují až 4 osoby. 

Prostorné apartmány v Penzionu Valevil

Obývací pokoj je vybaven rozkládacím dvojlůžkem, které zároveň slouží k posezení u televize. Kuchyňský kout je zařízen novou moderní kuchyňskou linkou, dvou plotýnkovým vařičem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, chladničkou s malým mrazícím boxem a nádobím.

Ložnici vévodí manželské dvojlůžko společně s nočními stolky v záhlaví a šatní skříň. Koupelna se skládá ze sprchového koutu, umyvadla a WC.

Obývací pokoj je vybaven rozkládacím dvojlůžkem, které zároveň slouží k posezení u televize

Součástí penzionu je i venkovní bazén, gril, velká zahrádka k posezení, zahrada pro vyžití nejmenších. K dalším ojedinělým službám v tomto regionu patří možnost využití krásné čajovny s nabídkou sypaných čajů a vodních dýmek a restaurace s výbornou kuchyní, kde si vychutnáte polopenzi.

Součástí penzionu je i venkovní bazén, gril, velká zahrádka k posezení, zahrada pro vyžití nejmenších

Jarní nebo letní vyžití v Jeseníkách

V jarním nebo letním období je pobyt neméně krásný jako v zimě. Několik kilometrů cyklistických stezek nabízí ideální vyžití pro nenáročné i zkušené cyklisty. Na své si přijdou i milovníci pěší turistiky - stačí si jen vybrat, na který vrcholek se vydáte.

Pohodlně se po značených hřebenových turistických trasách můžete vydat třeba na vrchol Kralického Sněžníkuk prameni Moravy, na polskou stranu hřebene nebo až do Hynčic či Starého Města pod Sněžníkem.

V neděli je v provozu také bobová dráha a lanové centrum

Tělo můžete ještě protáhnout v denně otevřeném fitness a potom hurá za zábavou. Vyzkoušejte golfový trenažér, bowling nebo si zasoutěžte na úplně novém Beach volejbalovém hřišti pouhých 200m od hotelu. V neděli je v provozu také bobová dráha a lanové centrum.

Další tipy na výlet

V nádherné přírodě se můžete vydat na túry nebo navštívit mnohá zajímavá místa!

 • Kralický Sněžník - Na nejvyšší vrchol v okolí se můžete vydat přímo z Dolní Moravy. Cestu si můžete zkrátit lanovkou a nahoře Vás čeká krásný výhled.
 • Velké Losiny - vyjma termálního koupaliště s vodou vyhřátou na 36°C, nevynechejte ani prohlídku papírny a návštěvu zámku. 
Velké Losiny - vyjma termálního koupaliště s vodou vyhřátou na 36°C, nevynechejte ani prohlídku papírny a návštěvu zámku
 • 4 rozhledny v Červené vodě. Každá z nich je jiná, ale všechny spojuje krásný výhled a okouzlující příroda cestou i okolo rozhledny.
 • Dlouhé Stráně - V Hrubém Jeseníku se rozprostírá vodní nádrž Dlouhé Stráně. Nádherné panorama třpytící se vodní hladinou si nenechte ujít! Na kopec se můžete nechat vyvézt lanovkou.
 • Balneopark lázní Jeseník - tato unikátní vodní zahrada slouží nejen k hydroterapii, ale je ideální také pro relaxaci a načerpání nové síly.

Balneopark lázní Jeseník - tato unikátní vodní zahrada slouží nejen k hydroterapii, ale je ideální také pro relaxaci a načerpání nové síly


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit  dle výběru varianty:
  • VARIANTA 1 (mimo prázdniny): 3 dny (2 noci) pro DVA s polopenzí a s platností od 1.5. do 30.6. za 1490 Kč - k dispozici 80 kupónů
  • VARIANTA 2 (prázdninový pobyt): 3 dny (2 noci) pro DVA s polopenzí a s platností od 30.6. do 31.8. za 1890 Kč - k dispozici 50 kupónů
  • VARIANTA 3 (prázdninový pobyt): 3 dny (2 noci) pro ČTYŘI s polopenzí pro všechny s platností od 30.6. do 31.8. za 2900 Kč - k dispozici 50 kupónů
 • U varianty 1 a 2 možnost dokoupit pobyt pro třetí a čtvrtou osobu - další osoba za 745 Kč/osoba/pobyt s polopenzí. Vyberete ve 2. kroku objednávky.
 • Rezervace na čísle 603 437 275  nebo e-mailu: valevil@valevil.cz
 • Děti do 2 let zdarma. 
 • Děti starší 2 let a další osoby za 745 Kč/pobyt s polopenzí.
 • Domácí zvíře 100 Kč/pobyt.
 • Všechny příplatky se hradí na místě.
 • Turistická taxa je již zahrnuta v ceně balíčku.
 • Více informací na www.valevil.cz

Hodnocení pobytu

3,9 z 5
Celkem hodnotilo 8 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • opletalova.vl 8. 4. 2016
 • josefustatka 3. 2. 2016

zobrazit hodnocení / 8 zákazníků

Výběr varianty

nabídka byla ukončena