515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Slovensko
Letní pobyt u Oravské přehrady (Slovensko) pro DVA
Léto u Oravské přehrady (severní Slovensko) pro DVA na 3 dny v moderním Hotelu Trend. Polopenze, vstup na koncert nebo pizza, sleva na pronájem člunu a další... Atraktivní lokalita nedaleko Polska je nabitá zajímavostmi, které jinde neuvidíte!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Orava

Letní pobyt u Oravské přehrady (Slovensko) pro DVA

-40 %
Letní pobyt u Oravské přehrady (Slovensko) pro DVA
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2013

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Napište nám na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Kde uplatnit voucher

TREND Hotel
029 01 Vavrečka 311
Slovensko

www.trendhotel.sk
tel. +421 917 119 708, +421 435 504 511


View TREND HOTEL in a larger map

Poznejte atraktivní lokalitu kolem Oravské přehrady

Jestli Vám při zmínce o Oravské přehradě hlavou zazní známá melodie o tom, jak Jožin z Bažin spěchal Škodou sto na Oravu, přesně jste to trefili! ;-) Vy spěchat nemusíte - naopak, na severní Slovensko se vydejte v klidu. Pobyt v moderním Hotelu Trend s polopenzí a spoustou aktivit Vám nikam neuteče.

Odpočinek v příjemném hotelu na břehu přehrady

Výhled na hory Oravské Magury nebo na Oravská přehradu a město Námestovo si užijete při pobytu v moderním Hotelu Trend. Čeká Vás ubytování v pohodlně vybavených pokojích, které jsou laděné v lehkých světlých barvách a které se stanou balzámem na Vaši duši a příjemným prostředím pro odpočinek.

Každý z pokojů nabízí koupelnu se sprchovým koutem, předsíň a ložnici.
K standardu patří Wi-Fi připojení, LCD TV se satelitem, telefon, minibar. Na recepci je k dispozici trezor. Parkování u hotelu je zdarma a plně monitorované kamerovým systémem.

Skvělý pobyt umocní i polopenze v restauraci hotelu

Stejně jako jsou pokoje laděny do světlých barev, i v restauraci hotelu Vás čeká příjemný světlý interiér. Co je ale nejdůležitější, vychutnáte si zde polopenzi skládající se ze snídaní formou švédských stolů a večeří dle Vašeho výběru ze dvou menu. Cílem restaurace je Vám připravit takové pokrmy, aby jste se cítili spokojeně - a oblíbenost restaurace svědčí o tom, že tento cíl je realitou.

Na co se ještě těšit?

Věřte, že toho není málo a můžete si dokonce vybrat. Buď se k Oravské přehradě vypravíte již na last-minute červnový pobyt, kdy můžete v rámci kuponu zajít na koncert Superstar (23.6. 2013). Pokud to nestihnete, nemusíte zoufat - v rámci balíčku jsou místo kulturního zážitku dvě pizzy, která Vám budou bleskově přivezeny a postarají se alespoň o zážitek chuťový.

V hotelu najdete také Fit Club vybavený moderním sportovním náčiním, který můžete (za příplatek) navštívit a trochu zde protáhnout tělo.

Oravská přehrada je ideálním letním cílem

Kam v létě jinam, než k vodě? A bažin se bát nemusíte, naopak zdejší voda je zde čistá, vhodná ke koupání i vodním sportům a letním radovánkám. 

 • Turistika: přehradní jezero patří mezi oblíbená turistická střediska. Každoročně sem přijíždějí tisíce turistů - v létě je turisty nejvyhledávanější jižní a západní část přehrady.
 • Odpočinek a rekreace: na jejím pobřeží se nachází rekreační oblast s možnostmi koupání, provozování jachtingu, šlapadel, loděk, surfingu a jiných vodních sportů. 
 • Plavba po přehradě se slevou: v létě se zde pořádají vyhlídkové plavby lodí kolem ostrovů. Na plavbu lodí máte díky kuponu 30% slevu a nebo rovnou slevu 50% na pronájem člunu. Po řece Oravě se můžete plavit na pltích, typických dřevěných vorech.
 • Rybaření: pokud vlastníte rybářské oprávnění, můžete zde chytat candáty, kapry, štiky a hlavatky.

Součástí přehrady je i vodní elektrárna, která Vám nabídne zajímavý pohled na technickou stránku tohoto vodního díla.

Zábava i kultura na Oravské přehradě

Při stavbě nádrže zůstal nad hladinou jen malý kopec, z kterého vznikl Slanický ostrov. Ten je nazývaný také Ostrov umění. Má velikost 3,5 ha a je pozůstatek po zaplavené obci Slanica se zachovaným kostelem Povýšení sv. Kříže. 

V současnosti se v interiéru kostela nachází galerie lidového umění. Na ostrově se zároveň nachází původní dnes již historický hřbitov a lapidárium "Oravské kamenické tvorby 18. a 19. století". V bývalé hrobce je nainstalována expozice historie zatopených obcí a budování Oravské přehrady.

Ostrov je chráněným územím a přírodní památkou s parkovou vegetací okolo barokně-klasicistního kostela. V letní sezóně je dostupný lodí, naopak v zimních měsících je možné přejít až na ostrov po zamrzlé vodní hladině.

Okolí nabízí samé unikátní zážitky

Lokalita kolem Oravské přehrady je plná zajímavostí - a to rovnou takových, které jen tak někde jinde neuvidíte. Posuďte sami:

 • Oravský hrad se tyčí na skále nad řekou Oravou. Pro svoji zachovalost je národní památkou a jeho interiéry i exteriéry jsou velice zajímavou podívanou. V létě je hrad otevřen denně od 8.30 do 18. hodin.
 • Vydejte se do Dolného Kubína, kde můžete navštívit Oravskou galerii se sbírkou 8000 uměleckých děl. Galerie je druhou nejnavštěvovanější na Slovensku.
 • Abyste viděli obrovskou sochu Krista, nemusíte do Rio de Janeira, stačí zajet do obce Klin. Socha měří 9,5 metru a zhlíží na přehradu, okolní krajinu a dohlédne až na Roháče.
 • Technickou zajímavostí je také Oravská lesní železnice, která je od 70. let slovenskou kulturní památkou. Historickým vlakem se můžete v létě svézt, jízdní řád najdete zde.
 • V Zuberci navštivte Muzeum oravskej dediny, kde se dozvíte více o zdejším kraji.
 • A v neposlední řadě nevynechejte unikátní památku UNESCO -dřevěný kostelík v Tvrdošíně, asi 15 km od hotelu.

Turistika, adrenalin i relax v termálech

Okolí přehrady poskytuje vyžití nejen milovníkům kultury a historie, ale také sportovcům. Vedle letních vodních aktivit můžete vybírat také z široké nabídky cyklo tras, které se proplétají okolí a často vedou až do Polska. Stejně tak i pro turisty poskytuje tento kraj možnosti výletů. Z mnoha tras vybíráme třeba výlet na Babí horu, Oravskou Maguru či Roháče.

A kdyby Vám náhodou počasí nepřálo, či preferujte koupání v aquaparcích, nachází se v okolí hotelu hned dva, které můžete navštívit. Asi 22 kilometrů si užijete relaxaci v termálních bazénech Meander Park Oravice, které svým léčivým složením uleví od mnoha zdravotních neduhů. V aquaparku Dolný Kubín si zase užijete spoustu zábavy na atrakcích.


Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 17.6. do 30.9.2013.
 • Rezervace na tel. +421 917 119 708,  +421 435 504 511.
 • Více informací na www.trendhotel.sk.
nabídka byla ukončena