515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Skvělá dovolená u přehrady Lipno pro DVA nebo ČTYŘI na 4 a více dní
Dovolená na Lipně pro DVA nebo ČTYŘI na 4 a více dní v horském hotelu Kupec*** s plavbou lodí Adalbert Stifter nebo se Stezkou korunami stromů a polopenzí. Koupání v přehradě hned vedle hotelu, nádherné cyklo a in-line stezky. Děti do 7mi let zdarma.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Šumava

Skvělá dovolená u přehrady Lipno pro DVA nebo ČTYŘI na 4 a více dní

-44 %
Skvělá dovolená u přehrady Lipno pro DVA nebo ČTYŘI na 4 a více dní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 90 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 2. 11. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Kupec
Frymburk 181
382 79

www.hotel-lipno.cz
tel.: +420 777 213 314

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Aktivní odpočinek u českého moře

Odpočiňte si v jedné z nejvyhledávanějších lokalit Čech - krásném prostřední Lipna - nejznámější přehrady na Vltavě! Strávit zde milé chvíle můžete ve dvou nebo i s celou rodinou. Okolí představuje ráj pro sportovně založené páry i milovníky koupání.

Nekonvenční Hotel Kupec 

Tříhvězdičkový Hotel Kupec poskytuje nekonvenční ubytování přímo na břehu Lipna. Horská architektura hotelu, romantický výhled na Lipno v kombinaci s vysokým standardem kvality služeb Vás jistě přímo okouzlí.

Ubytováni budete ve stylových dvou (pro 2 osoby) nebo čtyřlůžkových pokojích (pro 4 osoby). Všechny pokoje hotelu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD televizí se satelitem a bezdrátovým wi-fi připojením. Z pokojů je krásný výhled buď na přehradu nebo na zalesněné šumavské vrcholky hor.

Součástí balíčku je polopenze servírovaná v restauraci hotelu. Ráno se posilněte snídaní podávanou formou bufetu, večer jistě přijde vhod tříchodová večeře. Restaurace je samozřejmě plně klimatizovaná, rozdělená na kuřáckou a nekuřáckou část a je rozšířena o originální terasu. Stylovost a velikost restaurace Vás jistě osloví při snídani i večeři.

Výlet lodí nebo stezka korunami stromů?

Lipno nejlépe poznáte vyhlídkovou plavbou lodí Adalbert Stifter okruh „Jih“, která začíná právě ve Frymburku a pokračuje až k nejrozlehlejšímu místu Lipna. Tuto plavbu máte samozřejmě v rámci balíčku zcela ZDARMA. Více informací naleznete zde.

Nejste zrovna milovníky lodí? Nevadí, ani vy nepřijdete zkrátka. Máte totiž na výběr i zdarma Stezku korunami stromů. Stezka korunami stromů je naprostým unikátem Lipna. Poskytne Vám jedinečnou kombinaci mnoha nevšedních zážitků. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je unikátním doplněním Active Park Lipno.

Na kole po celém Lipně

Okolí Lipna je protkáno hustou sítí cyklistických tras. A právě kolem Hotelu Kupec probíhá páteřní cyklostezka Lipna, která Vás dovede na nejkrásnější místa. Naleznete zde nenáročné trasy pro rodiny (například cyklostezka "S dětmi za čerty") i náročnější trasy s větším převýšením a různou délkou. Jistě Vám tedy přijde vhod 40% sleva na zapůjčení kol a in-line bruslí.

Ano, nezapomnělo se ani na bruslaře, pro které je zde připraveno několik speciálně upravených in-line stezek (například  "Jezerní in-line stezka Frymburk - Lipno nad Vltavou").

I pro milovníky turistiky je zde připraveno mnoho tras a krásných míst. Po celou dobu se můžete kochat pohledem na rozsáhlé Lipno, Novohradské hory, Šumavu i Alpy.

Můžete se zastavit např. také v již zmíněném Active Park Lipno, ve kterém se rozhodně nudit nebudete. Obsahuje mimo jiné lanovou dráhu, bikepark, frisbee park i bobovou dráhu.

A kam dál na výlety v okolí?

Nejen Lipno samotné láká turisty, ale i jeho historické a kulturní okolí. Navštivte Český Krumlov - památku UNESCO. Můžete zde spatřit nejen hrad a zámek, ale i otáčivé hlediště, muzeum voskových figurín či centrum Egona Schilleho.

Další zajímavosti v okolí:

 • kláštery Vyšší Brod a Zlatá Koruna, které zde existují již od středověku. Jedná se o velmi krásné a staré památky původně gotické architektury.
 • Hrad Rožmberk
 • Čertova stěna - jedná se o jednu z nejznámějších a nejnavštěvovanějších skalních lokalit v jižních Čechách.
 • Schwarzenberský plavební kanál - ukázky plavení dříví, lidového folkloru a dalšího. Více informací zde.

Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 1.9. do 2.11.2013. Čtyřlůžkové pokoje (4 osoby) do konce prázdnin volné!  
 • Rezervace pobytu na tel. +420 777 213 314 mezi 8:00-21:00 hod.
 • Předběžná rezervace platí 2 dny, poté propadá. Po obdržení kuponu, vyplňte závaznou rezervaci ZDE a do poznámky uveďte číslo kuponu - po úspěšném odeslání se objeví potvrzení, poté ještě obdržíte potvrzení přímo od hotelové recepce.
 • Jednotlivé varianty pobytu a jejich ceny:
  • 4 dny (3 noci) pro 2 osoby za 4 590 Kč
  • 5 dní (4 noci) pro 2 osoby za 5 990 Kč
  • 4 dny (3 noci) pro 4 osoby za 8990 Kč
  • 5 dní (4 noci) pro 4 osoby za 11 790 Kč
 • Check in od 15:00, check out do 10:00.
 • Děti do 6,99 let zdarma (bez nároku na lůžko a stravu).
 • Dítě 7-15 let za 590 Kč/noc s polopenzí a coffee break.
 • Dospělý na dalším lůžku 750 Kč/noc s polopenzí a coffee break.
 • Možnost ubytování v pokoji Romantik s vířivkou a lahví sektu za příplatek 890 Kč/2osoby/noc.
 • Možnost čtyřlůžkového pokoje pro 2 osoby - příplatek 590 Kč/noc.
 • Úschovna kol a parkování u hotelu zdarma.
 • Domácí zvíře za 250 Kč/noc.
 • Kupon platí pro 2 nebo 4 osoby - pokud přijede jen jedna osoba, její kupon platí na 5 nebo 7 nocí (v jednolůžkovém pokoji)
 • Poplatek za změnu/zrušení rezervace je 1000 Kč.
 • Více informací na www.hotel-lipno.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena