515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Pobyt na Lipně pro DVA na 3 dny polopenzí a slevou na bowling
Ideální pobyt plný zábavy u jezera Lipno pro DVA na 3 dny v Penzionu Tomy 2 Pihlov. Komfortní ubytování, polopenze, welcome drink, sleva na bowling a především relax a mnoho tipů na výlety!
Pobyt na Lipně pro DVA na 3 dny polopenzí a slevou na bowling
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko

Pobyt na Lipně pro DVA na 3 dny polopenzí a slevou na bowling

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
42 zákazníků
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

27. 8. 2015 – 30. 9. 2015

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Penzion Tomy 2 Pihlov
Pihlov 46
382 26 Horní Planá

www.penziony-tomy.cz
Tel.: +420 723 241 981 
E-mail: penziontomy-solo@seznam.cz

Chcete si odpočinout u Lipna, našeho největšího vodního díla, bydlet kousek od jeho břehu a mít svou vlastní soukromou pláž? Toužíte zkrátka vypnout a načerpat nové síly? Zábavou a odpočinkem nabitý balíček v lokalitě plné nádherné přírody a památek je tady!

Vypněte a načerpejte nové síly

Penzion Tomy 2 Pihlov

Penzion Tomy 2 Pihlov se nachází na levém břehu Lipenské přehrady v malebné obci Pihlov, vzdálené asi 2 kilometry od důležitého turistického střediska Horní Planá. 

Penzion Tomy 2 Pihlov

Ubytováni budete v komfortně zařízených pokojích s vlastním či společným sociálním zařízením (vybírejte ve 2. kroku objednávky). Jako pozornost vám milý a ochotný personál při příjezdu nabídne welcome drink.

Pokoje mají vlastní koupelnu

Součástí pobytového balíčku jsou snídaně podávané formou švédského stolu, ze kterých si jistě vybere každý dle chuti a nechybí ani 2-chodové večeře pro oba. Vychutnávat si je budete v restauraci situované přímo v penzionu, a to po celou dobu vašeho pobytu.

Snídaně podávané formou švédského stolu

A co podniknout ve volném čase?

Spoustu zábavy si užijete nejen v okolí penzionu, ale také přímo v jeho areálu!

V případě příznivého počasí můžete například lenošit na sluníčku na soukromé pláži penzionu. V penzionu si můžete zapůjčit také lodičky či šlapadla. Sportovně založené jistě potěší možnost zapůjčení kol a jiného sportovního vybavení. Nachází se zde také nohejbalové hřiště.

Zahrajte si bowling

Večer si pak užijte příjemné posezení v místní vinárně či můžete uspořádat menší grilovací party na letní zahrádce. Nudit se nebudete ani v případě, že vás zastihne špatné počasí! V rámci balíčku totiž můžete uplatnit 50% slevu na bowling v Horní Plané.

Unikátní Stezka korunami stromů s nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Za navštívení stojí i naprostý unikát -  Stezka korunami stromů, která vám poskytne jedinečnou kombinaci mnoha nevšedních zážitků. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je unikátním doplněním Active Parku Lipno. Je vhodná pro všechny od dětí, po seniory i handicapované.

Na stezce dlouhé 675 metrů naleznete kromě jedinečné vyhlídky ze 40 metrové věže i spoustu dobrodružných zážitků. Vystoupáte na vyhlídkovou věž a svezete se nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Na kole po celém Lipně

Lipensko je unikátním spojením divoké, krásné a nedotčené přírody. Najdete zde ale i množství historických a technických památek. S tipy na výlety vám ochotně poradí také personál penzionu. Co zde najdete?

Na kole po celém Lipně

 • Nenáročné trasy pro rodiny, například cyklostezka "S dětmi za čerty", která vás dovede k Čertově stěně anebo "Jezerní cyklotrasa" vedoucí přímo od Lipna do Frymburku.
 • Cyklotrasy pro horská kola a nadšené sportovce s různým převýšením, délkou i náročností. Z těch kratších zkuste například "Vojenským újezdem okolo rybníku Olšina" o délce 32 km. Z dlouhých tras vás možná zaujme trasa "Okolo Lipna - podél Schwarzenberského kanálu" nebo "S Pražáky přes Čerťáky do Pajzlu u Jakuba". 

Pokud neholdujete kolům, zkuste se vydat po některé trase pro in-line brusle. "Jezerní inline stezka Frymburk - Lipno nad Vltavou" a "Inline stezka Nová Pec - Stožec" jsou speciálně upravené právě pro bruslaře.

Turistika s výhledem na Alpy

Zkrátka samozřejmě nepřijdou ani milovníci turistiky a nordic walking. Pro vás je zde jedna z nejkrásnějších tras na Lipensku vůbec. Vydáte se z Lipna nad Vltavou přes Alpskou vyhlídku až do Frymburku. Celá trasa měří 9 km.

Turistika s výhledem na Alpy

Po celou dobu se budete moci kochat pohledem na Lipno, Novohradské hory, SternGartl, Alpy a šumavské třináctistovky - Hochficht, Plechý. 

A kam na celodenní výlet?

 • Nejvýše položený hrad v Česku (1 053 m n. m.) - Vítkův hrádek - byl založen v polovině 13. století Vítkem z Načeradce pocházejícím z krumlovské větve rodu Vítkovců a nyní potěší všechny milovníky historie.
 • Hrad Rožmberk, pocházející z poloviny 13. století, patří mezi nejstarší hrady Vítkovců, předchůdců jednoho z nejvýznamnějších českých šlechtických rodů - Rožmberků a nyní si v něm užijete několik prohlídkových tras.
 • Navštivte také Cisterciácký klášter ve Vyšším Brodě, jehož krutý osud mu neubral na zajímavosti.
 • Nedaleko Lipna se nachází Schwarzenberský plavební kanál, staré vodní dílo Šumavy, kolem kterého vede cyklotrasa.
 • Za romantikou se zase vydejte k malebnému zámku Hluboká nad Vltavou.
Zámek Hluboká nad Vltavou
 • Hora Kleť - rozhledna je vysoká 18 metrů a za příznivého počasí se z ní otevře nádherný pohled na Šumavské lesy, Novohradské hory, a když je opravdu příznivé počasí, je vidět i panorama Alp.
 • Boubínský prales - naučná stezka o délce necelých čtyř kilometrů. Stezka začíná u Boubínského jezírka, zahrnuje celkem osm zastávkových míst a vede po vyznačených cestách. Jedno ze stanovišť návštěvníky zavede k pozůstatkům „Krále smrků“.
 • Plešné jezero - patří k nejnavštěvovanějším místům Šumavy. Morénová hráz je vysoká 30–40 m, kamenné moře sestupuje až 150 m pod jezero. Ledovcový kotel (kar) je zahlouben do severovýchodního svahu nejvyšší hory na české straně Šumavy - Plechého.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 27. 8. 2015 do 30. 9. 2015.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +420 723 241 981 nebo na e-mailu penziontomy-solo@seznam.cz.
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • dítě do 2,9 let bez nároku na lůžko zdarma.
  • dítě od 3 do 18 let dle telefonické dohody.
 • Povinné příplatky (hradí se na místě):
  • turistická taxa 21 Kč/osoba/noc.
 • Ostatní příplatky (nepovinné, hradí se na místě):
  • další dospělá osoba dle telefonické dohody.
  • pobyt s domácím mazlíčkem zdarma.

Hodnocení pobytu

2,7 z 5
Celkem hodnotili 3 zákazníci.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • hrazankovamarie — 2. 6. 2016

  výborný přístup personálu ke klientům

 • afrous — 1. 6. 2016

zobrazit hodnocení / 3 zákazníci

Výběr varianty

nabídka byla ukončena