515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Slovensko
Pobyt pro DVA na 4 dny v Nízkých Tatrách - Apartmány Lipka
Ubytujte se v malebném prostředí Nízkých Tater, konkrétně Demanovské doliny nedaleko ledové jeskyně, v Apartmánech Lipka na 4 dny. Užijte si turistiky, cyklistiky nebo třeba termálních lázní ve dvou nebo s celou rodinou!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Nízke Tatry

Pobyt pro DVA na 4 dny v Nízkých Tatrách - Apartmány Lipka

-33 %
Pobyt pro DVA na 4 dny v Nízkých Tatrách - Apartmány Lipka
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2015

Kde uplatnit voucher

Apartmány Lipka
Pavčina Lehota 332
031 01 Liptovský Mikuláš
Slovensko

svk.apartmanylipka.sk
Tel.: +421 908 698 145
E-mail: staron@apartmanylipka.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Odpočinek v přírodě

Nízké Tatry jsou opravdovým pokladem Slovenska, který jistě stojí za vidění a prozkoumání. Pokud jste ještě nenavštívili Tatry, tak je právě teď ta správná chvíle to napravit. Apartmány Lipka zajistí, že se v této krajině budete cítit opravdu výborně.

Odpočinek v přírodě

Moderní apartmány Lipka

Apartmánový dům Lipka skrývá moderně zařízené apartmány, které svou vybaveností a komfortem uspokojí každého. Umístění apartmánu jen kousek od ledové jeskyně je jen sladkou tečkou.

Apartmány Lipka

Interiér apartmánu je přizpůsobený pro pobyt až 4 osob a plně vybavený. Nechybí kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, vlastní sociální zařízení, TV, satelit a balkón s výhledem na lesy.

Komfortní apartmány

Apartmány mají vlastní koupelnu

Víno a mísa ovoce součástí

Součástí balíčku je i láhev vína na zpříjemnění některého z vašich večerů třeba na balkóně vašeho apartmánu a mísa ovoce, protože je přece důležité doplňovat vitamíny, obzvlášť, když se budete vydávat na pořádné tůry.

Plně vybavené apartmány

Zhruba 7-8 km od ubytování naleznete velké obchodní řetězce pro nákup potravin k vašemu vaření, ovšem doporučujeme také vyzkoušet místní speciality v některé z výborných slovenských restaurací.

Apartmány Lipka

Za lenošením do termálů, za zábavou do aquaparků

Tatry jsou nejen synonymem pro turistiku, ale také pro relaxaci v termálech! Určitě navštivte:

 • Aquapark Tatralandia - největší areál vodní zábavy na Slovensku, v Čechách a Polsku. Od vašeho ubytování je areál vzdálený necelých 11 km. Aktuálně největším lákadlem je TROPICAL PARADISE, který je řešen jako kousek karibského tropického ráje s průměrnou teplotou 30°C a s originální tropickou flórou. V celém prostoru roste mnoho živých palem (s výškou do 10 metrů). Pod těmito palmami si každý najde svůj kousek na odpočinek. Mimo to vás čekají 3 celoroční bazény, saunový svět, vířivky a mnohem víc... 

Aquapark Tatralandia

 • Liptovský Ján a Bešeňová - velice oblíbené a léčivé termály, které jsou nedaleko od ubytování a jistě stojí za vyzkoušení. Není nic lepšího, než si po náročné túře ohřát tělo v termálních vodách.

Bešeňová

Krásná příroda a čistý vzduch - to jsou Tatry

Liptov je obecně považován za jedno z nejkrásnějších míst celého Slovenska. Je také jedním z nejnavštěvovanějších míst a nudit se zde rozhodně nebudete.

 • Národní park Nízké Tatry - největší chráněné území na Slovensku známé díky Demanovské dolině, ve které leží právě Apartmány Lipka, množství sjezdovek a spletitým cykloturistickým trasám.
 • Demänovské ledové jeskyně - tvoří nejnavštěvovanější jeskynní komplex na Slovensku, který je naprostným unikátem a jen 1,5 km od ubytování. Jeskyně je přístupná jen v létě.
Demänovské ledové jeskyně
 • Jeskyně Svobody - součást jeskynního komplexu Demänovských jeskyní, které skrývají nejdelší systém chodeb na celém Slovensku.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 8. 4. 2015 do 30. 6. 2015.
 • Rezervace pobytu na tel. +421 908 698 145 nebo na
  e-mailu staron@apartmanylipka.sk.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Děti do 3 let zdarma.
  • Dalsí dospělá osoba 50% z ceny kuponu.
  • Domácí mazlíček 15 EUR/pobyt (jen malé rasy).
  • Ubytovací poplatek obci 1,5 EUR/osoba/noc.
 • Kupony lze spojovat a prodloužit si tak pobyt.
 • Pro pobyt ve 4 osobách zakupte 2 kupony.
 • Check-in 14:00, check-out 10:00.
 • Více informací na svk.apartmanylipka.sk.
nabídka byla ukončena