515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Pobyty na horách
  3. Česko
3-denní pobyt pro DVA na Rejvízu v Jeseníkách
3-denní pobyt pro DVA na Rejvízu v Jeseníkách včetně polopenze a klidu na samotě u lesa - nejzachovalejší části Jeseníků. Vhodné také pro rodiny s dětmi.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jeseníky

3-denní pobyt pro DVA na Rejvízu v Jeseníkách

-40 %
3-denní pobyt pro DVA na Rejvízu v Jeseníkách
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 387 zákazníků
zakoupením získáte 25 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2012

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

V chráněné krajinné oblasti Jeseníků, v nejvýše položené slezské osadě Rejvíz (780 m.n.m) se nachází penzion CHATA SVOBODA s historií více jak 200 let. Chata byla původně obecní hospodou založenou už v roce 1793, byla to vůbec první budova v této osadě. Lidé prostě už i tehdy věděli, co je v každé obci nejdůležitější ;-). Budete bydlet v jedné z typických dřevěných roubenek této horské osady.

V ceně je ubytování pro dvě osoby na 3 dny včetně polopenze. Děti můžete klidně vzít s sebou, poloha penzionu je jako stvořená pro klidnou rodinnou dovolenou. Vyzkoušet můžete také soukromou výřivku, za hodinu dáte jako zákazník Slevotéky jen 250 Kč a můžete jít celá rodina! Po výletu je to jedna z nejlepších relaxací jaké existují...

Nejznámější místo Rejvízu je Národní přírodní rezervace s Velkým mechovým jezírkem, které je největším moravským rašeliništěm. Po dřevěném chodníku se dostaneme do dávné doby ledové, z které nám zde ledovec zanechal některé živočišné a rostlinné druhy. Okolí mechového jezírka ja krajinou jako z pohádky! 

K vyhledávaným místům Rejvízu patří také Chata Rejvíz (dříve Noskova chata), která je národní kulturní památkou. Tato celodřevěná stavba je zachovalá lidová architektura 19. století. Je známá svým krásným interiérem, zvláště populárními vyřezávanými židlemi s podobami někdejších stálých hostů. 

Rejvíz je také ideálním místem k výletům do Polska, které je vzdálené několik kilometrů. Nebo chcete zažít pořádný adrenalin? Vydejte se do Adrenalin Parku.

V zimě můžete využít tato lyžařská střediska: Ramzová (nejdelší sjezdovka v Jeseníkách se sedačkovou lanovkou), Petříkov, Červenohorské sedlo (7 vleků upravovaných rolbou), Ostružná  (možnost večerního lyžování při umělém osvětlení), v okolí je také dostatek upravených běžeckých tratí.

Další tipy:

Spojení s okolím

U chaty je stálé autobusové spojení, vlakové spojení ze Zlatých Hor a Jeseníku je vzdálené 12 km.

V Rejvízu tak zažijete odpočinek stranou okolního světa, přesto okolní svět je na blízku.

Kde kupón uplatnit

Chata Svoboda 
Rejvíz 1, 793 76 Zlaté Hory
www.rejviz.cz
e-mail: svoboda@rejviz.cz
tel.: 731 240 275

Doplňující informace

  • můžete si koupit více kuponů najednou, a pobyt si tak prodloužit
  • kupon je možné uplatnit od 17.11.2011 do 30.6.2012 mimo období 23.12.2011-1.1.2012
  • doporučujeme předrezervaci na 731 240 275
  • více informací na www.rejviz.cz
nabídka byla ukončena