515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Pobyt pro DVA na 3 dny s projížďkou na koni
Pobyt pro DVA na 3 dny s projížďkou na koni v podhůří Krušných hor na statku Selský dvůr. Romantický pobyt v rodinném penzionu skvělém pro pobyt s dětmi. V blízkosti dva skiareály!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krušné hory

Pobyt pro DVA na 3 dny s projížďkou na koni

-41 %
Pobyt pro DVA na 3 dny s projížďkou na koni
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Selský dvůr
Braňany 16
435 22 Braňany

www.selskydvur.info
tel. +420 777 895 922
email: info@selskydvur.info, selskydvur@email.cz

Romantika na venkově nedaleko Lázní Teplice a krušnohorských ski areálů

Cítíte se přepracovaní a unavení z ruchu města? Nejvyšší čas vydat se na venkov a užít si ničím nerušený odpočinek daleko od všech technických vymožeností! Venkovská romantika Vás zbaví stresu a navíc se naučíte něco nového - třeba jezdit na koni!

Nově zrekonstruovaný penzion Selský dvůr

V penzionu Selský dvůr poznáte atmosféru venkovského velkostatku na vlastní kůži - nemusíte se ale bát, na slámě spát nebudete! ;-) Naopak se těšte na 2-lůžkové pokoje vybavené v rustikálním stylu s vlastním sociálním zařízením a s možností přistýlky.

Součástí penzionu je i stylová venkovská krčma s kachlovými kamny a klenbami. Zde se budou servírovat Vaše snídaně a zároveň si tu můžete pochutnat na tradiční české kuchyni z rukou šikovného personálu.

Projížďka na koních pro začátečníky i pokročilé

V rámci kuponu si užijete také půlhodinovou projížďku na koních. I když jste začátečníci, personál se Vám bude věnovat, vysvětlí Vám základy jízdy na koni a navíc vybaví i bezpečnostní přilbou a vestou

 

Prohlédnete si také stáje s koňmi několika plemen jako jsou např. plnokrevníci, haflingové, fríské koně a čeští teplokrevníci. Na statku našli svůj domov oslíciminiprasátka, kozy, ovce, králíci a další hospodářská zvířata.

Součástí statku je i mlékárna, kde si můžete zakoupit čerstvé mléko, sýry a další mléčné výrobky s lahodnou chutí.

Lázně Teplice na dosah ruky a zajímavosti v okolí

Obec Braňany se nachází asi 20 kilometrů od Teplic - města s mnoha památkami a hlavně lázněmi. V celkem šesti lázeňských domech můžete relaxovat a užívat si léčebných procedur. Zdejší lázně mají obrovskou tradici - termální prameny zde byly poprvé objeveny již v roce 762!

Při procházce po Teplicích navštivte také židovské město s hřbitovem a Novou synagogou. Vydejte se za poznáním na hrad či zámek, v jehož zámecké zahradě se kdysi setkal Ludwig Van Beethoven s Johannem Wolfgangem Goethem!

Mimo jiné najdete v Teplicích i několik architektonických skvostů v podobě kostelů, výklenek s pramenem Pravřídlo nebo expresionistickou budovu Concordia se zajímavou architekturou.

Při svých cestách se vydejte i do nedalekého Mostu, kde můžete relaxovat v nově otevřeném Aquadromu. V tomto moderním aquaparku najdete prostor jak pro zábavu (tobogány a vodní atrakce), tak i odpočinek (sauna, vířivka) a občerstvení (unikátní mokdrý bar).

Naprosto unikátní je v Mostě také Děkanský chrám, který byl naprosto jedinečnou technickou "operací" přesunut z jednoho místa na druhé. Nyní v něm najdete expozici gotického a renesančního umění. 

Lyžování v Krušných horách

Chcete si zalyžovat? Poblíž najdete ski Klíny se 4-sedačkovou lanovkou, večerním lyžováním, snowparkem i upravovanými běžeckými tratěmi. Dále se můžete vydat třeba do ski Bouřňák nebo do oblíbeného ski areálu Boží dar.

Ideální pro běžkaře

V Krušných horách si zimu užijí i milovníci běžkování - najdete zde totiž kolem 35 km upravovaných běžeckých tras. Při svých výletech se můžete napojit na německé značené trasy a alespoň na chvilku si užít zimu i u našich německých sousedů.

Nejen za zimou do Německa

Krušné hory najdete přímo na hranicích s Německem. Proto se není čemu divit, že pohraniční ski areály spolupracují a nabízejí svým návštěvníkům možnost výhodného lyžování v Německu. Například Ski areál Klínovec již po několik let spolupracuje s německým Ski Oberwiesenthal. Díky tomu si můžete vychutnat 27 km sjezdovek v Německu s výhodnou dvoudenní permanentkou.

Neláká-li Vás lyžování, můžete se do Německa vydat za nákupy i historií. Obojí najdete v Drážďanech - nádherné historické město s množstvím nákupních pasáží a galerií.


Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 1.2. do 30.4.2013.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 777 895 922 nebo na emailu info@selskydvur.info.
 • Dětská postýlka (bez snídaně) 150 Kč/noc.
 • Děti 3-10 let za 250 Kč/noc.
 • Děti 10-15 let za 300 Kč/noc.
 • V celém areálu je zakázáno kouřit a krmit zvířata.
 • Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
 • Více informací na www.selskydvur.info.
nabídka byla ukončena