515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Pobyt pro DVA na 3 dny s projížďkou na koni
Pobyt pro DVA na 3 dny s projížďkou na koni v podhůří Krušných hor na statku Selský dvůr. Romantický pobyt v rodinném penzionu skvělém pro pobyt s dětmi. V blízkosti dva skiareály!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krušné hory

Pobyt pro DVA na 3 dny s projížďkou na koni

-41 %
Pobyt pro DVA na 3 dny s projížďkou na koni
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2013

Kde uplatnit voucher

Selský dvůr
Braňany 16
435 22 Braňany

www.selskydvur.info
tel. +420 777 895 922
email: info@selskydvur.info, selskydvur@email.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantika na venkově nedaleko Lázní Teplice a krušnohorských ski areálů

Cítíte se přepracovaní a unavení z ruchu města? Nejvyšší čas vydat se na venkov a užít si ničím nerušený odpočinek daleko od všech technických vymožeností! Venkovská romantika Vás zbaví stresu a navíc se naučíte něco nového - třeba jezdit na koni!

Nově zrekonstruovaný penzion Selský dvůr

V penzionu Selský dvůr poznáte atmosféru venkovského velkostatku na vlastní kůži - nemusíte se ale bát, na slámě spát nebudete! ;-) Naopak se těšte na 2-lůžkové pokoje vybavené v rustikálním stylu s vlastním sociálním zařízením a s možností přistýlky.

Součástí penzionu je i stylová venkovská krčma s kachlovými kamny a klenbami. Zde se budou servírovat Vaše snídaně a zároveň si tu můžete pochutnat na tradiční české kuchyni z rukou šikovného personálu.

Projížďka na koních pro začátečníky i pokročilé

V rámci kuponu si užijete také půlhodinovou projížďku na koních. I když jste začátečníci, personál se Vám bude věnovat, vysvětlí Vám základy jízdy na koni a navíc vybaví i bezpečnostní přilbou a vestou

 

Prohlédnete si také stáje s koňmi několika plemen jako jsou např. plnokrevníci, haflingové, fríské koně a čeští teplokrevníci. Na statku našli svůj domov oslíciminiprasátka, kozy, ovce, králíci a další hospodářská zvířata.

Součástí statku je i mlékárna, kde si můžete zakoupit čerstvé mléko, sýry a další mléčné výrobky s lahodnou chutí.

Lázně Teplice na dosah ruky a zajímavosti v okolí

Obec Braňany se nachází asi 20 kilometrů od Teplic - města s mnoha památkami a hlavně lázněmi. V celkem šesti lázeňských domech můžete relaxovat a užívat si léčebných procedur. Zdejší lázně mají obrovskou tradici - termální prameny zde byly poprvé objeveny již v roce 762!

Při procházce po Teplicích navštivte také židovské město s hřbitovem a Novou synagogou. Vydejte se za poznáním na hrad či zámek, v jehož zámecké zahradě se kdysi setkal Ludwig Van Beethoven s Johannem Wolfgangem Goethem!

Mimo jiné najdete v Teplicích i několik architektonických skvostů v podobě kostelů, výklenek s pramenem Pravřídlo nebo expresionistickou budovu Concordia se zajímavou architekturou.

Při svých cestách se vydejte i do nedalekého Mostu, kde můžete relaxovat v nově otevřeném Aquadromu. V tomto moderním aquaparku najdete prostor jak pro zábavu (tobogány a vodní atrakce), tak i odpočinek (sauna, vířivka) a občerstvení (unikátní mokdrý bar).

Naprosto unikátní je v Mostě také Děkanský chrám, který byl naprosto jedinečnou technickou "operací" přesunut z jednoho místa na druhé. Nyní v něm najdete expozici gotického a renesančního umění. 

Lyžování v Krušných horách

Chcete si zalyžovat? Poblíž najdete ski Klíny se 4-sedačkovou lanovkou, večerním lyžováním, snowparkem i upravovanými běžeckými tratěmi. Dále se můžete vydat třeba do ski Bouřňák nebo do oblíbeného ski areálu Boží dar.

Ideální pro běžkaře

V Krušných horách si zimu užijí i milovníci běžkování - najdete zde totiž kolem 35 km upravovaných běžeckých tras. Při svých výletech se můžete napojit na německé značené trasy a alespoň na chvilku si užít zimu i u našich německých sousedů.

Nejen za zimou do Německa

Krušné hory najdete přímo na hranicích s Německem. Proto se není čemu divit, že pohraniční ski areály spolupracují a nabízejí svým návštěvníkům možnost výhodného lyžování v Německu. Například Ski areál Klínovec již po několik let spolupracuje s německým Ski Oberwiesenthal. Díky tomu si můžete vychutnat 27 km sjezdovek v Německu s výhodnou dvoudenní permanentkou.

Neláká-li Vás lyžování, můžete se do Německa vydat za nákupy i historií. Obojí najdete v Drážďanech - nádherné historické město s množstvím nákupních pasáží a galerií.


Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 1.2. do 30.4.2013.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 777 895 922 nebo na emailu info@selskydvur.info.
 • Dětská postýlka (bez snídaně) 150 Kč/noc.
 • Děti 3-10 let za 250 Kč/noc.
 • Děti 10-15 let za 300 Kč/noc.
 • V celém areálu je zakázáno kouřit a krmit zvířata.
 • Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
 • Více informací na www.selskydvur.info.
nabídka byla ukončena