515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Penzion na Lipně pro DVA na 3 a více dní s polopenzí a slevou na bowling
Ideální pobyt plný zábavy u jezera Lipno pro DVA na 3 a více dní v Penzionu Tomy 1 Hůrka. Komfortní ubytování, polopenze, káva s dezertem, welcome drink, sleva na bowling a především odpočinek a mnoho tipů na výlety.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Lipno

Penzion na Lipně pro DVA na 3 a více dní s polopenzí a slevou na bowling

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 35 zákazníků
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2015

Kde uplatnit voucher

Penzion Tomy 1 Hůrka
Hůrka 11
382 26 Horní Planá

www.penziony-tomy.cz
Tel.: 720 123 445
E-mail: penzion-tomy@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Odpočinek v nádherné přírodě

Chcete si odpočinout u Lipna, našeho největšího vodního díla, a bydlet kousek od jeho břehu? Toužíte si pořádně odpočinout a načerpat nové síly? Zábavou a relaxací nabitý balíček v lokalitě plné nádherné přírody a památek je tady!

Odpočinek v nádherné přírodě

Penzion na Lipně - to pravé pro zábavu

Penzion Tomy 1 Hůrka se nachází na levém břehu Lipenské přehrady asi 3 km od Horní Plané směrem na Černou v Pošumaví. Bezchybná okolní krajina a nesčetné možnosti sportovního vyžití jsou přednostmi, které vám váš pobyt v tomto penzionu ještě více zpříjemní.

Penzion Tomy 1 Hůrka

Ubytováni budete v komfortně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Komfortně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením

Součástí pobytového balíčku jsou snídaně podávané formou švédských stolů, ze kterých si jistě vybere každý dle chuti a nechybí ani večeře pro oba. Vychutnávat si je budete v restauraci situované přímo v penzionu, a to po celou dobu vašeho pobytu. Navíc pro vás máme připravenou i kávu s dezertem.

Čekají vás výborné snídaně

Pokud vás zastihne špatné počasí a chcete si užít trochu zábavy, nezapomeňte využít 50% slevu na bowling v Horní Plané, kterou získáváte zakoupením pobytového balíčku.

Využijte slevu na bowling

Unikátní Stezka korunami stromů s nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Jelikož platí kupon až do června, tak stojí za navštívení i naprostý unikát -  Stezka korunami stromů, která vám poskytne jedinečnou kombinaci mnoha nevšedních zážitků. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je unikátním doplněním Active Park Lipno. Je vhodná pro všechny od dětí, po seniory i handicapované.

Stezka korunami stromů

Na stezce dlouhé 675 metrů naleznete kromě jedinečné vyhlídky ze 40 metrové věže i spoustu dobrodružných zážitků. Vystoupáte na vyhlídkovou věž a svezete se nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Na kole po celém Lipně

Lipensko je unikátním spojením divoké, krásné a nedotčené přírody. Najdete zde ale i množství historických a technických památek. S tipy na výlety vám ochotně poradí také personál penzionu. Co zde najdete?

Na kole po celém Lipně

 • Nenáročné trasy pro rodiny, například cyklostezka "S dětmi za čerty", která vás dovede k Čertově stěně anebo "Jezerní cyklotrasa" vedoucí přímo od Lipna do Frymburku.
 • Cyklotrasy pro horská kola a nadšené sportovce s různým převýšením, délkou i náročností. Z těch kratších zkuste například "Vojenským újezdem okolo rybníku Olšina" o délce 32 km. Z dlouhých tras vás možná zaujme trasa "Okolo Lipna - podél Schwarzenberského kanálu" nebo "S Pražáky přes Čerťáky do Pajzlu u Jakuba". 

Pokud neholdujete kolům, zkuste se vydat po některé trase pro in-line brusle. "Jezerní inline stezka Frymburk - Lipno nad Vltavou" a "Inline stezka Nová Pec - Stožec" jsou speciálně upravené právě pro bruslaře.

Turistika s výhledem na Alpy

Zkrátka samozřejmě nepřijdou ani milovníci turistiky a nordic walking. Pro vás je zde jedna z nejkrásnějších tras na Lipensku vůbec. Vydáte se z Lipna nad Vltavou přes Alpskou vyhlídku až do Frymburku. Celá trasa měří 9 km.

Turistika s výhledem na Alpy

Po celou dobu se budete moci kochat pohledem na Lipno, Novohradské hory, SternGartl, Alpy a šumavské třináctistovky - Hochficht, Plechý. 

Český Krumlov (UNESCO) a další tipy na výlet

Romantické panorama obklopené meandry Vltavy jistě každý zná alespoň z fotek. A právě toto nejčastěji zobrazované panorama je historickým středem města Český Krumlov, který je od roku 1992 zapsán na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Křivolaké uličky, ze kterých dýchá historie, jsou ideálním místem na romantickou procházku ve dvou.

Český Krumlov

Město je obklopeno hlubokými lesy, romantickými skalisky, třpytícími se hladinami rybníků a přírodními parky.

Ptáte se, kam dál? Tady máte další tipy:

 • Nejvýše položený hrad v Česku (1053 m n. m.) - Vítkův hrádek - byl založen v polovině 13. století Vítkem z Načeradce pocházejícím z krumlovské větve rodu Vítkovců a nyní potěší všechny milovníky historie.
 • Hrad Rožmberk pocházející z poloviny 13. století, patří mezi nejstarší hrady Vítkovců, předchůdců jednoho z nejvýznamnějších českých šlechtických rodů - Rožmberků a nyní si v něm užijete několik prohlídkových tras.
 • Navštivte také Cisterciácký klášter ve Vyšším Brodě, jehož krutý osud mu neubral na zajímavosti.
 • Nedaleko Lipna se nachází Schwarzenberský plavební kanál, staré vodní dílo Šumavy, kolem kterého vede cyklotrasa.
 • Za romantikou se zase vydejte k malebnému zámku Hluboká nad Vltavou.
Zámek Hluboká nad Vltavou
 • Hora Kleť - rozhledna je vysoká 18 metrů a za příznivého počasí se z ní otevře nádherný pohled na Šumavské lesy, Novohradské hory, a když je opravdu příznivé počasí, je vidět i panorama Alp.
 • Boubínský prales - naučná stezka o délce necelých čtyř kilometrů. Stezka začíná u Boubínského jezírka, zahrnuje celkem osm zastávkových míst a vede po vyznačených cestách. Jedno ze stanovišť návštěvníky zavede k pozůstatkům „Krále smrků“.
 • Plešné jezero - patří k nejnavštěvovanějším místům Šumavy. Morénová hráz je vysoká 30–40 m, kamenné moře sestupuje až 150 m pod jezero. Ledovcový kotel (kar) je zahlouben do severovýchodního svahu nejvyšší hory na české straně Šumavy - Plechého.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 12. 3. 2015 do 30. 6. 2015.
 • Rezervace pobytu na tel. 720 123 445 nebo na e-mailu penzion-tomy@seznam.cz.
 • Variantu pobytu vybírejte ve 2. kroku objednávky:
  • VARIANTA A: pobyt na 3 dny (2 noci) za 1 899 Kč
  • VARIANTA B: pobyt na 4 dny (3 noci) za 2 699 Kč
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Dítě od 3 do 18 let dle telefonické dohody.
  • Další dospělá osoba 400 Kč/noc.
  • Turistická taxa 21 Kč/osoba/noc.
 • Děti do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA.
 • Pes ZDARMA.
 • Check in 14:00 hod., check out 10:00 hod.
 • Kupony lze spojovat a prodloužit si tak pobyt.
 • Více informací na www.penziony-tomy.cz.

Hodnocení pobytu

3,0 z 5
Celkem hodnotil 1 zákazník.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

zobrazit hodnocení / 1 zákazník

Výběr varianty

nabídka byla ukončena