515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Pobyt u Lipna v Horní Plané pro DVA na 3 a více dní s vířivkou a zapůjčením kol
Podzimní pobyt plný aktivit i odpočinku u jezera Lipno pro DVA na 3 a více dní v Pensionu Šejko. Ubytování, snídaně, láhev vína, zapůjčení kol a relaxace ve vířivce – to vše a mnohem víc v nádherné přírodě Šumavy!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Lipno

Pobyt u Lipna v Horní Plané pro DVA na 3 a více dní s vířivkou a zapůjčením kol

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 11. 2015

Kde uplatnit voucher

Pension Šejko
Jiráskova 170
382 26 Horní Planá

www.sejko.cz
Tel.: +420 602 436 099, +420 606 635 257
E-mail: sejko@sejko.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Kde jinde strávit podzimní dovolenou, než v nádherné přírodě a při pohledu na zářivou hladinu Lipna? Využijte dnešní příležitosti a vydejte se na pobyt do penzionu Šejko, nacházejícího se v malebném městečku Horní Planá!

Dovolená v nádherné přírodě

Poklidné ubytování, to je Pension Šejko

Pension Šejko se nachází kousek od břehu Lipenské přehrady v rekreačním středisku Horní Planá. Bezchybná okolní krajina a nesčetné možnosti sportovního vyžití jsou přednostmi, které vám dovolenou v tomto pensionu jistě zpříjemní.

Pension Šejko

Pension nabízí romantické ubytování v italském stylu. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a využívat můžete Wi-Fi připojení k internetu, které je samozřejmě zdarma.

Ubytování v italském stylu

V rámci balíčku si budete moci každý den pochutnávat na bohatých snídaních formou bufetu, a to přímo v pensionu. Při příjezdu navíc dostanete na uvítanou láhev vína na pokoj.

Bohaté bufetové snídaně

Volný čas využitý na maximum

V rámci kuponu si všeho užijete do sytosti! Pro aktivní odpočinek si zde můžete zapůjčit na celý den jízdní kola, a poznávat tak krásy okolní přírody. Pro odpočinek v pravém slova smyslu je pak pro vás připravena vířivka, a to na celou jednu hodinu.

Romantika ve vířivce

Lipensko je unikátním spojením divoké, krásné a nedotčené přírody. Najdete zde ale i množství historických a technických památek.

Unikátní Stezka korunami stromů s nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Naprostým unikátem je na Lipně Stezka korunami stromů, která vám poskytne jedinečnou kombinaci mnoha nevšedních zážitků. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je unikátním doplněním Active Parku Lipno. Je vhodná pro všechny od dětí, po seniory i handicapované.

Na stezce dlouhé 675 metrů naleznete kromě jedinečné vyhlídky ze 40 metrové věže i spoustu dobrodružných zážitků. Vystoupáte na vyhlídkovou věž a svezete se nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Na kole po celém Lipně

Stejně jako je Lipno v zimě protkáno běžkařskými trasami, na jaře, v létě a na podzim to zde milují hlavně cyklisté. S tipy na výlety vám ochotně poradí také personál pensionu. Co zde najdete?

Na kole po celém Lipně

 • Nenáročné trasy pro rodiny, například cyklostezka "S dětmi za čerty", která vás dovede k Čertově stěně anebo "Jezerní cyklotrasa" vedoucí přímo od Lipna do Frymburku.
 • Cyklotrasy pro horská kola a nadšené sportovce s různým převýšením, délkou i náročností. Z těch kratších zkuste například "Vojenským újezdem okolo rybníku Olšina" o délce 32 km. Z dlouhých tras Vás možná zaujme trasa "Okolo Lipna - podél Schwarzenberského kanálu" nebo "S Pražáky přes Čerťáky do Pajzlu u Jakuba".

Pokud neholdujete kolům, zkuste se vydat po některé trase pro in-line brusle. "Jezerní inline stezka Frymburk - Lipno nad Vltavou" a "Inline stezka Nová Pec - Stožec" jsou speciálně upravené právě pro bruslaře.

Turistika s výhledem na Alpy

Zkrátka samozřejmě nepřijdou ani milovníci turistiky a nordic walking. Pro vás je zde jedna z nejkrásnějších tras na Lipensku vůbec. Vydáte se z Lipna nad Vltavou přes Alpskou vyhlídku až do Frymburku. Celá trasa měří 9 km.

Turistika s výhledem na Alpy

Po celou dobu se budete moci kochat pohledem na Lipno, Novohradské hory,  SternGartl, Alpy a šumavské třináctistovky - Hochficht, Plechý. Po cestě si na své přijdou houbaři, tamější lesy jsou na houby bohaté.

Český Krumlov (UNESCO) a další tipy na výlet

Romantické panorama obklopené meandry Vltavy jistě každý zná alespoň z fotek. A právě toto nejčastěji zobrazované panorama je historickým středem města Český Krumlov, který je od roku 1992 zapsán na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Křivolaké uličky, ze kterých dýchá historie, jsou ideálním místem na romantickou procházku ve dvou.

Český Krumlov


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 23. 9. 2015 do 30. 11. 2015.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +420 602 436 099, +420 606 635 257 nebo na e-mailu sejko@sejko.cz.
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • dítě do 1,9 let zdarma.
  • dítě od 2 do 11,9 let na přistýlce za 350 Kč/noc.
  • dítě starší 12 let je bráno jako dospělá osoba.
 • Povinné příplatky (hradí se na místě):
  • turistická taxa za 21 Kč/noc/osoba.
   
 • Ostatní příplatky (nepovinné, hradí se místě):
  • další dospělá osoba za 400 Kč/noc včetně snídaně.
  • pes za 100 Kč/noc.
   
 • Check in 14:00 hod., check out 10:00 hod.
 • Více informací na www.sejko.cz.

Hodnocení pobytu

5,0 z 5
Celkem hodnotil 1 zákazník.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • rvosvrda 24. 2. 2017

  Velmi spokojen. 5 hvězdiček.

zobrazit hodnocení / 1 zákazník

Výběr varianty

nabídka byla ukončena