515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Červenohorské sedlo pro DVA na 3/4 dny s bohatou polopenzí
Pohádková dovolená přímo na hřebenu v Hotelu Červenohorské Sedlo pro DVA + děti do 5 let zdarma. Polopenze, bazén, kulečník, hřiště i spousta turistických tras... zkrátka vše co potřebujete pro skvělou dovolenou společně s úžasným výhledem na vrcholy!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jeseníky

Červenohorské sedlo pro DVA na 3/4 dny s bohatou polopenzí

-50 %
Červenohorské sedlo pro DVA na 3/4 dny s bohatou polopenzí

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 135 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 10. 8. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Červenohorské Sedlo
Domašov 80
Bělá pod Pradědem
790 85

www.hotelchs.cz
Telefon: 723 501 310
E-mail: hotelchs@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Letní dovolená uprostřed Jeseníků

Chtěli byste na dovolenou, ale ještě nevíte kam? Vyražte za horskou přírodou do Jeseníků na Červenohorské sedlo. Je zde možnost turistiky po nepřeberném množství turistických tras, cyklistiky nebo odpočinkových aktivit, jako je kulečník či plavání.

Užijte si aktivní dovolenou

Hotel Červenohorské sedlo - ubytování přímo v sedle

Hotel je umístěn přímo na hřebenu Červenohorského sedla a skládá se ze dvou propojených budov. V jedné budově se nacházejí dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, ve druhé budově jsou rodinné pokoje, které se skládají ze dvou poropojených místností.

Čeká vás ubytování v unikátní lokalitě na hřebenu Červenohorského sedla

Z pokoje budete mít úžasný výhled

Ubytování přímo na horském sedle má mnoho výhod, jednou takovou je úžasný výhled, který budete mít přímo z Vašeho pokoje!

Příroda Jeseníků je nádherná

Bohatá polopenze z kvalitních surovin

Na bufetových stolech v hotelové restauraci najdete jak na snídani, tak k večeři jen ty nejkvalitnější a vždy čerstvé suroviny. Nabídka je opravdu bohatá a Vy si sami můžete vybrat na co máte zrovna chuť. 

Pochutnáte si na polopenzi z čerstvých surovin

Na snídani tu najdete uzeniny, sýry i křupavé pečivo. K večeři můžete zvolit českou klasiku, lehká jídla, ryby, vegetariánské pokrmy, dětská jídla i sladkou variantu. A pokud se nebudete moci rozhodnout, tak klidně vyzkoušejte více druhů! :-)

A až se posilníte určitě využijte hotelového vnitřního plaveckého bazénu, který je příjemně vyhřívaný.

K dispozici vám bude také hotelový bazén

Turistika a aktivní vyžití v Jeseníkách

Několik kilometrů cyklistických stezek nabízí ideální vyžití pro nenáročné i zkušené cyklisty. Na své si přijdou i milovníci pěší turistiky - stačí si jen vybrat, na který vrcholek se vydáte. Pohodlně se po značených hřebenových turistických trasách můžete vydat skrz nádhernou přírodu na mnohá zajímavá místa!

 • Vysoký vodopád - 6 km od hotelu. Jedná se o nejvyšší vodopád Hrubého Jeseníku, původní 45 m vysoký převis byl vlivem povodně rozrušen na řadu úchvatných kaskád.
 • Praděd - 10 km od hotelu. Jako nejvyšší hora Moravy, se svým dalekým rozhledem z vysílače, jistě stojí za návštěvu.
 • Kralický Sněžník - Na nejvyšší vrchol v okolí se můžete vydat přímo z Dolní Moravy. Cestu si můžete zkrátit lanovkou a nahoře Vás čeká krásný výhled.
 • 4 rozhledny v Červené vodě. Každá z nich je jiná, ale všechny spojuje krásný výhled a okouzlující příroda cestou i okolo rozhledny.
 • Navštívit můžete i dvě jeskyně - Na Pomezí a Na Špičáku, a také řadu vyhlídek či rozhleden.
 • Dlouhé Stráně - V Hrubém Jeseníku se rozprostírá vodní nádrž Dlouhé Stráně. Nádherné panorama třpytící se vodní hladinou si nenechte ujít! Na kopec se můžete nechat vyvézt lanovkou.

Vydejte se na výlet na Dlouhé Stráně

 • Velké Losiny - vyjma termálního koupaliště s vodou vyhřátou na 36°C, nevynechejte ani prohlídku papírny a návštěvu zámku.
 • Balneopark lázní Jeseník - tato unikátní vodní zahrada slouží nejen k hydroterapii, ale je ideální také pro relaxaci a načerpání nové síly.

Blízko jsou také tradiční papírny ve Velkých Losinách

Pokud hledáte akční zábavu a adrenalim, navtivte některou z atrakcí:

 • Bobová dráha (31 km od hotelu) - skvělá atrakce, kterou ocení všichni milovníci adrenalinu, užijte si jízdu po jedné z nejdelších a nejpropracovanějších bobových drah v ČR.
 • Lanový park (22 km od hotelu) – největší lanový park v ČR, prověřte svou zdatnost při zdolávání překážek lanové dráhy a užijte si den plný zábavy, nezapomenutelných zážitků i adrenalinu!
 • Jízda na Segway (17 km od hotelu) – užijte si super zábavu a zážitek, na který budete dlouho vzpomínat! Půjčte si jedno z terénních vozítek a vychutnejte si trasu, která vede nádhernou horskou přírodou.
 • Dětský Fun park (31 km od hotelu) – tento zábavní park pro děti se nachází v areálu lanového parku. Zabaví se ti nejmenší, ale i starší děti, připraven je totiž skákací hrad, velké trampolíny, horo stěna a mnoho dalšího. Vychutnejte si šálek kávy a při tom mějte svá dítka stále na očích.

Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 19.6.2014 do 10.8.2014.
 • Rezervace pobytu telefonem 723 501 310 nebo e-mailem hotelchs@seznam.cz.
 • Kupony lze spojovat a prodloužit si tak pobyt.
 • Děti do 5 let zdarma (bez nároku na lůžko a stravu). Příplatek za polopenzi 88 Kč/noc.
 • Děti do 5 let na samostatném lůžku s polopenzí za 240 Kč/noc.
 • Děti od 5 do 15 let na samostatném lůžku s polopenzí za 300 Kč/noc.
 • V ceně není zahrnuta turistická taxa 21 Kč/noc.
 • Více informací na www.hotelchs.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena