515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Šumava pro DVA s polopenzí, vířivkou a saunou + dítě do 12 let zdarma
Pobyt pro dva na 3 a více dní na Šumavě s polopenzí v pensionu Račín. Součástí pobytu je i vstup do vířivky a sauny. Dítě do 12 let je zdarma.
Sleva byla již ukončena. Nezoufejte, máme pro vás aktuální nabídku: Letní pobyt na Šumavě pro DVA s polopenzí, saunou a bazénem + děti zdarma

Šumava pro DVA s polopenzí, vířivkou a saunou + dítě do 12 let zdarma

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
200 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

7. 6. 2016 – 31. 5. 2017

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Pension Račín
Svatá Kateřina 14, Plzeňský kraj

www.pensionracin.com
+420 728 356 709
pensionracin@seznam.cz
chec-in do 21:00; check-out do 12:00

Sleva byla již ukončena. Nezoufejte, máme pro Vás aktuální nabídku: Šumava pro DVA s polopenzí, vířivkou a saunou + dítě do 12 let zdarma

Vydejte se za krásnou přírodou na Šumavu. Čekají na vás voňavé lesy a louky, údolí ztracená na konci světa, ledovcová jezera a obzory plné hor
i kopců. Okolí pensionu Račín se pyšní překrásnou přírodou, je jen na vás kam vyrazíte na výlet.

Malebná budova pensionu

Ubytování v krásném prostředí Šumavy

Rodinný pension Račín ve Svaté Kateřině u vodní nádrže Nýrsko vám nabízí prakticky zařízené nekuřácké pokoje s vlastním sociálním zařízením, některé z pokojů mají i balkon nebo terasu. 

Snídaně vám bude podávána formou bufetu a večeře v á la carte restauraci s venkovní terasou výběrem z jídelního lístku . V pensionu naleznete i venkovní tenisový kurt a sezónní bazén. Pro zábavu je zdarma k dispozici společenská místnost s kulečníkem a stolním tenisem. Děti se jistě zabaví na dětském hřišti. Po večeři můžete posedět v baru, který je součástí pensionu. 

Součástí pensionu je i obchod se suvenýry.

Prostorné a útulné pokoje

Restaurace s kulečníkem

Součástí pensionu je i bazén, vířivka a sauna

Vířivka se saunou

Upravená zahrádka u pensionu

Bohaté okolí Šumavy

Šumavskou přírodu je vhodné navštívit v každém ročním období. V zimě vytváří ideální podmínky pro milovníku zimních sportů a v létě zde najdete mnoho turistický či cykloturistických tras. 

 • Černé jezero a Čertovo jezero, Jezerní hora - národní přírodní rezervace chránící přirozená lesní společenstva několika typů. Poznejte jednu z celoevropsky významných lokalit, kterými se můžeme pyšnit.
 • Největší Šumavský vodopád Bílá Strž - nachází se v hlubokém údolí Bílého potoka v nadmořské výšce 940 m. n. m. Celkově dosahuje výšky 13 metrů. Přímo nad vodopádem je vybudovaná vyhlídková terasa. 
 • Jezvinec - nejvýše položené místo Všerubské vrchoviny, které se zvedá u Nýrska. V roce 1955 byla kolem vrcholku kopce vyhlášená přírodní rezervace. 
 • Boubínský prales  - naučná stezka o délce necelých čtyř kilometrů. Stezka začíná u Boubínského jezírka, zahrnuje celkem osm zastávkových míst a vede po vyznačených cestách. Jedno ze stanovišť návštěvníky zavede k pozůstatkům „Krále smrků“.
 • Plešné jezero - patří k nejnavštěvovanějším místům Šumavy. Morénová hráz je vysoká 30–40 m, kamenné moře sestupuje až 150 m pod jezero. Ledovcový kotel (kar) je zahlouben do severovýchodního svahu nejvyšší hory na české straně Šumavy, Plechého.
 • Bike park - sjezdy na horských kolech - tuto atrakci naleznete na vrcholu Špičák.
 • Rozhledna Poledník a Pancíř - rozhlédněte se po okolí a můžete spatřit nejen šumavské vrcholy, ale částečně i Bavorsko.
 • Aquapark Osserbad - vydejte se za relaxací do aquaparku za vynikající ceny. 

Průzračné čertovo jezero

Vodopád Bílá Strž

Aquapark v Osserbadu

 


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 7. 6. 2016 do 31. 5. 2017.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +420 728 356 709 nebo na e-mailu pensionracin@seznam.cz.
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • Dítě do 12 let je zdarma (polopenzi hradí na místě)
 • Ostatní příplatky (nepovinné, hradí se na místě):
  • pes za 50 Kč/noc
 • Žádné povinné příplatky se neplatí.
 • Nákupem více kuponů si můžete pobyt prodloužit.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena