515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Pobyt na Šumavě pro DVA s polopenzí
Užijte si aktivní i pasivní odpočinek na prosluněné Šumavě! Ubytování uprostřed lesů nedaleko Železné Rudy - ideální pro pěší turistiku i lyžování.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Šumava

Pobyt na Šumavě pro DVA s polopenzí

nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2016

Kde uplatnit voucher

Penzion Vyhlídka
Hojsova Stráž 7, Nýrsko

www.penzion-vyhlidka.cz
+420 376 390 114, +420 604 501 287
recepce@penzion-vyhlidka.cz
check-in od 16:00 do 18:00, check-out do 10:00

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Prožijte nezapomenutelné chvíle na Šumavě! Rodinný Penzion Vyhlídka se nachází nedaleko proslulé Železné Rudy v klidném prostředí zdejších lesů. Krásná příroda i čerstvý vzduch si vás získají na první pohled i první nadechnutí.

Penzion Vyhlídka

Penzion Vyhlídka - příroda na dosah

Jak napovídá název penzionu, budete mít ze všech pokojů krásný výhled. Většina má své vlastní sociální zařízení, využívat můžete i bezplatné Wi-fi připojení. 

Součástí pobytového balíčku je i polopenze, kterou si vychutnáte v místní restauraci vybavené v útulném horáckém stylu. Skládá se z kontinentálních snídaní a večeří výběrem ze dvou jídel.

Pokud snášíte zimu a mráz hůř, jistě oceníte možnost prohřát se v horkovzdušné sauně. Po pěší túře nebo lyžování zase přijde vhod příjemná masáž.

Dřevem obložené pokoje

Útulná restaurace

Horkovzdušná sauna

Hory, kam jen oko dohlédne

Obec Hojsova Stráž, ve které se penzion nachází, najdete na českoněmeckém pomezí nedaleko Železné Rudy. Všude okolo se rozkládají hory s množstvím turistických tras a cyklostezek pro letní sezonu, a samozřejmě s nepřeberným množstvím běžkařských stop a sjezdovek pro sezonu zimní.

 • Lyžařští a snowboardoví nadšenci se určitě vydají do Ski areálu Špičák v Železné Rudě. Sjezdovky různých obtížností fungují téměř celou lyžařskou sezonu. V případě nedostatku přírodního sněhu si můžete zajezdit na technickém.
 • Opravdu impozantní výhled vám nabídne rozhledna na Pancíři, kterou najdete pouhé 2 km od Železné Rudy. Na vrchol se dostanete sedačkovou lanovkou z areálu Špičák, fyzicky zdatnější jedinci mohou vyrazit po svých.
 • Ať už pěšky, na běžkách nebo na kole, byl by hřích nevyrazit k nedalekému Černému a Čertovu jezeru. Kousek od nich se nachází i Bílá Strž - impozantní, sedm metrů vysoký vodopád.
 • Na sever od Hojsovy Stráže se nachází velkolepé vodní dílo - vodní nádrž Nýrsko, která zásobuje pitnou vodou Klatovy, Plzeň i celé Domažlicko. 
 • Jelikož se budete nacházet jen kousek od německých hranic, můžete si k našim západním sousedům udělat výlet. Z Železné Rudy vede do Bavorského lasa upravovaná běžkařská stopa.

Hory, kam jen oko dohlédne

Užijte si zimní sporty


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 14. 1. 2015 do 30. 6. 2016.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +420 604 501 287 nebo na e-mailu recepce@penzion-vyhlidka.cz.
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • děti do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
  • děti od 3 let a 3. osoba 995 Kč/pobyt.
 • Povinné příplatky (hradí se na místě):
  • pobytová taxa za 17 Kč/noc/dospělá osoba.
 • Ostatní příplatky (nepovinné, hradí se na místě)
  • pobyt se psem za 240 Kč/pobyt.
 • Nákupem více kuponů si můžete pobyt prodloužit.

Hodnocení pobytu

4,3 z 5
Celkem hodnotili 3 zákazníci.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • jaroslava.sebkova 17. 1. 2016

zobrazit hodnocení / 3 zákazníci

nabídka byla ukončena