515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Odpočinek v nádherné přírodě Novohradských hor pro DVA na 4 dny
Novohradské hory pro DVA na 4 dny v Hotelu Hojná Voda se snídaní. Relaxační dovolená v neporušené přírodě a v poklidné atmosféře krásné krajiny, která je ideální pro cyklistiku!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Čechy

Odpočinek v nádherné přírodě Novohradských hor pro DVA na 4 dny

-40 %
Odpočinek v nádherné přírodě Novohradských hor pro DVA na 4 dny
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 84 zákazníků
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2013

Kde uplatnit voucher

HOTEL Hojná Voda
Hojná Voda 40
Nové Hrady
373 33

www.hotel-hojnavoda.cz
tel.: +420 722 551 062
email: serzantbelek@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Relaxační dovolená v Novohradských horách

Novohradské hory patří k jedněm z posledních míst s nedotčenou krajinou u nás. Je to ideální místo pro rodinnou dovolenou anebo pro milovníky turistiky. Obdivujte krásnou přírodu, relaxujte a nechte se unášet kouzlem těchto nedoceněných českých hor.

Hotel Hojná Voda s restaurací

Hotel nabízí ubytování v útulně zařízeném pokoji s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo, WC) a televizí.

Součástí hotelu jsou dvě restaurace, kde si vychutnáte vydatné snídaně formou švédských stolů. Využívat můžete i posezení v zahradní restauraci.

V areálu hotelu je pro ty nejmenší návštěvníky připraveno dětské hřiště a trampolína, zahrát si můžete stolní tenis, fotbal či šipky. V hotelu máte možnost uschovat si svá jízdní kola, takže Vám nic nebrání poznávat Novohradské hory!

Kam v Novohradských horách na výlet?

 • Nové Hrady - historický hrad ze 13. století vítá své návštěvníky v obci Nové Hrady u Českých Budějovic. V současné době hrad nabízí dvě prohlídkové trasy. Expozice připomíná historii rodu Buquoyů od příchodu zakladatele rodové větve v Čechách Karla Bonaventury Buquoye až po výstavbu nového zámku na předměstí Nových Hradů a založení přírodně krajinářského parku v Tereziině údolí.
 • Kamenec (1.072 m) - je nejvyšší vrchol české části Novohradských hor. Nalézá se asi 3 kilometry jihozápadně od znovuobnovené obce Pohoří na Šumavě, přibližně 400 metrů od státní hranice, na hlavním evropském rozvodí Labe-Dunaj.
 • Kraví hora - je jedním z vrcholů Novohradských hor tyčící se kousek od obce Hojná Voda. Samotná hora je velmi bizarním přírodním útvarem. V lesních partiích se vyskytují neobvyklé skalní útvary, mezi nimiž je nejznámější kámen zvaný Napoleon. Díky blízkosti státní hranice s Rakouskem byla celá oblast za minulého režimu bedlivě sledována pohraničníky a ti po sobě v oblasti zanechali několik vojenských hlásek.
 • Tvrz Žumberk - ojedinělá ves Žumberk, patří k nejstarším v oblasti novohradska, zmiňovaná je již ve 13. století. Je jednou ze tří dochovalých opevněných vesnic v Evropě. Důmyslné opevnění, pravděpodobně z let 1612 – 18, se šesti válcovými baštami, chránilo celou ves a poplužní dvůr. Součástí fortifikace byl i přilehlý rybník.
 • Prales Hojná Voda - národní přírodní památka, veden jako vzácný i na seznamu UNESCO. Jedna z nejstarších přírodních rezervací ve střední Evopě. Založen roku 1838 hrabětem Jiřím Buquoyem na svahu hory Vysoká (1.034m), 4 km od obce Hojná Voda.
 • A nespočet dalších možností - Žofínský prales, ZOO Dvorec u Borovan,  Tereziino údolí, Nebelstein...

Adrenalin na bungee trampolíně

Máte rádi nezvyklý adrenalin? Bungge trampolína je speciální trampolína určená pro bezpečné vysoké skoky. Oblékneme Vás do speciálního úvazku, který je pružnými svazky spojen s lanovým zdvíhacím systémem.

Pružný svazek je nastaven podle Vaší váhy tak aby Vám umožnil maximální podporu při skoku. Díky dokonalému zabezpečení při skoku i dopadu je možné provádět salta vpřed i vzad, případně i několikanásobná salta!

Za sportem a relaxací do Novohradských hor

Co dalšího podniknout v Novohradských horách?

 • Cykloturistika - Novohradské hory skýtají řadu přírodních a kulturních zajímavostí a jedním z optimálních způsobů jejich poznání je cykloturistika. Novohradské hory určitě patří k nejideálnějším terénům pro nenáročnou cyklistiku. Značených tras pohořím sice moc nevede, o to více je tu však různých lesních cest s pevným povrchem, po nichž si to můžete křižovat několik dní.
 • Turistika - téměř nedotčený kraj rozlehlých lesů, sluncem prozářených luk, šumějících potoků a hladin rybníků zrcadlících kouzelné západy slunce. Svérázné a málo známé hory na jihu Čech protkané spletí cest a cestiček, které spojují malebné vesnice, nebo vedou jen tak od nikud nikam. Jedinečnost Novohradských hor spočívá především ve vzácně zachovalé přírodě ušetřené zásahů člověka díky své poloze v bývalém pohraničním pásmu. V roce 2000 zde byl vyhlášen Přírodní park Novohradské hory.
 • Přírodní koupaliště ve 4 kilometry vzdálené obci Horní Stropnice. Písečná dno, travnatá pláž, čistá voda a vstup zdarma - na léto ideální.
 • Solné lázně Gmünd - aquapark se slanými bazény a především nádhernou saunou, s možností koupat se i v rybníce. Solné bazény jsou vybaveny různou koncentrací soli, vodními masážními lehátky, kamenem s pramenem, protiproudovým kanálem, zemními vířivkami a masážními tryskami.

V Novohradských horách se nudit stoprocentně nebudete - a domů se vrátíte odpočatí a nabití energií z této panenské přírody!


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 3.5. do 30.9.2013.
 • Rezervace na čísle +420 722 551 062 nebo email: serzantbelek@seznam.cz.
 • Děti do 4 let zdarma bez nároku na lůžko (možnost zapůjčení postýlky).
 • Děti od 4 let 855 Kč/pobyt vč. stravy (platba v hotelu).
 • Možnost dokoupení večeří 90 Kč/osoba/den.
 • Pobyt s pejskem po dohodě zdarma.
 • Více informací na www.hotel-hojnavoda.cz.
nabídka byla ukončena