515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Pobyt na Lipně pro DVA na 3 dny polopenzí a slevou na bowling
Ideální pobyt plný zábavy u jezera Lipno pro DVA na 3 dny v Penzionu Tomy 2 Pihlov. Komfortní ubytování, polopenze, welcome drink, sleva na bowling a především relax a mnoho tipů na výlety!
Pobyt na Lipně pro DVA na 3 dny polopenzí a slevou na bowling
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Lipno

Pobyt na Lipně pro DVA na 3 dny polopenzí a slevou na bowling

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2015

Kde uplatnit voucher

Penzion Tomy 2 Pihlov
Pihlov 46
382 26 Horní Planá

www.penziony-tomy.cz
Tel.: +420 723 241 981 
E-mail: penziontomy-solo@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Chcete si odpočinout u Lipna, našeho největšího vodního díla, bydlet kousek od jeho břehu a mít svou vlastní soukromou pláž? Toužíte zkrátka vypnout a načerpat nové síly? Zábavou a odpočinkem nabitý balíček v lokalitě plné nádherné přírody a památek je tady!

Vypněte a načerpejte nové síly

Penzion Tomy 2 Pihlov

Penzion Tomy 2 Pihlov se nachází na levém břehu Lipenské přehrady v malebné obci Pihlov, vzdálené asi 2 kilometry od důležitého turistického střediska Horní Planá. 

Penzion Tomy 2 Pihlov

Ubytováni budete v komfortně zařízených pokojích s vlastním či společným sociálním zařízením (vybírejte ve 2. kroku objednávky). Jako pozornost vám milý a ochotný personál při příjezdu nabídne welcome drink.

Pokoje mají vlastní koupelnu

Součástí pobytového balíčku jsou snídaně podávané formou švédského stolu, ze kterých si jistě vybere každý dle chuti a nechybí ani 2-chodové večeře pro oba. Vychutnávat si je budete v restauraci situované přímo v penzionu, a to po celou dobu vašeho pobytu.

Snídaně podávané formou švédského stolu

A co podniknout ve volném čase?

Spoustu zábavy si užijete nejen v okolí penzionu, ale také přímo v jeho areálu!

V případě příznivého počasí můžete například lenošit na sluníčku na soukromé pláži penzionu. V penzionu si můžete zapůjčit také lodičky či šlapadla. Sportovně založené jistě potěší možnost zapůjčení kol a jiného sportovního vybavení. Nachází se zde také nohejbalové hřiště.

Zahrajte si bowling

Večer si pak užijte příjemné posezení v místní vinárně či můžete uspořádat menší grilovací party na letní zahrádce. Nudit se nebudete ani v případě, že vás zastihne špatné počasí! V rámci balíčku totiž můžete uplatnit 50% slevu na bowling v Horní Plané.

Unikátní Stezka korunami stromů s nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Za navštívení stojí i naprostý unikát -  Stezka korunami stromů, která vám poskytne jedinečnou kombinaci mnoha nevšedních zážitků. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je unikátním doplněním Active Parku Lipno. Je vhodná pro všechny od dětí, po seniory i handicapované.

Na stezce dlouhé 675 metrů naleznete kromě jedinečné vyhlídky ze 40 metrové věže i spoustu dobrodružných zážitků. Vystoupáte na vyhlídkovou věž a svezete se nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Na kole po celém Lipně

Lipensko je unikátním spojením divoké, krásné a nedotčené přírody. Najdete zde ale i množství historických a technických památek. S tipy na výlety vám ochotně poradí také personál penzionu. Co zde najdete?

Na kole po celém Lipně

 • Nenáročné trasy pro rodiny, například cyklostezka "S dětmi za čerty", která vás dovede k Čertově stěně anebo "Jezerní cyklotrasa" vedoucí přímo od Lipna do Frymburku.
 • Cyklotrasy pro horská kola a nadšené sportovce s různým převýšením, délkou i náročností. Z těch kratších zkuste například "Vojenským újezdem okolo rybníku Olšina" o délce 32 km. Z dlouhých tras vás možná zaujme trasa "Okolo Lipna - podél Schwarzenberského kanálu" nebo "S Pražáky přes Čerťáky do Pajzlu u Jakuba". 

Pokud neholdujete kolům, zkuste se vydat po některé trase pro in-line brusle. "Jezerní inline stezka Frymburk - Lipno nad Vltavou" a "Inline stezka Nová Pec - Stožec" jsou speciálně upravené právě pro bruslaře.

Turistika s výhledem na Alpy

Zkrátka samozřejmě nepřijdou ani milovníci turistiky a nordic walking. Pro vás je zde jedna z nejkrásnějších tras na Lipensku vůbec. Vydáte se z Lipna nad Vltavou přes Alpskou vyhlídku až do Frymburku. Celá trasa měří 9 km.

Turistika s výhledem na Alpy

Po celou dobu se budete moci kochat pohledem na Lipno, Novohradské hory, SternGartl, Alpy a šumavské třináctistovky - Hochficht, Plechý. 

A kam na celodenní výlet?

 • Nejvýše položený hrad v Česku (1 053 m n. m.) - Vítkův hrádek - byl založen v polovině 13. století Vítkem z Načeradce pocházejícím z krumlovské větve rodu Vítkovců a nyní potěší všechny milovníky historie.
 • Hrad Rožmberk, pocházející z poloviny 13. století, patří mezi nejstarší hrady Vítkovců, předchůdců jednoho z nejvýznamnějších českých šlechtických rodů - Rožmberků a nyní si v něm užijete několik prohlídkových tras.
 • Navštivte také Cisterciácký klášter ve Vyšším Brodě, jehož krutý osud mu neubral na zajímavosti.
 • Nedaleko Lipna se nachází Schwarzenberský plavební kanál, staré vodní dílo Šumavy, kolem kterého vede cyklotrasa.
 • Za romantikou se zase vydejte k malebnému zámku Hluboká nad Vltavou.
Zámek Hluboká nad Vltavou
 • Hora Kleť - rozhledna je vysoká 18 metrů a za příznivého počasí se z ní otevře nádherný pohled na Šumavské lesy, Novohradské hory, a když je opravdu příznivé počasí, je vidět i panorama Alp.
 • Boubínský prales - naučná stezka o délce necelých čtyř kilometrů. Stezka začíná u Boubínského jezírka, zahrnuje celkem osm zastávkových míst a vede po vyznačených cestách. Jedno ze stanovišť návštěvníky zavede k pozůstatkům „Krále smrků“.
 • Plešné jezero - patří k nejnavštěvovanějším místům Šumavy. Morénová hráz je vysoká 30–40 m, kamenné moře sestupuje až 150 m pod jezero. Ledovcový kotel (kar) je zahlouben do severovýchodního svahu nejvyšší hory na české straně Šumavy - Plechého.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 27. 8. 2015 do 30. 9. 2015.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +420 723 241 981 nebo na e-mailu penziontomy-solo@seznam.cz.
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • dítě do 2,9 let bez nároku na lůžko zdarma.
  • dítě od 3 do 18 let dle telefonické dohody.
 • Povinné příplatky (hradí se na místě):
  • turistická taxa 21 Kč/osoba/noc.
 • Ostatní příplatky (nepovinné, hradí se na místě):
  • další dospělá osoba dle telefonické dohody.
  • pobyt s domácím mazlíčkem zdarma.

Hodnocení pobytu

2,7 z 5
Celkem hodnotili 3 zákazníci.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • hrazankovamarie 7. 9. 2015

  výborný přístup personálu ke klientům

 • afrous 7. 7. 2015

zobrazit hodnocení / 3 zákazníci

Výběr varianty

nabídka byla ukončena