515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Oddychová dovolená v Krkonoších pro DVA na 3 dny s polopenzí
Krkonoše pro DVA na 3 dny s romantickým ubytováním v Hotelu Pošta na úpatí Černé hory, s polopenzí a možností masáže. Dovolená jen kousek od Jánských Lázní až do prosince 2013!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

Oddychová dovolená v Krkonoších pro DVA na 3 dny s polopenzí

-40 %
Oddychová dovolená v Krkonoších pro DVA na 3 dny s polopenzí

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 20. 12. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Pošta***
Černý Důl 77
543 44 Černý Důl

www.hotel-posta.cz
tel: +420 732 568 882
email: hotel-posta@centrum.cz

Do "Krakonošova" za romantikou

Klidná lokalita přeje ničím nerušené romantické dovolené. Krásná příroda Vás potěší a zdravý vzduch vrátí ztracenou energii. Pohodlné a stylové ubytování, polopenze a pak už jen relaxovat.... Navíc si můžete vybrat, zda preferujete podzimní nebo zimní Krkonoše?

Černý Důl - malebná a tichá víska v centru Krkonoš

Když se vydáte cestou směrem na Trutnov, narazíte na klidnou vesničku Černý Důl, která leží jen 12 km od Vrchlabí a 4 km od Jánských Lázní. Toto nevelké městečko leží ve výšce 650 m.n.m. na úpatí Černé Hory a řadí se k jedněm z nejoblíbenějších krkonošských destinací. Na malebném náměstí najdete Hotel Pošta***, který právem patří k jednomu z nejoblíbenějších ubytování v Krkonoších.

Ubytování v Krkonoších? Hotel Pošta*** splní Vaše očekávání

Hotel Pošta*** disponuje ubytováním v 9 pokojích s vlastním sociálním zařízením a dvěma apartmány s kuchyňkou. Stylový interiér připomínající stará venkovská sídla vybízí k romantickým pobytům třeba s lahví dobrého pití.

Hotel je oblíbeným ubytováním v Krkonoších - na své si zde totiž přijdou nejen zamilované páry, ale i rodiny s dětmi, senioři, turisté, cyklisté a milovníci aktivního životního stylu.

Pro Vaše pohodlí je Vám k dispozici i parkoviště před hotelem, Wi-Fi připojení, dětské hřiště...a další služby. Hotelová restaurace, ve které si vychutnáte svoji polopenzi, nabízí krajové i mezinárodní speciality. V 2. kroku objednávky si navíc můžete zvolit i variantu s relaxační masáží (cca 20-30 minut)!

Co v Krkonoších určitě nevynechat?

Toto ubytování v Krkonoších nabízí svým návštěvníkům skvělou výchozí pozici pro spoustu výletů. Nezapomeňte navštívit blízké Jánské Lázně, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn...po turistických stezkách, na kole i pěšky. Asi 250 metrů od hotelu se nachází také tenisové kurty, bowling a bazén.

Díky platnosti kuponu až témeř do konce letošního roku, můžete navštívit Krkonoše jak zalité slunečními paprsky, tak pokryté třpytivým sněhovým popraškem. A kam se tedy určitě podívat?

 • děti jistě rády navštíví Safari ZOO Dvůr Králové nad Labemsklárny v HarrachověAdršpach či zámek Kuks
 • nevynechejte návštěvu Labského prameneLuční hory a Pančavských vodopádů
 • dospělí mohou využít bohaté nabídky adrenalinových sportů či navštívit nový hotelový bar Silver Rock zařízený v alpském stylu

Neposkvrněná příroda i nákupy - vydejte se do Polska

Krkonoše z české strany už možná znáte, co se ale vydat za hranice? Možná budete příjemně překvapeni, protože polská strana Krkonoš je plná ledovcových jezervodopádů a živých horských městeček

Pokud by se Vám náhodou zkazilo počasí, navštivte opuštěné uranové doly - třeba podzemní štolu u Kowar. Unikátní je také dřevěnný kostelík Wang, který sem byl přenesen nikoliv z Číny, jak by se mohlo podle názvu zdát, nýbrž z Norska v 19. století.

Pokud Vás příroda neláká, nic nezkazíte návštěvou větších polských měst, kde za nižší ceny můžete obnovit šatník.


Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 11.9. do 20.12.2013.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 732 568 882 nebo emailu hotel-posta@centrum.cz.
 • Ve 2. kroku objednávky si navíc můžete přikoupit i relaxační MASÁŽ pro oba za příplatek 350 Kč (cca 20-30 minut).
 • Dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
 • Dítě 3-12 let za 249 Kč/noc s polopenzí.
 • Dítě starší 12-ti let za 349 Kč/noc s polopenzí.
 • Více informací na www.hotel-posta.cz

Výběr varianty

nabídka byla ukončena