515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
3-denní pobyt pro DVA v Orlických horách
3-denní pobyt v Orlických horách pro DVA v horském hotelu Konšel. Polopenze, hodina tenisu i se zapůjčením vybavení, bazén.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Orlické hory

3-denní pobyt pro DVA v Orlických horách

-50 %
3-denní pobyt pro DVA v Orlických horách
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 241 zákazníků
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 14. 10. 2012

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Hotel Konšel v samém srdci Orlických hor

Díky dnešní nabídce máte skvělou možnost strávit 3 dny v horském hotelu Konšel, který najdete v samém středu Orlických hor, v dostupnosti všech přírodních i kulturních památek. Hotel rodinného typu dbá na osobní přístup ke svým hostům a díky tomu se zde budete cítit jako doma.

Ideální je tento balíček jak pro dovolenou ve dvou, tak pro celou rodinu. Po celou dobu pobytu se těšte na vynikající polopenzi podávanou v hotelové restauraci. Ke snídani Vás čekají švédské stoly a k večeři jídlo české i mezinárodní kuchyně.

Sport & relax - turistika, cyklistika i tenis

V rámci balíčku si také vychutnejte hodinu sportovního vyžití na tenisovém kurtu. K dispozici Vám bude veškeré vybavení - rakety i míčky. Využívat můžete také venkovního bazénu, jehož návštěva Vám zpříjemní horké letní dny. Každou sobotu si také můžete pochutnat na grilovaných specialitách.

Dále pak si za příplatek můžete vychutnat ničím nerušený relax v hotelové sauně, prohlédnout si okolí z koňského hřbetu anebo se vydat na jedno z mnoha zajímavých míst v okolí.

Orlické hory jsou hotovým rájem pro cyklisty. V hotelu si za poplatek 200 Kč na den můžete zapůjčit kola a vyrazit na pořádný cyklovýlet. S výběrem vhodné trasy Vám v hotelu rádi pomohou.

Kam určitě vyrazit?

Hotel se nachází v Říčkách v Orlických horách, což je nejlepší výchozí bod pro návštěvu nejvyššího vrcholu těchto hor - Velkou Deštnou. Je to také skvělé místo pro výlet na rozhlednu na Annenském vrchu nebo k prohlídce vojenské pevnosti Hanička.

 • v Orlických horách najdete mnoho velkých i menších vojenských pevností. Za návštěvu jistě stojí pevnost Dobrošov či lehký vojenský objekt Sněžné,
 • v okolí najdete také množství hradů (např. hrad Litice či Potštejn) a zámků (Rychnov nad Kněžnou či zámek Častolovice s mini ZOO),
 • archeoskanzen Villa Nova Uhřínov, kde se návštěvníkům snaží přiblížit středověkou vesnici
 • je zde také množství příležitosti ke koupání a to jak v krytých bazénech, tak na otevřených vodních plochách, např. krytý bazén v Ústí nad Orlicí nebo Údolní přehrada Pastviny.

Kde kupon uplatnit

Hotel Konšel
Říčky 97
517 61 Rokytnice v Orlických horách
tel. +420 602 277 908
email: info@konsel.cz
www.konsel.cz

Doplňující informace

 • Platnost kuponu od 1.7. do 14.10.2012.
 • Pobyt lze prodloužit zakoupením více kuponů.
 • Rezervace termínu na tel. +420 602 277 908 nebo emailu info@konsel.cz.
 • Turistický poplatek obci je 10 Kč/osoba/den a není zahrnut v ceně.
 • Check - in do 15:00, check - out do 10:00 hod.
 • Děti do 3 let zdarma.
 • Děti od 3 do 13 let za příplatek 300 Kč/noc včetně polopenze (hradí se na místě).
 • Pes za příplatek 100 Kč/noc (hradí se na místě).
 • více informací na www.konsel.cz
nabídka byla ukončena