515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Slovensko
Letní pobyt u Oravské přehrady (Slovensko) pro DVA
Léto u Oravské přehrady (severní Slovensko) pro DVA na 3 dny v moderním Hotelu Trend. Polopenze, vstup na koncert nebo pizza, sleva na pronájem člunu a další... Atraktivní lokalita nedaleko Polska je nabitá zajímavostmi, které jinde neuvidíte!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Orava

Letní pobyt u Oravské přehrady (Slovensko) pro DVA

-40 %
Letní pobyt u Oravské přehrady (Slovensko) pro DVA
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2013

Kde uplatnit voucher

TREND Hotel
029 01 Vavrečka 311
Slovensko

www.trendhotel.sk
tel. +421 917 119 708, +421 435 504 511

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

View TREND HOTEL in a larger map

Poznejte atraktivní lokalitu kolem Oravské přehrady

Jestli Vám při zmínce o Oravské přehradě hlavou zazní známá melodie o tom, jak Jožin z Bažin spěchal Škodou sto na Oravu, přesně jste to trefili! ;-) Vy spěchat nemusíte - naopak, na severní Slovensko se vydejte v klidu. Pobyt v moderním Hotelu Trend s polopenzí a spoustou aktivit Vám nikam neuteče.

Odpočinek v příjemném hotelu na břehu přehrady

Výhled na hory Oravské Magury nebo na Oravská přehradu a město Námestovo si užijete při pobytu v moderním Hotelu Trend. Čeká Vás ubytování v pohodlně vybavených pokojích, které jsou laděné v lehkých světlých barvách a které se stanou balzámem na Vaši duši a příjemným prostředím pro odpočinek.

Každý z pokojů nabízí koupelnu se sprchovým koutem, předsíň a ložnici.
K standardu patří Wi-Fi připojení, LCD TV se satelitem, telefon, minibar. Na recepci je k dispozici trezor. Parkování u hotelu je zdarma a plně monitorované kamerovým systémem.

Skvělý pobyt umocní i polopenze v restauraci hotelu

Stejně jako jsou pokoje laděny do světlých barev, i v restauraci hotelu Vás čeká příjemný světlý interiér. Co je ale nejdůležitější, vychutnáte si zde polopenzi skládající se ze snídaní formou švédských stolů a večeří dle Vašeho výběru ze dvou menu. Cílem restaurace je Vám připravit takové pokrmy, aby jste se cítili spokojeně - a oblíbenost restaurace svědčí o tom, že tento cíl je realitou.

Na co se ještě těšit?

Věřte, že toho není málo a můžete si dokonce vybrat. Buď se k Oravské přehradě vypravíte již na last-minute červnový pobyt, kdy můžete v rámci kuponu zajít na koncert Superstar (23.6. 2013). Pokud to nestihnete, nemusíte zoufat - v rámci balíčku jsou místo kulturního zážitku dvě pizzy, která Vám budou bleskově přivezeny a postarají se alespoň o zážitek chuťový.

V hotelu najdete také Fit Club vybavený moderním sportovním náčiním, který můžete (za příplatek) navštívit a trochu zde protáhnout tělo.

Oravská přehrada je ideálním letním cílem

Kam v létě jinam, než k vodě? A bažin se bát nemusíte, naopak zdejší voda je zde čistá, vhodná ke koupání i vodním sportům a letním radovánkám. 

 • Turistika: přehradní jezero patří mezi oblíbená turistická střediska. Každoročně sem přijíždějí tisíce turistů - v létě je turisty nejvyhledávanější jižní a západní část přehrady.
 • Odpočinek a rekreace: na jejím pobřeží se nachází rekreační oblast s možnostmi koupání, provozování jachtingu, šlapadel, loděk, surfingu a jiných vodních sportů. 
 • Plavba po přehradě se slevou: v létě se zde pořádají vyhlídkové plavby lodí kolem ostrovů. Na plavbu lodí máte díky kuponu 30% slevu a nebo rovnou slevu 50% na pronájem člunu. Po řece Oravě se můžete plavit na pltích, typických dřevěných vorech.
 • Rybaření: pokud vlastníte rybářské oprávnění, můžete zde chytat candáty, kapry, štiky a hlavatky.

Součástí přehrady je i vodní elektrárna, která Vám nabídne zajímavý pohled na technickou stránku tohoto vodního díla.

Zábava i kultura na Oravské přehradě

Při stavbě nádrže zůstal nad hladinou jen malý kopec, z kterého vznikl Slanický ostrov. Ten je nazývaný také Ostrov umění. Má velikost 3,5 ha a je pozůstatek po zaplavené obci Slanica se zachovaným kostelem Povýšení sv. Kříže. 

V současnosti se v interiéru kostela nachází galerie lidového umění. Na ostrově se zároveň nachází původní dnes již historický hřbitov a lapidárium "Oravské kamenické tvorby 18. a 19. století". V bývalé hrobce je nainstalována expozice historie zatopených obcí a budování Oravské přehrady.

Ostrov je chráněným územím a přírodní památkou s parkovou vegetací okolo barokně-klasicistního kostela. V letní sezóně je dostupný lodí, naopak v zimních měsících je možné přejít až na ostrov po zamrzlé vodní hladině.

Okolí nabízí samé unikátní zážitky

Lokalita kolem Oravské přehrady je plná zajímavostí - a to rovnou takových, které jen tak někde jinde neuvidíte. Posuďte sami:

 • Oravský hrad se tyčí na skále nad řekou Oravou. Pro svoji zachovalost je národní památkou a jeho interiéry i exteriéry jsou velice zajímavou podívanou. V létě je hrad otevřen denně od 8.30 do 18. hodin.
 • Vydejte se do Dolného Kubína, kde můžete navštívit Oravskou galerii se sbírkou 8000 uměleckých děl. Galerie je druhou nejnavštěvovanější na Slovensku.
 • Abyste viděli obrovskou sochu Krista, nemusíte do Rio de Janeira, stačí zajet do obce Klin. Socha měří 9,5 metru a zhlíží na přehradu, okolní krajinu a dohlédne až na Roháče.
 • Technickou zajímavostí je také Oravská lesní železnice, která je od 70. let slovenskou kulturní památkou. Historickým vlakem se můžete v létě svézt, jízdní řád najdete zde.
 • V Zuberci navštivte Muzeum oravskej dediny, kde se dozvíte více o zdejším kraji.
 • A v neposlední řadě nevynechejte unikátní památku UNESCO -dřevěný kostelík v Tvrdošíně, asi 15 km od hotelu.

Turistika, adrenalin i relax v termálech

Okolí přehrady poskytuje vyžití nejen milovníkům kultury a historie, ale také sportovcům. Vedle letních vodních aktivit můžete vybírat také z široké nabídky cyklo tras, které se proplétají okolí a často vedou až do Polska. Stejně tak i pro turisty poskytuje tento kraj možnosti výletů. Z mnoha tras vybíráme třeba výlet na Babí horu, Oravskou Maguru či Roháče.

A kdyby Vám náhodou počasí nepřálo, či preferujte koupání v aquaparcích, nachází se v okolí hotelu hned dva, které můžete navštívit. Asi 22 kilometrů si užijete relaxaci v termálních bazénech Meander Park Oravice, které svým léčivým složením uleví od mnoha zdravotních neduhů. V aquaparku Dolný Kubín si zase užijete spoustu zábavy na atrakcích.


Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 17.6. do 30.9.2013.
 • Rezervace na tel. +421 917 119 708,  +421 435 504 511.
 • Více informací na www.trendhotel.sk.
nabídka byla ukončena