515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Pohodový pobyt pro DVA na 3 dny v Jizerských horách
Pohodový pobyt v Jizerských horách pro DVA na 3 dny v Hotelu Emilka se snídaní. Ideální pro milovníky aktivní dovolené či rodiny s dětmi - Jizerky jsou cyklistický, turistický a houbařský ráj!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jizerské hory

Pohodový pobyt pro DVA na 3 dny v Jizerských horách

-49 %
Pohodový pobyt pro DVA na 3 dny v Jizerských horách
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 93 zákazníků
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 10. 2013

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Napište nám na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Kde uplatnit voucher

Hotel Emilka
Na Novině 401
468 61 Desná III
Souš v Jizerských horách

www.hotelemilka.cz
tel. +420 608 737 730, +420 483 300 335
e-mail: hotel.emilka@volny.cz

Skvělá dovolená za hubičku v centru Jizerských hor

Kam vyrazit za levno na pár dní a přesto si užít klídek a pohodu v panenské přírodě a komfortním hotelu? Jizerky jsou jasná volba - vězte totiž, že v Hotelu Emilka, čeká na Vás idylka!

Hotel Emilka - perfektní výchozí bod k výletům

V letním období se Jizerské hory stávají vyhledávaným cílem turistů, cyklistů i houbařů. Vydejte se do lesů a užijte si přírodní bohatství v podobě panenské přírody, různých druhů hub a lesního ovoce a čistého vzduchu.

Aby jste si všechny možnosti Jizerek pořádně užili, máme pro Vás připraveno ještě komfortní ubytování v Hotelu Emilka. Příjemný hotel je bezbariérový a poskytuje ubytování v jednoduše, avšak příjemně zařízených pokojích. 

Část pokojů je řešena jako vícelůžkové rodinné pokoje – apartmány, tedy dva oddělené pokoje s jedním sociálním zařízením. Každý pokoj nebo apartmán má vlastní sociální zařízeni a je vybaven televizí se satelitem a telefonem.

Parkování na kamerově hlídaném parkovišti, Wi-Fi i možnost úschovy sportovního vybavení v kolárně je součástí balíčku. Stejně tak i snídaně formou švédských stolů, které si můžete vychutnat v nekuřácké klimatizované restauraci, na terase s nádherných výhledem nebo na zahrádce s jezírkem a vodopádem.

V hotelu se nikdy nebudete nudit

Hotel poskytuje možnosti vyžití dětem i dospělým. Pro ratolesti je připraven vnitřní i venkovní dětský koutek s prolézačkami, houpačky, pískoviště a trampolína. Dospělí využijí antukové volejbalové či nohejbalové hřiště či stolní tenis. Večer pak můžete posedět u ohýnku s možností opékání a grilování.

Neobvyklý zážitek pro Vaše děti může poskytnou projížďka na koníkovi. V případě nepříznivého počasí se jistě zabavíte ve společenské místnosti, kde je k zapůjčení mnoho společenských her, kulečník, stolní fotbal, elektronické šipky či TV se satelitním příjmem. 

Léto plné zábavy v Jizerských horách

Jizerské hory se rozkládají na samém severu České republiky mezi Lužickými horami a Krkonošemi. Nejvyšším vrcholem na české straně pohoří je Smrk (1124 m.n.m.), řada dalších vrcholů přesahuje 1000 m.n.m.

Turistické a cyklo trasy Vás dovedou k mnoha krásám Jizerek - dobrodružství například slibuje procházka na Bílou Desnou k Protržené přehradě, která je národní kulturní památkou. Nevynechejte ani nejvyšší vrchol Smrk s nově obnovenou rozhlednou a další rozhledny Štěpánka, Tanvaldský Špičák, Černá Studnice či Mumlavský vodopád.

 • Nádherné jsou vodopády na Černé Desné a kaskádovité jezy na Bílé Desné. 
 • Oblíbeným cílem jsou Hejnice se známým poutním místem – bazilikou Navštívení Panny Marie. Nedaleko Hejnic se pak nachází lázeňské městečko Libverda s léčivými prameny minerální vody a známou technickou památkou, restaurací Obří sud.
 • Přírodní rezervace Jedlový Důl (vodopády a peřeje na říčce Jedlová – naučná stezka).
 • V nedalekém Liberci můžete navštívit kromě známého aquaparku i restauraci Ještěd, kam vede kabinová lanová dráha.
 • Můžete navštívit městečko Frýdlant s gotickým hradem a zámkem.
 • Malá strana (přechodové rašeliniště CHKO).
 • Vodní nádrž Josefův Důl.
 • Jizerská magistrála nabízí 115 km cyklistických tras. V blízkosti Harrachov, Smržovka, Kořenov.

Další možnosti letního koupání poskytuje přírodní koupaliště Přehradapřehrada Černá Nisa v Bedřichově či koupaliště v Jablonci nad Nisou. V Jablonci dále najdete i bobovou dráhu či Muzeum skla a bižuterie. V Tanvaldu (4 km) vás čeká letní koupaliště, minigolf, tenisové kurty a kino Jas.

Do Liberce za koupáním, zábavou i vzděláním

Asi 30 minut jízdy autem bude stačit a dorazíte do Liberce. Zde, mimo prohlídku pamětihodností, absolvujte také návštěvu aquaparku Babylon. Najdete zde vodní atrakce od klasických až po ty adrenalinové a relaxovat můžete také v saunovém světě či na letní terase.

Součástí centra Babylon je také IQ centrum, kde se Vy i Vaše děti na více než dvou stovkách exponátů poučíte o zajímavostem ze všech oblastí lidského života. O víkendu se těšte také na science show. V areálu se nachází také lunapark, golfový simulátor, laser game, bowling a nespočet dalších atrakcích, jejichž přehled najdete zde. V Liberci dále najdete také ZOO či Botanickou zahradu. 


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 26.7. do 30.10.2013.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 608 737 730, +420 483 300 335 nebo emailu hotel.emilka@volny.cz.
 • Dítě do 6 let zdarma i se snídaní.
 • Děti 6 - 12 let 200 Kč/noc se snídaní.
 • Třetí dospělá osoba na pokoji 250 Kč/noc se snídaní.
 • Nákupem více kuponů si pobyt prodlužte!
 • Hotel vítá domácí mazlíčky (za příplatek 50 Kč/noc).
 • Check-in do 20 hod., check-out do 11 hod.
 • Více informací na www.hotelemilka.cz.
nabídka byla ukončena