515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Pobyt na Lipně pro DVA na 3 dny polopenzí a slevovou kartou Lipno card
Ideální pobyt plný zábavy u jezera Lipno pro DVA na 3 dny v Penzionu Tomy 2 Pihlov. Komfortní ubytování, polopenze, welcome drink, sleva na bowling, slevová karta Lipno card a především relax a mnoho tipů na výlety!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko

Pobyt na Lipně pro DVA na 3 dny polopenzí a slevovou kartou Lipno card

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
61 zákazníků
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

14. 4. 2015 – 30. 6. 2015

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Penzion Tomy 2 Pihlov
Pihlov 46
382 26 Horní Planá

www.penziony-tomy.cz
Tel.: 723 241 981 
E-mail: penziontomy-solo@seznam.cz

Pravý relax na Lipně

Chcete si odpočinout u Lipna, našeho největšího vodního díla, bydlet kousek od jeho břehu a mít svou vlastní soukromou pláž? Toužíte zkrátka vypnout a načerpat nové síly? Zábavou a odpočinkem nabitý balíček v lokalitě plné nádherné přírody a památek je tady!

Pravý relax na Lipně

Penzion Tomy 2 Pihlov

Penzion Tomy 2 Pihlov se nachází na levém břehu Lipenské přehrady v malebné obci Pihlov, vzdálené asi 2 kilometry od důležitého turistického střediska Horní Planá. 

Penzion Tomy 2 Pihlov se nachází na levém břehu Lipenské přehrady

Ubytováni budete v komfortně zařízených pokojích s vlastním či společným sociálním zařízením (vybírejte ve 2. kroku objednávky). Jako pozornost vám milý a ochotný personál při příjezdu nabídne welcome drink.

Ubytováni budete v komfortně zařízených pokojích s vlastním či společným sociálním zařízením

Součástí pobytového balíčku jsou snídaně podávané formou švédského stolu, ze kterých si jistě vybere každý dle chuti a nechybí ani 2chodové večeře pro oba. Vychutnávat si je budete v restauraci situované přímo v penzionu, a to po celou dobu vašeho pobytu.

Součástí pobytového balíčku jsou snídaně podávané formou švédského stolu, ze kterých si jistě vybere každý dle chuti a nechybí ani 2chodové večeře pro oba

A co podniknout ve volném čase?

Spoustu zábavy si užijete nejen v okolí penzionu, ale také přímo v jeho areálu! Rozhodně nezapomeňte využít možnost zapůjčení lodiček na malou romantickou plavbu, a to až na dvě hodiny (dle obsazenosti). V případě příznivého počasí můžete lenošit na sluníčku na soukromé pláži penzionu.

Spoustu zábavy si užijete nejen v okolí penzionu, ale také přímo v jeho areálu

Sportovně založené jistě potěší možnost zapůjčení kol a jiného sportovního vybavení. Nachází se zde také nohejbalové hřiště.

Večer si pak užijte příjemné posezení v místní vinárně či můžete uspořádat menší grilovací party na letní zahrádce. Nudit se nebudete ani v případě, že vás zastihne špatné počasí! V rámci balíčku totiž můžete uplatnit 50% slevu na bowling v Horní Plané.

Lipno Card - balíček slev pro všechny

Díky tomuto kuponu také zdarma obdržíte LIPNO CARD - balík slev pro celou rodinu, kde si každý vybere aktivitu, která mu zpříjemní pobyt u Lipna. Těšte se na slevy do:

 • Aquaworldu Lipno (tobogány, bazény i sauna)
 • Active Parku Lipno (lanový park, půjčovna loděk, člunů, kol, bike park)
 • bobovou dráhu, lezeckou stěnu, golf
 • restaurací a kin
 • muzeí a hradů
 • ZOO
 • a mnoho dalších!
Lipno Card - balíček slev pro všechny
 
Kompletní přehled slev, podmínky a jiné užitečné informace najdete ZDE.

Unikátní Stezka korunami stromů s nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Jelikož platí kupon až do června, tak stojí za navštívení i naprostý unikát -  Stezka korunami stromů, která vám poskytne jedinečnou kombinaci mnoha nevšedních zážitků. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je unikátním doplněním Active Parku Lipno. Je vhodná pro všechny od dětí, po seniory i handicapované.

Na stezce dlouhé 675 metrů naleznete kromě jedinečné vyhlídky ze 40 metrové věže i spoustu dobrodružných zážitků. Vystoupáte na vyhlídkovou věž a svezete se nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Na kole po celém Lipně

Lipensko je unikátním spojením divoké, krásné a nedotčené přírody. Najdete zde ale i množství historických a technických památek. S tipy na výlety vám ochotně poradí také personál penzionu. Co zde najdete?

 • Nenáročné trasy pro rodiny, například cyklostezka "S dětmi za čerty", která vás dovede k Čertově stěně anebo "Jezerní cyklotrasa" vedoucí přímo od Lipna do Frymburku.
 • Cyklotrasy pro horská kola a nadšené sportovce s různým převýšením, délkou i náročností. Z těch kratších zkuste například "Vojenským újezdem okolo rybníku Olšina" o délce 32 km. Z dlouhých tras vás možná zaujme trasa "Okolo Lipna - podél Schwarzenberského kanálu" nebo "S Pražáky přes Čerťáky do Pajzlu u Jakuba". 

Pokud neholdujete kolům, zkuste se vydat po některé trase pro in-line brusle. "Jezerní inline stezka Frymburk - Lipno nad Vltavou" a "Inline stezka Nová Pec - Stožec" jsou speciálně upravené právě pro bruslaře.

Turistika s výhledem na Alpy

Zkrátka samozřejmě nepřijdou ani milovníci turistiky a nordic walking. Pro vás je zde jedna z nejkrásnějších tras na Lipensku vůbec. Vydáte se z Lipna nad Vltavou přes Alpskou vyhlídku až do Frymburku. Celá trasa měří 9 km.

Turistika s výhledem na Alpy

Po celou dobu se budete moci kochat pohledem na Lipno, Novohradské hory, SternGartl, Alpy a šumavské třináctistovky - Hochficht, Plechý. 

A kam na celodenní výlet?

 • Nejvýše položený hrad v Česku (1053 m n. m.) - Vítkův hrádek - byl založen v polovině 13. století Vítkem z Načeradce pocházejícím z krumlovské větve rodu Vítkovců a nyní potěší všechny milovníky historie.
 • Hrad Rožmberk pocházející z poloviny 13. století, patří mezi nejstarší hrady Vítkovců, předchůdců jednoho z nejvýznamnějších českých šlechtických rodů - Rožmberků a nyní si v něm užijete několik prohlídkových tras.
 • Navštivte také Cisterciácký klášter ve Vyšším Brodě, jehož krutý osud mu neubral na zajímavosti.
 • Nedaleko Lipna se nachází Schwarzenberský plavební kanál, staré vodní dílo Šumavy, kolem kterého vede cyklotrasa.
 • Za romantikou se zase vydejte k malebnému zámku Hluboká nad Vltavou.
Za romantikou se zase vydejte k malebnému zámku Hluboká nad Vltavou
 • Hora Kleť - rozhledna je vysoká 18 metrů a za příznivého počasí se z ní otevře nádherný pohled na Šumavské lesy, Novohradské hory, a když je opravdu příznivé počasí, je vidět i panorama Alp.
 • Boubínský prales - naučná stezka o délce necelých čtyř kilometrů. Stezka začíná u Boubínského jezírka, zahrnuje celkem osm zastávkových míst a vede po vyznačených cestách. Jedno ze stanovišť návštěvníky zavede k pozůstatkům „Krále smrků“.
 • Plešné jezero - patří k nejnavštěvovanějším místům Šumavy. Morénová hráz je vysoká 30–40 m, kamenné moře sestupuje až 150 m pod jezero. Ledovcový kotel (kar) je zahlouben do severovýchodního svahu nejvyšší hory na české straně Šumavy - Plechého.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 14. 4. 2015 do 30. 6. 2015.
 • Rezervace pobytu na tel. 723 241 981 nebo na e-mailu penziontomy-solo@seznam.cz.
 • Variantu pobytu vybírejte ve 2. kroku objednávky:
  • VARIANTA A: pobyt na 3 dny (2 noci) v pokojích se společným soc. zařízením za 1 890 Kč
  • VARIANTA B: pobyt na 3 dny (2 noci) v pokojích s vlastním soc. zařízením za 1 990 Kč
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Dítě od 3 do 18 let dle telefonické dohody.
  • Další dospělá osoba dle telefonické dohody.
  • Turistická taxa 21 Kč/osoba/noc.
 • Děti do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA.
 • Pes ZDARMA.
 • Více informací na www.penziony-tomy.cz.

Hodnocení pobytu

2,7 z 5
Celkem hodnotili 3 zákazníci.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • hrazankovamarie — 2. 6. 2016

  výborný přístup personálu ke klientům

 • afrous — 1. 6. 2016

zobrazit hodnocení / 3 zákazníci

Výběr varianty

nabídka byla ukončena