515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Pobyt v Penzionu Rozálie u Lipna pro DVA na 3 a více dní s vířivkou
Relaxační pobyt pro DVA na Lipně v Horní Plané na 3 a více dní v Pensionu Rozálie. Snídaně, víno, vířivka a zapůjčení kol - vše v nádherném prostředí Šumavy.
Sleva byla již ukončena. Nezoufejte, máme pro vás aktuální nabídku: Romantický Český Krumlov na podzim i v zimě v apartmánu s lahví vína a parkováním v uzamčeném areálu

Pobyt v Penzionu Rozálie u Lipna pro DVA na 3 a více dní s vířivkou

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 1. 2015

Kde uplatnit voucher

Pension Rozálie
Palackého 209
Horní Planá 382 26

www.sejko.cz
tel.: 602 436 099
e-mail: rozalie@sejko.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Zábavou nabitý pobyt u Lipna

Máme pro vás skvělou nabídku! Chcete si odpočinout u Lipna, našeho největšího vodního díla, a bydlet kousek od jeho břehu? Zábavou a relaxací nabitý balíček v lokalitě plné zajímavostí je tady!

Okolí Lipna nabízí nepřeberné množství aktivit

Poklidné ubytování v Pensionu Rozálie

Pension Rozálie se nachází kousek od břehu Lipenské přehrady v rekreačním středisku Horní Planá. Bezchybná okolní krajina a nesčetné možnosti sportovního vyžití jsou přednostmi, které vám dovolenou v tomto pensionu ještě více zpříjemní.

Penzion Rozálie se nachází v rekreační oblasti Horní Planá 

Pension nabízí romantické ubytování v italském stylu. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a Wi-Fi připojení k internetu je zde samozřejmostí.

Pokoje jsou vybaveny v italském stylu včetně vlastního sociálního zařízení

Součástí pobytu jsou také bohaté snídaně formou bufetu v pensionu Šejko Horní Planá vzdáleném cca 200m. Při příjezdu navíc dostanete láhev vína na pokoj.

Součástí pobytu jsou bohaté snídaně

Volný čas využitý na maximum

V rámci balíčku si všeho užijete do sytosti. Pro aktivní odpočinek si zde můžete zapůjčit jízdní kola na celý den, která jsou součástí služeb, které balíček obsahuje.

V hotelu je možné si vypůjčit jízdní kola

Pro odpočinek v pravém slova smyslu je pro vás připravena vířivka na 1 hodinu (varianta A) nebo na 2 hodiny (varianta B) v pensionu Šejko Horní Planá vzdáleném cca 200m.

Součástí balíčku je odpočinek ve venkovní vířivce

Lipensko je unikátním spojením divoké, krásné a nedotčené přírody. Najdete zde ale i množství historických a technických památek.

Unikátní Stezka korunami stromů s nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Naprostým unikátem je na Lipně Stezka korunami stromů, která vám poskytne jedinečnou kombinaci mnoha nevšedních zážitků. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je unikátním doplněním Active Park Lipno. Je vhodná pro všechny od dětí, po seniory i handicapované.

Na stezce dlouhé 675 metrů si užijete kromě jedinečné vyhlídky ze 40 metrové věže i spoustu dobrodružných zážitků. Vystoupáte na vyhlídkovou věž a svezete se nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Na kole po celém Lipně

Stejně jako je Lipno v zimě protkáno běžkařskými trasami, na jaře, v létě a na podzim to zde milují hlavně cyklisté. S tipy na výlety vám ochotně poradí také personál pensionu. Co zde najdete?

Vydejte se na výlet v okolí Lipna pěšky i na kole

 • Nenáročné trasy pro rodiny, například cyklostezka "S dětmi za čerty", která vás dovede k Čertově stěně anebo "Jezerní cyklotrasa" vedoucí přímo od Lipna do Frymburku.
 • Cyklotrasy pro horská kola a nadšené sportovce s různým převýšením, délkou i náročností. Z těch kratších zkuste například "Vojenským újezdem okolo rybníku Olšina" o délce 32 km. Z dlouhých tras Vás možná zaujme trasa "Okolo Lipna - podél Schwanzenberského kanálu" nebo "S Pražáky přes Čerťáky do Pajzlu u Jakuba".

Pokud neholdujete kolům, zkuste se vydat po některé trase pro in-line brusle. "Jezerní inline stezka Frymburk - Lipno nad Vltavou" a "Inline stezka Nová Pec - Stožec" jsou speciálně upravené právě pro bruslaře.

Turistika s výhledem na Alpy

Zkrátka samozřejmě nepřijdou ani milovníci turistiky a nordic walking. Pro vás je zde jedna z nejkrásnějších tras na Lipensku vůbec. Vydáte se z Lipna nad Vltavou přes Alpskou vyhlídku až do Frymburku. Celá trasa měří 9 km.

Jižní Čechy nabízejí návštěvníkům překrásné výhledy

Po celou dobu se budete moci kochat pohledem na Lipno, Novohradské hory, SternGartl, Alpy a šumavské třináctistovky - Hochficht, Plechý. Po cestě si na své přijdou houbaři, tamější lesy jsou na tyto dobroty bohaté.

Český Krumlov (UNESCO) a další tipy na výlety

Romantické panorama obklopené meandry Vltavy jistě každý zná alespoň z fotek. A právě toto nejčastěji zobrazované panorama je historickým středem města Český Krumlov, který je od roku 1992 zapsán na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Křivolaké uličky, ze kterých dýchá historie, jsou ideálním místem na romantickou procházku ve dvou.

Jižní Čechy jsou protkány také historickými místy

Město je obklopeno hlubokými lesy, romantickými skalisky, třpytícími se hladinami rybníků a přírodními parky.

Ptáte se, kam dál? Tady máte další tipy:

 • nejvýše položený hrad v Česku (1053 m n. m.) - Vítkův hrádek - byl založen v polovině 13. století Vítkem z Načeradce pocházejícím z krumlovské větve rodu Vítkovců a nyní potěší všechny milovníky historie
 • Hrad Rožmberk pocházející z poloviny 13. století patří mezi nejstarší hrady Vítkovců, předchůdců jednoho z nejvýznamnějších českých šlechtických rodů - Rožmberků a nyní si v něm užijete několik prohlídkových tras
 • navštivte také Cisterciácký klášter ve Vyšším Brodě, jehož krutý osud mu neubral na zajímavosti
 • nedaleko Lipna se nachází Schwarzenberský plavební kanál, staré vodní dílo Šumavy, kolem kterého vede cyklotrasa
 • za romantikou se vydejte k malebnému zámku Hluboká nad Vltavou
Romantický zámek Hluboká vás přenese do pohádky
 • Hora Kleť - rozhledna je vysoká 18 metrů a za příznivého počasí se z ní otevře nádherný pohled na Šumavské lesy, Novohradské hory a když je opravdu příznivé počasí, je vidět i panorama Alp.
 • Boubínský prales - naučná stezka o délce necelých čtyř kilometrů. Stezka začíná u Boubínského jezírka, zahrnuje celkem osm zastávkových míst a vede po vyznačených cestách. Jedno ze stanovišť návštěvníky zavede k pozůstatkům „Krále smrků“.
 • Plešné jezero - patří k nejnavštěvovanějším místům Šumavy. Morénová hráz je vysoká 30–40 m, kamenné moře sestupuje až 150 m pod jezero. Ledovcový kotel (kar) je zahlouben do severovýchodního svahu nejvyšší hory na české straně Šumavy - Plechého.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 16.10.2014 do 31.1.2015.
 • Rezervace pobytu na tel. 602 436 099 nebo emailu rozalie@sejko.cz.
 • Pobyt pro DVA na 4 dny (3 noci) zvolíte ve 2. kroku objednávky za příplatek 1000 Kč (celková cena pobytu 3190 Kč). 
 • Příplatky:
  • Dítě do 2 let zdarma na přistýlce.
  • Dítě 2-10 let 350 Kč/noc na přistýlce.
  • Další dospělá osoba na přistýlce 400 Kč/noc.
  • V ceně pobytu není zahrnuta turistická taxa 21 Kč/noc/osoba.
  • Pes 100 Kč/noc.
  • Příplatky se platí na místě.
 • Check in 14:00, check out 10:00.
 • Služby spojené s pobytem jsou k dispozici v pensionu Šejko Horní Planá vzdáleném cca 200m (snídaně, vířivka, wifi).
 • Parkování i WiFi zdarma.
 • Více informací na www.sejko.cz.

Hodnocení pobytu

5,0 z 5
Celkem hodnotil 1 zákazník.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • Ing.Ladislav 20. 3. 2017

  Všetko

zobrazit hodnocení / 1 zákazník

Výběr varianty

nabídka byla ukončena