515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Pohodový pobyt pro DVA na 3 dny v Jizerských horách
Pohodový pobyt v Jizerských horách pro DVA na 3 dny v Hotelu Emilka se snídaní. Ideální pro milovníky aktivní dovolené či rodiny s dětmi - Jizerky jsou cyklistický, turistický a houbařský ráj!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jizerské hory

Pohodový pobyt pro DVA na 3 dny v Jizerských horách

-49 %
Pohodový pobyt pro DVA na 3 dny v Jizerských horách
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 93 zákazníků
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 10. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Emilka
Na Novině 401
468 61 Desná III
Souš v Jizerských horách

www.hotelemilka.cz
tel. +420 608 737 730, +420 483 300 335
e-mail: hotel.emilka@volny.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Skvělá dovolená za hubičku v centru Jizerských hor

Kam vyrazit za levno na pár dní a přesto si užít klídek a pohodu v panenské přírodě a komfortním hotelu? Jizerky jsou jasná volba - vězte totiž, že v Hotelu Emilka, čeká na Vás idylka!

Hotel Emilka - perfektní výchozí bod k výletům

V letním období se Jizerské hory stávají vyhledávaným cílem turistů, cyklistů i houbařů. Vydejte se do lesů a užijte si přírodní bohatství v podobě panenské přírody, různých druhů hub a lesního ovoce a čistého vzduchu.

Aby jste si všechny možnosti Jizerek pořádně užili, máme pro Vás připraveno ještě komfortní ubytování v Hotelu Emilka. Příjemný hotel je bezbariérový a poskytuje ubytování v jednoduše, avšak příjemně zařízených pokojích. 

Část pokojů je řešena jako vícelůžkové rodinné pokoje – apartmány, tedy dva oddělené pokoje s jedním sociálním zařízením. Každý pokoj nebo apartmán má vlastní sociální zařízeni a je vybaven televizí se satelitem a telefonem.

Parkování na kamerově hlídaném parkovišti, Wi-Fi i možnost úschovy sportovního vybavení v kolárně je součástí balíčku. Stejně tak i snídaně formou švédských stolů, které si můžete vychutnat v nekuřácké klimatizované restauraci, na terase s nádherných výhledem nebo na zahrádce s jezírkem a vodopádem.

V hotelu se nikdy nebudete nudit

Hotel poskytuje možnosti vyžití dětem i dospělým. Pro ratolesti je připraven vnitřní i venkovní dětský koutek s prolézačkami, houpačky, pískoviště a trampolína. Dospělí využijí antukové volejbalové či nohejbalové hřiště či stolní tenis. Večer pak můžete posedět u ohýnku s možností opékání a grilování.

Neobvyklý zážitek pro Vaše děti může poskytnou projížďka na koníkovi. V případě nepříznivého počasí se jistě zabavíte ve společenské místnosti, kde je k zapůjčení mnoho společenských her, kulečník, stolní fotbal, elektronické šipky či TV se satelitním příjmem. 

Léto plné zábavy v Jizerských horách

Jizerské hory se rozkládají na samém severu České republiky mezi Lužickými horami a Krkonošemi. Nejvyšším vrcholem na české straně pohoří je Smrk (1124 m.n.m.), řada dalších vrcholů přesahuje 1000 m.n.m.

Turistické a cyklo trasy Vás dovedou k mnoha krásám Jizerek - dobrodružství například slibuje procházka na Bílou Desnou k Protržené přehradě, která je národní kulturní památkou. Nevynechejte ani nejvyšší vrchol Smrk s nově obnovenou rozhlednou a další rozhledny Štěpánka, Tanvaldský Špičák, Černá Studnice či Mumlavský vodopád.

 • Nádherné jsou vodopády na Černé Desné a kaskádovité jezy na Bílé Desné. 
 • Oblíbeným cílem jsou Hejnice se známým poutním místem – bazilikou Navštívení Panny Marie. Nedaleko Hejnic se pak nachází lázeňské městečko Libverda s léčivými prameny minerální vody a známou technickou památkou, restaurací Obří sud.
 • Přírodní rezervace Jedlový Důl (vodopády a peřeje na říčce Jedlová – naučná stezka).
 • V nedalekém Liberci můžete navštívit kromě známého aquaparku i restauraci Ještěd, kam vede kabinová lanová dráha.
 • Můžete navštívit městečko Frýdlant s gotickým hradem a zámkem.
 • Malá strana (přechodové rašeliniště CHKO).
 • Vodní nádrž Josefův Důl.
 • Jizerská magistrála nabízí 115 km cyklistických tras. V blízkosti Harrachov, Smržovka, Kořenov.

Další možnosti letního koupání poskytuje přírodní koupaliště Přehradapřehrada Černá Nisa v Bedřichově či koupaliště v Jablonci nad Nisou. V Jablonci dále najdete i bobovou dráhu či Muzeum skla a bižuterie. V Tanvaldu (4 km) vás čeká letní koupaliště, minigolf, tenisové kurty a kino Jas.

Do Liberce za koupáním, zábavou i vzděláním

Asi 30 minut jízdy autem bude stačit a dorazíte do Liberce. Zde, mimo prohlídku pamětihodností, absolvujte také návštěvu aquaparku Babylon. Najdete zde vodní atrakce od klasických až po ty adrenalinové a relaxovat můžete také v saunovém světě či na letní terase.

Součástí centra Babylon je také IQ centrum, kde se Vy i Vaše děti na více než dvou stovkách exponátů poučíte o zajímavostem ze všech oblastí lidského života. O víkendu se těšte také na science show. V areálu se nachází také lunapark, golfový simulátor, laser game, bowling a nespočet dalších atrakcích, jejichž přehled najdete zde. V Liberci dále najdete také ZOO či Botanickou zahradu. 


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 26.7. do 30.10.2013.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 608 737 730, +420 483 300 335 nebo emailu hotel.emilka@volny.cz.
 • Dítě do 6 let zdarma i se snídaní.
 • Děti 6 - 12 let 200 Kč/noc se snídaní.
 • Třetí dospělá osoba na pokoji 250 Kč/noc se snídaní.
 • Nákupem více kuponů si pobyt prodlužte!
 • Hotel vítá domácí mazlíčky (za příplatek 50 Kč/noc).
 • Check-in do 20 hod., check-out do 11 hod.
 • Více informací na www.hotelemilka.cz.
nabídka byla ukončena