515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Letní pobyt na Vysočině pro DVA na 3 dny s polopenzí a saunou
Prázdninový pobyt na Vysočině pro DVA na 3 dny v Hotelu Záložna s polopenzí, saunou a lahví sektu. Poznejte okolní zajímavosti, vydejte se na kola a hlavně odpočívejte na Vysočině obklopeni čistou přírodou!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Vysočina

Letní pobyt na Vysočině pro DVA na 3 dny s polopenzí a saunou

-37 %
Letní pobyt na Vysočině pro DVA na 3 dny s polopenzí a saunou
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 10. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Záložna
Sněžné 73
592 03 Sněžné

www.hotelzaloznasnezne.cz
tel. +420 605 110 576
email: hotelzalozna@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Pobyt v čisté přírodě Vysočiny

Nepotrpíte si na speciální nabídky, ale raději se vydáte do míst, kde si užijete nádherné přírody plné možností, jak travit volný čas?

Pobyt na Vysočině v Hotelu Záložna je to pravé pro Vás - příjemný hotel, ubytování s polopenzí, sektem, saunou a hlavně nekončící možnosti sportovního i kulturního vyžití!

Hotel Záložna - dominanta nejvýše položeného náměstí na Vysočině

Hotel Záložna je už od roku 1927 dominantou náměstí nejvýše položeného městysu na Českomoravské vysočině - Sněžného. Těšte se na ubytování v komfortních pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV. Hotel Záložna v minulosti hostil řadu známých osobností, malířů, básníků a herců, také dnes po postupné modernizaci je centrem kulturního dění celé obce.

Obec Sněžné najdete v místech dávných česko-moravských obchodních cest a zároveň se zde protínají dnešní turistické  a cyklistické trasy. Sněžné je zajímavá obec s dlouholetou kulturní tradicí, se dvěma obrazovými galeriemi, dvěma historickými kostely a s krásným okolím. 

Polopenze, sekt i sauna

Můžete si být jisti, že v Hotelu Záložna nezůstanete o hladu. V rámci balíčku na Vás čeká polopenze servírovaná v hotelové restauraci. Jeden večer si pak pochutnáte na láhvi sektu, kterou si vychutnáte v soukromí svého pokoje.

Relaxací v sauně po návratu z výletu určitě nic nezkazíte ;-).

Sněžné s bohatou historií a kulturním životem

Obec Sněžné se nachází na Českomoravské Vrchovině mezi Jimramovem a Novým Městem na Moravě. První zmínky o obci se datují do 13.–14. stol. Z roku 1729 je známa nejstarší pečeť obce, ve znaku byli dva ptáci na stromě vyrůstajícím ze srdéčka. Od roku 1948 se obec původním jménem Německé přejmenovala na Sněžné.

Přímo ve Sněžném najdete galerie malířů Vysočiny, je tu stálá výstava bonsají a japonská kamenná zahrada.

Léto na Vysočině - sport, koně i koupání na dosah ruky

Vyjma turistiky a cyklistiky si na Vysočině můžete užít i mnoho dalších aktivit:

 • Projeďte se na koních na Blatinách (3 km), na farmě v Jimramovských Pavlovicích (10 km) nebo na farmě ve Žďáru nad Sázavou (13 km).
 • Letní koupání si užijete ve vysokohorských rybnících Milovy (3 km), Sykovec (5 km) nebo Medlov (5 km).
 • Vydat se můžete také do plaveckého bazénu Žďár nad Sázavou (15 km). 
 • Tenisový kurt s vybavením a bar najdete v Novém Jimramově (9 km), nebo si zahrajte na golfovém hřišti Svratka (11 km).
 • Za horolezením se můžete vydat na horu Drátník.

Pěšky nebo na kole poznejte Vysočinu

Perfektní poloha Hotelu Záložna Vám zajistí výchozí bod pro nespočet výletů na kole. Oblíbená trasa je například z Hotelu Záložna ve Sněžném přes Devět skal a Velké Dářko do obce Radostín. Dále můžete využít síť dobře značených tras, např. regionální cyklotrasa č. 104 (Jeseník – Znojmo).

A tím to ani zdaleka nekončí: vydejte se na nejvyšší vrcholy Vysočiny Devět skal (3 km), Žákovu Horu (10 km) nebo Buchtův Kopec (2 km). Za výlet stojí také další vrcholové skály Žďárských vrchů – Čtyři palice, Malínská skála, Lisovská skála, Milovské perničky, Dráteničky, Pasecká skála atd. (do 10 km), naučná stezka Tisůvka – Žákova hora (12 km), zřícenina hradu Skály (6 km).

Na výlety se hodí také Vírská přehrada (18 km), skanzen Vysočiny Veselý kopec u Hlinska (18 km), Bystřice nad Pernštejnem s vlastivědným muzeem a hrad Pernštejn (20 km), zámek a Výstavní síň u sv. Jana Jimramov (11 km), Polička – vlastivědné muzeum a památník B. Martinů, galerie moderního umění (18 km), Horácké muzeum Nové Město na Moravě a Horácká galerie (12 km) nebo Šiklův Mlýn (26 km).

Určitě nevynechejte poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře – památka UNESCO ve Žďáru nad Sázavou (19 km) či obrázková cesta lesem Ochoza (12 km).


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 1.8. do 30.10.2013.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 605 110 576 nebo emailu hotelzalozna@seznam.cz.
 • Děti do 3 let zdarma.
 • Děti od 3 do 12 let za příplatek 995 Kč/pobyt vč. polopenze.
 • Prodloužení pobytu o jednu noc dle ceníku hotelu (platí se na místě).
 • Pes 50 Kč/den.
 • Více informací na www.hotelzaloznasnezne.cz.
nabídka byla ukončena