515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Slovensko
Pobyt pro DVA na 4 dny v Nízkých Tatrách - Apartmány Lipka
Ubytujte se v malebném prostředí Nízkých Tater, konkrétně Demanovské doliny nedaleko ledové jeskyně, v Apartmánech Lipka na 4 dny. Užijte si turistiky, cyklistiky nebo třeba termálních lázní ve dvou nebo s celou rodinou!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Nízke Tatry

Pobyt pro DVA na 4 dny v Nízkých Tatrách - Apartmány Lipka

-33 %
Pobyt pro DVA na 4 dny v Nízkých Tatrách - Apartmány Lipka
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2015

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Apartmány Lipka
Pavčina Lehota 332
031 01 Liptovský Mikuláš
Slovensko

svk.apartmanylipka.sk
Tel.: +421 908 698 145
E-mail: staron@apartmanylipka.sk

Odpočinek v přírodě

Nízké Tatry jsou opravdovým pokladem Slovenska, který jistě stojí za vidění a prozkoumání. Pokud jste ještě nenavštívili Tatry, tak je právě teď ta správná chvíle to napravit. Apartmány Lipka zajistí, že se v této krajině budete cítit opravdu výborně.

Odpočinek v přírodě

Moderní apartmány Lipka

Apartmánový dům Lipka skrývá moderně zařízené apartmány, které svou vybaveností a komfortem uspokojí každého. Umístění apartmánu jen kousek od ledové jeskyně je jen sladkou tečkou.

Apartmány Lipka

Interiér apartmánu je přizpůsobený pro pobyt až 4 osob a plně vybavený. Nechybí kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, vlastní sociální zařízení, TV, satelit a balkón s výhledem na lesy.

Komfortní apartmány

Apartmány mají vlastní koupelnu

Víno a mísa ovoce součástí

Součástí balíčku je i láhev vína na zpříjemnění některého z vašich večerů třeba na balkóně vašeho apartmánu a mísa ovoce, protože je přece důležité doplňovat vitamíny, obzvlášť, když se budete vydávat na pořádné tůry.

Plně vybavené apartmány

Zhruba 7-8 km od ubytování naleznete velké obchodní řetězce pro nákup potravin k vašemu vaření, ovšem doporučujeme také vyzkoušet místní speciality v některé z výborných slovenských restaurací.

Apartmány Lipka

Za lenošením do termálů, za zábavou do aquaparků

Tatry jsou nejen synonymem pro turistiku, ale také pro relaxaci v termálech! Určitě navštivte:

 • Aquapark Tatralandia - největší areál vodní zábavy na Slovensku, v Čechách a Polsku. Od vašeho ubytování je areál vzdálený necelých 11 km. Aktuálně největším lákadlem je TROPICAL PARADISE, který je řešen jako kousek karibského tropického ráje s průměrnou teplotou 30°C a s originální tropickou flórou. V celém prostoru roste mnoho živých palem (s výškou do 10 metrů). Pod těmito palmami si každý najde svůj kousek na odpočinek. Mimo to vás čekají 3 celoroční bazény, saunový svět, vířivky a mnohem víc... 

Aquapark Tatralandia

 • Liptovský Ján a Bešeňová - velice oblíbené a léčivé termály, které jsou nedaleko od ubytování a jistě stojí za vyzkoušení. Není nic lepšího, než si po náročné túře ohřát tělo v termálních vodách.

Bešeňová

Krásná příroda a čistý vzduch - to jsou Tatry

Liptov je obecně považován za jedno z nejkrásnějších míst celého Slovenska. Je také jedním z nejnavštěvovanějších míst a nudit se zde rozhodně nebudete.

 • Národní park Nízké Tatry - největší chráněné území na Slovensku známé díky Demanovské dolině, ve které leží právě Apartmány Lipka, množství sjezdovek a spletitým cykloturistickým trasám.
 • Demänovské ledové jeskyně - tvoří nejnavštěvovanější jeskynní komplex na Slovensku, který je naprostným unikátem a jen 1,5 km od ubytování. Jeskyně je přístupná jen v létě.
Demänovské ledové jeskyně
 • Jeskyně Svobody - součást jeskynního komplexu Demänovských jeskyní, které skrývají nejdelší systém chodeb na celém Slovensku.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 8. 4. 2015 do 30. 6. 2015.
 • Rezervace pobytu na tel. +421 908 698 145 nebo na
  e-mailu staron@apartmanylipka.sk.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Děti do 3 let zdarma.
  • Dalsí dospělá osoba 50% z ceny kuponu.
  • Domácí mazlíček 15 EUR/pobyt (jen malé rasy).
  • Ubytovací poplatek obci 1,5 EUR/osoba/noc.
 • Kupony lze spojovat a prodloužit si tak pobyt.
 • Pro pobyt ve 4 osobách zakupte 2 kupony.
 • Check-in 14:00, check-out 10:00.
 • Více informací na svk.apartmanylipka.sk.
nabídka byla ukončena